Müzik İzmir

Kare Sanat Müzik Organizasyon

5,0
 • Min. Fiyat
  30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Esra & Soner

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Düğün mekanımızın son anda bize yaşattığı aksiliği insan üstü çabanızla bize yansıtmayıp gecemizi harika bir kutlamaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ediyoruz 😊 Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar .

Kare Sanat Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Kare Sanat Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Orkestra Düğün Bandosu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Caz/Blues Hip Hop Funk Konsept Müzikler

Kare Sanat Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kare Sanat Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Kare Sanat Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kare Sanat Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Kare Sanat Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Kare Sanat Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Kare Sanat Müzik Organizasyon performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Kare Sanat Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Kare Sanat Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Kare Sanat Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Kare Sanat Müzik Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Kare Sanat Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Kare Sanat Müzik Organizasyon parti, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, piknik, nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Kare Sanat Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Kare Sanat Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Kare Sanat Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kare Sanat Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kare Sanat Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Kare Sanat Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı, şarkı listesi oluşturma, ekipman".

Kare Sanat Müzik Organizasyon Hakkında

Kare Sanat Müzik Organizasyon olarak profesyonel solist ve gruplarla organizasyonunuzu mükemmelleştirmek için gereken tüm hizmeti eksiksiz olarak size sunuyoruz. Siz de davetinizin tüm detaylarıyla kusursuz olmasını istiyorsanız, bizi tercih edin.

En güzel gecenizi şahane bir müzik ziyafetiyle süslemek Kare Sanat Müzik Organizasyon'un işi. Aklınıza gelen tüm müzik türlerinde, dilediğiniz büyüklükteki orkestraları ve geniş müzisyen seçeneklerini size tek çatı altında sunuyoruz. Firmamız sadece Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği’ne kayıtlı müzisyenlerle çalışıyor. Tüm müzik gruplarımızın organizasyon garantörü Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği. Kısacası özel günlerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Aslında düğün gecenizde en güzel müziği siz yapacaksınız. Biz sadece notalara basacağız. Sizin için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir organizasyon hazırlıyoruz. Düğününüzü kusursuz biçimde planlıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Bu da çalışmalarımıza yansıyor. Düğün koçlarımız öncülüğünde davetinizi planlıyoruz. Sizinle daima birlikte hareket ediyoruz. Önceliği her zaman sizin isteklerinize veriyoruz. Detaylı görüşmeler yaparak koordineli bir hazırlık süreci yürütüyoruz.

Profesyonel, tecrübeli ve eğitimli orkestramızla gecenizin kusursuz olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Düğününüzün her aşamasında yanınızda oluyoruz. Pratik çözümlerimizle stresinizi alıyor, iş birliği yaptığımız firmalarla taleplerinize uygun bir ortam hazırlıyoruz. Müzik seçiminizin neye göre yapılacağından diğer organizasyon detaylarına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz.

Düğünler, kına eğlenceleri, mezuniyet baloları, kurumsal davetler, gelin hamamları, nişan törenleri gibi çok sayıda davete orkestramızla birlikte katılıyoruz. Düğün müzik ekipmanlarını biz temin ediyoruz. Açık hava performansları yapıyoruz. Dilerseniz müzik ekipmanlarımızı kiralayabilirsiniz. Üstelik şehir dışında da hizmet veriyoruz. Size özel bir müzik listesi oluşturuyor, gecenizi tamamen tarzınıza uygun parçalarla sürdürüyoruz.

İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde hizmet veren bir müzik organizasyon şirketiyiz. İzmir müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız çalışmalarımızı ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Akdeniz Cad. Akdeniz İşhanı No:5 Kat:7 Kapı:704 Alsancak

 • Haritadaki Konumu

  Kare Sanat Müzik Organizasyon Yol Haritası

Kare Sanat Müzik Organizasyon Yorumları (5)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esra & Soner

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Düğün mekanımızın son anda bize yaşattığı aksiliği insan üstü çabanızla bize yansıtmayıp gecemizi harika bir kutlamaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ediyoruz 😊 Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar .

Nazire & Koray

Düğün Tarihi: 08.07.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İzmir de ve Türkiye de gelmiş geçmiş en iyi müsizyenler Kare Sanat Müzik Organizasyon da, orkestra müzik şov anlamında en iyisi, düğün ve eğlence için kesinlikle şiddetle tavsiye edilir en iyisi.

Ergin

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Merhaba, ilgili firmayı yeni evlenecek çiftlerimize kesinlikle tavsiye ediyorum, mutlaka görüşün arkadaşlar. Tüm taleplerinize uygun grupları ile mutlaka memnun kalacağınız bir organizasyon firmasıdır. Teşekkürler Kare Sanat ve Yiğit Bey ile Özge Hanım...

Gizem & Orkun

Düğün Tarihi: 06.06.2015

Hayatımızın en özel ve mutlu ve tabii ki stresli bir gününde grup olarak bizleri çok mutlu eden ve rahatlatan başlıca insanlardansınız..Yiğit bey ve Özge hanım önderliğinde Kare Sanat Müzik ve Ottoman Expres muhteşem bir ekip olarak çalışıyorsunuz.Öncelikle düğün öncesi planlı programlı hareket... devam 

Elif & Volkan

Düğün Tarihi: 30.05.2015

EGE PALAS otelde gerçekleştirilen düğünümüzde performansıyla orkestra blue oceans kalitesi ile bize süper bir düğün yaşattılar.Düğün öncesi repertuarımızı firma yetkilisi Özge hanım ile birlikte kararlaştırdık.İstemediğimiz bir şarkı bile çalmadı.Ses sistemi ve ışıklar beklediğimizden çok daha... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.