Muhittin Yıldız Sunshine Band

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Muhittin Yıldız Sunshine Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Muhittin Yıldız Sunshine Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Muhittin Yıldız Sunshine Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Muhittin Yıldız Sunshine Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Muhittin Yıldız Sunshine Band Hakkında

Düğününüzde hem sizi hem de konuklarınızı doyasıya eğlendirecek bir orkestra ile tanışmak ister misiniz? İşte karşınızda Muhittin Yıldız Sunshine Band!

Ülkemizin önde gelen solist ve müzisyen kadrosuna sahip bir orkestrayız. Sunshine Band isimli orkestramız Muhittin Yıldız yönetiminde 1 Eylül 2007 tarihinde kuruldu. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar geçen süre zarfında da birçok şehirde konser, şirket yemekleri, düğün organizasyonları, açılışlar, festivaller ve kongre organizasyonlarında sahne almayı başardık. Bizim için nerede çaldığımızın bir önemi yok. Her yerde hizmet verebilecek potansiyele sahip bir ekibiz. Bizim için tek önemli olan bizden hizmet alan kişileri memnun etmek. Bugüne kadar aldığımız olumlu geri dönüşlerle de bunu en iyi şekilde başardığımıza inanıyoruz.

Repertuarımızda napolitenler, jazz, Latin, pop şarkıları, oldies, soul, rock ve Türk parçalara bol bol yer veriyoruz. İstek şarkılarınızı da tabii ki memnuniyetle çalıyoruz. Sunshine Band ile her performans adeta bir şölen havasında ilerliyor. Festivale dönüşten düğün eğlenceniz dans edenler kadar izleyenlere de unutulmaz anlar yaşatacak. Tüm etkinliklerde kendi ses ve ışık sistemlerimiz ile sahne alıyoruz. Platform kurulumumuzu ise Sunshine Band’ın deneyimli teknik ekibi sağlıyor.

Etkinlik türünüzün içeriğine ve sahne almasını istediğiniz sanatçı sayısına göre hizmet içeriğinizi oluşturuyoruz. Mutlaka bir ön görüşme yapıyor ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Tamamen taleplerinize uygun olacak şekilde size hizmet veriyoruz. Geniş müzik repertuvarımız ve göz alıcı sahne şovlarımızla beklentilerinizin ötesinde bir eğlence yaşayacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. İzmir müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız, şu an en doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Sunshine Band İzmir’in şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilir, detayı bilgi almak için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  1379 SK No:11 D-4 Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Muhittin Yıldız Sunshine Band Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.