Kare Sanat Müzik Organizasyon

4 Yorum

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

E&S

Esra & Soner

Düğün Tarihi: 01.07.2018


Düğün mekanımızın son anda bize yaşattığı aksiliği insan üstü çabanızla bize yansıtmayıp gecemizi harika bir kutlamaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ediyoruz 😊 Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar .

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Kare Sanat Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Kare Sanat Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Düğün Bandosu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Kare Sanat Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Kare Sanat Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Kare Sanat Müzik Organizasyon Hakkında

Kare Sanat Müzik Organizasyon olarak profesyonel solist ve gruplarla organizasyonunuzu mükemmelleştirmek için gereken tüm hizmeti eksiksiz olarak size sunuyoruz. Siz de davetinizin tüm detaylarıyla kusursuz olmasını istiyorsanız, bizi tercih edin.

En güzel gecenizi şahane bir müzik ziyafetiyle süslemek Kare Sanat Müzik Organizasyon'un işi. Aklınıza gelen tüm müzik türlerinde, dilediğiniz büyüklükteki orkestraları ve geniş müzisyen seçeneklerini size tek çatı altında sunuyoruz. Firmamız sadece Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği’ne kayıtlı müzisyenlerle çalışıyor. Tüm müzik gruplarımızın organizasyon garantörü Müzisyen ve Sahne Sanatçılar Derneği. Kısacası özel günlerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Aslında düğün gecenizde en güzel müziği siz yapacaksınız. Biz sadece notalara basacağız. Sizin için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir organizasyon hazırlıyoruz. Düğününüzü kusursuz biçimde planlıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Bu da çalışmalarımıza yansıyor. Düğün koçlarımız öncülüğünde davetinizi planlıyoruz. Sizinle daima birlikte hareket ediyoruz. Önceliği her zaman sizin isteklerinize veriyoruz. Detaylı görüşmeler yaparak koordineli bir hazırlık süreci yürütüyoruz.

Profesyonel, tecrübeli ve eğitimli orkestramızla gecenizin kusursuz olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Düğününüzün her aşamasında yanınızda oluyoruz. Pratik çözümlerimizle stresinizi alıyor, iş birliği yaptığımız firmalarla taleplerinize uygun bir ortam hazırlıyoruz. Müzik seçiminizin neye göre yapılacağından diğer organizasyon detaylarına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz.

Düğünler, kına eğlenceleri, mezuniyet baloları, kurumsal davetler, gelin hamamları, nişan törenleri gibi çok sayıda davete orkestramızla birlikte katılıyoruz. Düğün müzik ekipmanlarını biz temin ediyoruz. Açık hava performansları yapıyoruz. Dilerseniz müzik ekipmanlarımızı kiralayabilirsiniz. Üstelik şehir dışında da hizmet veriyoruz. Size özel bir müzik listesi oluşturuyor, gecenizi tamamen tarzınıza uygun parçalarla sürdürüyoruz.

İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde hizmet veren bir müzik organizasyon şirketiyiz. İzmir müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız çalışmalarımızı ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Cad. Akdeniz İşhanı No:5 Kat:7 Kapı:704 Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kare Sanat Müzik Organizasyon Yol Haritası

Kare Sanat Müzik Organizasyon Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&S

Esra & Soner

Düğün Tarihi: 01.07.2018


Düğün mekanımızın son anda bize yaşattığı aksiliği insan üstü çabanızla bize yansıtmayıp gecemizi harika bir kutlamaya dönüştürdüğünüz için teşekkür ediyoruz 😊 Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar .

N&K

Nazire & Koray

Düğün Tarihi: 08.07.2023İzmir de ve Türkiye de gelmiş geçmiş en iyi müsizyenler Kare Sanat Müzik Organizasyon da, orkestra müzik şov anlamında en iyisi, düğün ve eğlence için kesinlikle şiddetle tavsiye edilir en iyisi.

G&O

Gizem & Orkun

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Hayatımızın en özel ve mutlu ve tabii ki stresli bir gününde grup olarak bizleri çok mutlu eden ve rahatlatan başlıca insanlardansınız..Yiğit bey ve Özge hanım önderliğinde Kare Sanat Müzik ve Ottoman Expres muhteşem bir ekip olarak çalışıyorsunuz.Öncelikle düğün öncesi planlı programlı hareket... devamı 

E&V

Elif & Volkan

Düğün Tarihi: 30.05.2015


EGE PALAS otelde gerçekleştirilen düğünümüzde performansıyla orkestra blue oceans kalitesi ile bize süper bir düğün yaşattılar.Düğün öncesi repertuarımızı firma yetkilisi Özge hanım ile birlikte kararlaştırdık.İstemediğimiz bir şarkı bile çalmadı.Ses sistemi ve ışıklar beklediğimizden çok daha... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.