Forte Sahne Sanat

E-posta Gönder

0232 335 5347

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

Forte kelimesinin anlamı müzikte daha güçlü ve daha kuvvetli demektir. Forte Sahne Sanat ailesi olarak size kaliteli bir hizmet sunmak ve eğlencelerinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Uzun zamandır müzik sektöründe hizmet veren bir markayız. İrili ufaklı gruplar halinde çalışan genç, dinamik ve bir o kadar da başarılı sanatçı ve sanatçı adaylarının bir arada bulunduğu bir ekibe sahiniz. Bünyemizde bulunan tüm sanatçılarımızın yeteneklerine, enerjilerine ve samimi sahne performanslarına güveniyoruz. Sevdiklerinizle birlikte kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Herkese kaliteli hizmeti sunmak amacıyla kurulan bir oluşumuz. Şef Selim Gönüldaş, Necati Gönüldaş, Serhat Demirtaş ve Ahmet Şehir tarafından oluşturulan sahne ve sanat topluluğumuz dilerseniz sizin özel günlerinizi de memnuniyetle renklendirebilir. Forte Sahne Sanat bünyesinde çok sayıda sanatçı bulunuyor. Tüm sanatçılarımız birbiriyle bağlantılı 8 ayrı alt gruptan oluşan orkestralar bütünü halinde hizmet veriyor.

Forte King’s & Forte Passaport bünyesinde salon ve açık hava konserlerinde sahne alıyor, dans gösterileri düzenleyebiliyoruz. Festivaller de katılım gösterdiğimiz bir diğer eğlence organizasyonları. Geleneksel ve modern düğün konseptlerini size rahatlıkla sağlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında konser turneleri düzenliyoruz. Türk gecelerine uygun repertuvarımızla çok eğlenceli bir atmosferi sizin için oluşturuyoruz. Aklınıza gelen tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Konsept partiler ve DJ performans hizmetleri sağlayarak size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Forte Akusti & Forte 80's - 90's orkestra grubumuz ise daha çok canlı performans istenilen aktivelerde sahne alıyor. Sahne şovlarıyla öne çıkan bu grubumuzla eğlencenizin oldukça hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Seyahat gemileri, yat eğlenceleri, tiyatrolar, müzikaller, ev toplantıları, okul mezuniyetleri ve müsamerelerinde sahne alan grubumuzla düğününüzün parti havasında geçeceğini garanti ediyoruz.

Forte Fasıl ise isminden de anlaşılacağı üzere fasıl eğlencesi isteyen çiftlerimize hitap ediyor. Koro çalışmaları, konserler, ramazan etkinlikleri gibi çok sayıda davete katılım gösteren orkestramız sizin de eğlencenizde nostalji rüzgarı estirebilir.

Forte Blue & Forte Pink & Forte Balkan ise açılışlar, kokteyller, karşılamalar, kortejler ve enstrümantal dinletilerde sahne alan grubumuz. Siz de eğlencenizin konseptinin nasıl olması gerektiğine karar verdiyseniz bize isteklerinizi anlatmanız halinde size en uygun olacak grubumuzu memnuniyetle geceniz için ayarlayabiliriz.

İzmir orkestra grupları arasında bir karar verecekseniz mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Forte Sahne Sanat’a ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

NECATİ GÖNÜLDAŞ

 • Telefon: 0232 335 5347
 • Adres: 1428 Sk. No:1/1 K:1 D:3 Alsancak

Forte Sahne Sanat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!