Musicana Band

E-posta Gönder

Musicana Band
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Musicana Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Musicana Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues

Musicana Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Musicana Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Musicana Band Hakkında

Musicana - Mavi Sanat Müzik Akademi ile düğününüzde eğlenmeye hazır mısınız? 10 yılı aşkın süredir müzik sektöründe hizmet veren profesyonel bir ekibiz. Bugüne kadar çok sayıda çiftin en mutlu günlerine eşlik etmeyi başardık. Dilerseniz sizin de davetlerinizi sahne performanslarımızla eğlenceli hale dönüştürebiliriz.

Musicana Band ile düğünlerinizi güzelleştirirken Mavi Sanat ile müzik eğitimi veriyoruz. Bu iki çalışmanın birleşmesi sonucu da Musicana - Mavi Sanat Müzik Akademi’yi oluşturuyor. Bünyemizde hem eğitmenlik yapan hem de sahne performansları sergileyen sanatçılar bulunuyor. Klasik, bas ve elektro gitar, piyano, davul, keman, viyola enstrümanlarını kullanıyoruz. Her tarz şarkıyı çalabiliyoruz.

Tüm çiftlerimizle davetlerinden önce ön görüşme yapıyoruz. Bizim için önemli olan her zaman sizin ne istediğiniz. Örneğin, giriş müziğinden eğlencenizin bittiği son ana kadar hangi parçaların çalmasını istiyorsanız onu çalışıyoruz. Eğlenceniz esnasında sizden ve konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini seslendiriyoruz. Eğer davetinizde bir şarkıda çok fazla dans edildiğini gördüysek o parçayı yine çalıyoruz. Düğünler başta olmak üzere müzikal destek almaya uygun tüm davetlerde sahne alıyoruz.

Düğününüzden yaklaşık bir saat önce eğlencenizin yapılacağı mekana geliyoruz. Ekipmanlarımızı kuruyor ve ses provası alıyoruz. Sahne performansımızın süresi alacağınız hizmet içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Karşılama anından itibaren hizmet sunmamızla sadece düğün eğlenceniz esnasında hizmet sunmamız arasında hem performans süresi hem de fiyat anlamında fark oluyor. Türkçe dışında İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dillerinde parçalar da seslendirebiliyoruz. İster nostaljik ve pop isterseniz de klasik batı müziği içeren repertuvarlar oluşturabiliriz.

İzmir düğün müzik grupları arasında yer alan firmamıza ulaşmak için sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilir ve hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle tanışabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mithatpaşa cd. 97 sk. No:2 Göztepe / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Musicana Band Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.