Kare Sanat Müzik Organizasyon*

Kare Sanat Müzik Organizasyon
Profesyonel solistler ve gruplar, organizasyonunuzu mükemmelleştirmek için gereken tüm hizmeti eksiksiz olarak sunmaktadır.

Sizin en güzel gecenizi bir müzik ziyafetiyle süslemek Kare Sanat Müzik Organizasyon'un işidir. Tüm müzik türlerinde, dilediğiniz büyüklükteki orkestraları ve geniş müzisyen seçeneklerini Kare Sanat Müzik Organizasyon'da bulacaksınız.

Firmamız sadece MÜSADER'e (Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği) kayıtlı müzisyenlerle çalışmaktadır. Tüm müzik gruplarımızın organizasyon garantörü MÜSADER’dir.

O gece en güzel müziği siz yapacaksınız biz sadece notalara basacağız...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
E&S Esra & Soner Düğün Tarihi: 01/07/2018

Düğün mekanımızın son anda bize yaşattığı aksiliği insan üstü çabanızla bize yansıtmayıp gecemizi harika bir kutlamaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ediyoruz 😊 Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar .

G&O Gizem & Orkun Düğün Tarihi: 06/06/2015

Hayatımızın en özel ve mutlu ve tabii ki stresli bir gününde grup olarak bizleri çok mutlu eden ve rahatlatan başlıca insanlardansınız..Yiğit bey ve Özge hanım önderliğinde Kare Sanat Müzik ve Ottoman Expres muhteşem bir ekip olarak çalışıyorsunuz.Öncelikle düğün öncesi planlı programlı hareket ederek,hiçbir şeyi son dakika sürprizine bırakmadan düğün sırasında da ortamın ambiyansını hemen kavrayıp gelin ve damatla hiç göz temasını kesmeden ara ara bizi heyecanlandıran yağmura rağmen :) bizi ve misafirlerimizi bir dakika bile oturmadan asla unutulmayacak harika bir düğün yaşattınız.Her şeyinize,her zaman referansınız olacak bir çiftiz.Tekrar sonsuz teşekkürler ve sevgilerimizle Gizem Orkun Kırsoy çifti

E&V Elif & Volkan Düğün Tarihi: 30/05/2015

EGE PALAS otelde gerçekleştirilen düğünümüzde performansıyla orkestra blue oceans kalitesi ile bize süper bir düğün yaşattılar.Düğün öncesi repertuarımızı firma yetkilisi Özge hanım ile birlikte kararlaştırdık.İstemediğimiz bir şarkı bile çalmadı.Ses sistemi ve ışıklar beklediğimizden çok daha kaliteliydi. Teşekkür eder Kare Sanat Müzik firmasını herkese tavsiye ederiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Kare Sanat Müzik Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kare Sanat Müzik Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap