Forte Sahne Sanat

0232 335 53 47

E-posta Gönder

Forte Sahne Sanat Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Forte Sahne Sanat Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Forte Sahne Sanat Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Forte Sahne Sanat Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Forte Sahne Sanat Hakkında

Forte kelimesinin anlamı müzikte daha güçlü ve daha kuvvetli demektir. Forte Sahne Sanat ailesi olarak size kaliteli bir hizmet sunmak ve eğlencelerinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Uzun zamandır müzik sektöründe hizmet veren bir markayız. İrili ufaklı gruplar halinde çalışan genç, dinamik ve bir o kadar da başarılı sanatçı ve sanatçı adaylarının bir arada bulunduğu bir ekibe sahiniz. Bünyemizde bulunan tüm sanatçılarımızın yeteneklerine, enerjilerine ve samimi sahne performanslarına güveniyoruz. Sevdiklerinizle birlikte kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Herkese kaliteli hizmeti sunmak amacıyla kurulan bir oluşumuz. Şef Necati Gönüldaş tarafından oluşturulan sahne ve sanat topluluğumuz dilerseniz sizin özel günlerinizi de memnuniyetle renklendirebilir. Forte Sahne Sanat bünyesinde çok sayıda sanatçı bulunuyor. Tüm sanatçılarımız birbiriyle bağlantılı 8 ayrı alt gruptan oluşan orkestralar bütünü halinde hizmet veriyor.

Forte King’s & Forte Passaport bünyesinde salon ve açık hava konserlerinde sahne alıyor, dans gösterileri düzenleyebiliyoruz. Festivaller de katılım gösterdiğimiz bir diğer eğlence organizasyonları. Geleneksel ve modern düğün konseptlerini size rahatlıkla sağlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında konser turneleri düzenliyoruz. Türk gecelerine uygun repertuvarımızla çok eğlenceli bir atmosferi sizin için oluşturuyoruz. Aklınıza gelen tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Konsept partiler ve DJ performans hizmetleri sağlayarak size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Forte Akusti & Forte 80's - 90's orkestra grubumuz ise daha çok canlı performans istenilen aktivelerde sahne alıyor. Sahne şovlarıyla öne çıkan bu grubumuzla eğlencenizin oldukça hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Seyahat gemileri, yat eğlenceleri, tiyatrolar, müzikaller, ev toplantıları, okul mezuniyetleri ve müsamerelerinde sahne alan grubumuzla düğününüzün parti havasında geçeceğini garanti ediyoruz.

Forte Fasıl ise isminden de anlaşılacağı üzere fasıl eğlencesi isteyen çiftlerimize hitap ediyor. Koro çalışmaları, konserler, ramazan etkinlikleri gibi çok sayıda davete katılım gösteren orkestramız sizin de eğlencenizde nostalji rüzgarı estirebilir.

Forte Blue & Forte Pink & Forte Balkan ise açılışlar, kokteyller, karşılamalar, kortejler ve enstrümantal dinletilerde sahne alan grubumuz. Siz de eğlencenizin konseptinin nasıl olması gerektiğine karar verdiyseniz bize isteklerinizi anlatmanız halinde size en uygun olacak grubumuzu memnuniyetle geceniz için ayarlayabiliriz.

İzmir orkestra grupları arasında bir karar verecekseniz mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Forte Sahne Sanat’a ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 53 47
 • Adres:

  1428 Sk. No:1/1 K:1 D:3 Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Forte Sahne Sanat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.