Müzik İzmir

İzmir Moda Orkestrası

İzmir Moda Orkestrası

İzmir Moda Orkestrası Hakkında

Geçmişte olduğu gibi, bugün de İzmir Moda Orkestrası düğünlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 15 yılı aşkın bir süredir gerek İzmir içinde, gerekse İzmir dışında pek çok düğünde kaliteli müzisyenlerden oluşan orkestramızla sahne aldık. Güzel İzmirimize gelen konuk sanatçıların sahnelerine de eşlik ediyoruz. Düğün organizasyonlarımıza özel solist planlamaları yapıyor, davetinizi en eğlenceli ve eşsiz hale getirecek şekilde geliştiriyoruz.

Deneyim

Modayı takipte kalmak ve muhteşem bir düğün gecesi deneyimlemek isteyen çiftlerimizi tanışmaya davet ediyoruz. İzmir Moda Orkestrası bünyesindeki değerli sanatçılarımızla pek çok çiftimizin mutluluğuna şahitlik ettik. Uzun yıllardır aynı zamanda kongreler, belediye etkinlikleri, kurumsal gala geceleri ve konserlerde de sahne alıyoruz. Orkestramızda geleneksel ile modern müziği sentezleyerek sizlere çok özel bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuzla en güzel günlerinizde yanınızdayız.

Hizmetler

En değerli gecenizi İzmir’in en özel orkestrasıyla kusursuz bir biçimde deneyimlemeniz için burada bulunuyoruz. Davetlerinizde müzik beğenilerinize uygun olarak solistlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Nikah töreniniz için karşılama trio ekip, Moda Swing Jazz, Grup Papion, DJ performans veya Elektrokeman Show gibi birbirinden harika etkinlik gruplarımızla gecenize renk katmaya hazırız. İzmir Moda Orkestrası randevularınız için bizi düğününüzden 6 hafta önce arayabilirsiniz.

Müzik Türleri

Çiftlerimizin beklentilerini karşılamak ve onlara keyifli bir müzik şöleni yaşatmak için İzmir Moda Orkestrası repertuarımızı her zevke hitap edecek kadar zengin bir şekilde hazırladık. 80&90’lar pop müzik parçaları, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca şarkı repertuarı, geleneksel müzik, Türkçe eğlence müziği gibi başlıklarımız var. Türk Sanat Müziğinin en unutulmaz eserlerini gecenizde sizinle birlikte çalıp söyleyebilir ve kulaklarınızın pasını silebiliriz.

Ek Hizmetler

Çiftlerimizin müziğe dair akla gelebilecek tüm ihtiyaçlarını karşılamak için talep ve arzularını en hızlı şekilde değerlendiriyoruz. Planladığımız etkinliklerinizde size özel solist seçimi, ek enstrüman temini ve misafirlerinize hoş bir atmosfer yaratabilecek karşılama ekiplerimiz arasından tercih yapma imkanına sahipsiniz. Düğün mekanındaki ses ve ışık sistemi, podyum ve truss gibi teknik ekipman ihtiyaçlarınızla ilgilenebilir, gereksinimlerinize birlikte karar vererek en hızlı şekilde çözebiliriz.

İzmir Moda Orkestrası’nı tercih ettiğinizde beklentilerinizin tamamını karşılayan tecrübeli A Plus müzisyenlerle birlikte düğün süreciniz boyunca sizinle ilgilenecek Moda Orkestrası asistan hizmeti de veriyoruz. Siz değerli çiftlerimizi mutlu etmek için bir araya gelen efsane müzisyenlerimizi ve solistlerimizi tanımak için İzmir Moda Orkestrası iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, yandaki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Modanın gerisinden kalmamanız dileğiyle.

İzmir Moda Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Konsept Müzikler

İzmir Moda Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Moda Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

İzmir Moda Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

İzmir Moda Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

İzmir Moda Orkestrası fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

İzmir Moda Orkestrası performans süresi ne kadar?

İzmir Moda Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

İzmir Moda Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

İzmir Moda Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

İzmir Moda Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

İzmir Moda Orkestrası ile 6 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

İzmir Moda Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

İzmir Moda Orkestrası doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

İzmir Moda Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

İzmir Moda Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

İzmir Moda Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İzmir Moda Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

İzmir Moda Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

İzmir Moda Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "çifte özel beste, konsepte uygun kostüm, ekipman, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, dans grupları, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.