Andantino Organizasyon

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Ece & Giorgio

Düğün Tarihi: 30.09.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Müzik ve orkestranın düğünün atmosferini bu denli etkileyebileceğini hiç düşünmemiştim. Musicana Band tüm hayallerimi gerçekleştirdi. Mükemmel performanslarıyla bir saniye bile temposu düşmeyen bir düğünümüz oldu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Bütün Yorumlar (3)

Andantino Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-25.000 TL

Andantino Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Andantino Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Andantino Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Andantino Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 15.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Andantino Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Andantino Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Andantino Organizasyon performans süresi ne kadar?

Andantino Organizasyon performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.


Andantino Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Andantino Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


Andantino Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Andantino Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Andantino Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Andantino Organizasyon bayi toplantısı, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, piknik, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, baby shower organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Andantino Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Andantino Organizasyon düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.


Andantino Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Andantino Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


Andantino Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Andantino Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, şarkı listesi oluşturma".

Tüm Sorular

Andantino Organizasyon Hakkında

Andantino Organizasyon olarak kadromuzda bulundurduğumuz geniş sanatçı portföyümüz ve orkestramız ile çok sayıda davette sahne alıyoruz. Kongre, şirket toplantıları, nişan, düğün, konser, dinleti, davet, açılış, kokteyl ve aklınıza gelen tüm özel günlerinizi daha renkli ve kaliteli kılmak için her zaman yanınızdayız.

Öncelikle müzik kalitemiz ve pozitif enerjimiz ile öne çıkıyoruz. Yaptığımız müziğin farkını her daim ortaya koymaya çalışıyoruz. Çok keyifli ve dinamik sahne performanslarımızla da dinleyenlerimize her seferinde eğlenceli anlar yaşatmayı başarıyoruz. Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir bakış açısına sahibiz. Oldukça zengin bir müzik repertuvarına sahibiz. Programlarımızda farklı düzenlemelere ve müzik türlerine yer veriyoruz. Klasik müzik, jazz, rock&roll, Latin müziği, Flamenko, tango ve daha pek çok popüler tarzda yerli ve yabancı parçayı seslendiriyoruz. Geniş ve değişmeyen müzisyen kadromuzla en iyi şekilde müziğimizi icra ediyoruz.

Kısa sürede birçok büyük organizasyonda ve davette yer almayı başardık. Başta İzmir olmak üzere birçok şehirde hizmet veriyoruz. Her zaman başarılı müzik organizasyonlarına imza atarak adımızdan sıklıkla söz ettiriyoruz. Referanslarımızla, kalitemizi ve çizgimizi en iyi şekilde belli ediyoruz. Siz de en önemli ve mutlu gecelerinize kulaklarınızdan silinmeyecek güzel bir müziğin eşlik etmesini ister misiniz?

İzmir düğün orkestraları arasında davetler, özel geceler, konser, balo, kongre, festival, nişan, düğün, açılış ve şirket lansmanlarında hizmet veren bir marka olduğumuz için tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Coşkunun ve eğlencenin dorukta olacağı eğlenceli saatleri size garanti ediyoruz. Müzik organizasyon ve orkestra kiralama hizmetimizle istediğiniz zaman emrinizde olduğumuzu bilmelisiniz. Orkestramız bünyesinde 50 profesyonel sanatçı yer alıyor. Musicana Band, Musicana VIP ve Musicana Deluxe sahip olduğumuz orkestralarımız. Müzik hizmetimize ek olarak düğün danışmanlığı yapıyor, mekanınızı süslüyor ve catering konusunda size destek sağlıyoruz.

İzmir müzik grupları arasında öne çıkan organizasyon firmamız Andantino ile çalışmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    155 Sokak No: 57/9 Konak - İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Andantino Organizasyon Yol Haritası

Andantino Organizasyon Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ece & Giorgio

Düğün Tarihi: 30.09.2017

Düğün.com üzerinden anlaştı


Müzik ve orkestranın düğünün atmosferini bu denli etkileyebileceğini hiç düşünmemiştim. Musicana Band tüm hayallerimi gerçekleştirdi. Mükemmel performanslarıyla bir saniye bile temposu düşmeyen bir düğünümüz oldu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Eda & Alp

Düğün Tarihi: 30.06.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Anında geri dönüş yapıldığı gibi ilgi ve alakaları mükemmel. Çok profesyonelce yaklaşıyorlar. Düğünümün sayelerinde istediğim şekilde olacağından eminim.

Alper

Düğün Tarihi: 18.01.2018


Hızlı geri dönüs yapıp detaylı sekilde organizasyonu yapan alp beye tesekkur ederim organizasyon sonrası yorumumu tekrar paylaşacagım sayın musicanaband yetkililerine

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.