Müzik İzmir

Forte Sahne Sanat

 • Min. Fiyat
  50.000-75.000 TL

Forte Sahne Sanat Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Forte Sahne Sanat Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Forte Sahne Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Forte Sahne Sanat düğün müziği fiyatları ne kadar?

Forte Sahne Sanat düğün müziği minimum fiyatı 50.000-75.000 TL aralığından başlamaktadır.

Forte Sahne Sanat fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Forte Sahne Sanat fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Forte Sahne Sanat performans süresi ne kadar?

Forte Sahne Sanat performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Forte Sahne Sanat performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Forte Sahne Sanat performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Forte Sahne Sanat ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Forte Sahne Sanat ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Forte Sahne Sanat hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Forte Sahne Sanat piknik, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, parti, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Forte Sahne Sanat kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Forte Sahne Sanat düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Forte Sahne Sanat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Forte Sahne Sanat şehir dışında hizmet veriyor.

Forte Sahne Sanat hangi ek hizmetleri sunuyor?

Forte Sahne Sanat şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, çifte özel beste, şehir dışında hizmet, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı".

Forte Sahne Sanat Hakkında

Forte kelimesinin anlamı müzikte daha güçlü ve daha kuvvetli demektir. Forte Sahne Sanat ailesi olarak size kaliteli bir hizmet sunmak ve eğlencelerinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Uzun zamandır müzik sektöründe hizmet veren bir markayız. İrili ufaklı gruplar halinde çalışan genç, dinamik ve bir o kadar da başarılı sanatçı ve sanatçı adaylarının bir arada bulunduğu bir ekibe sahiniz. Bünyemizde bulunan tüm sanatçılarımızın yeteneklerine, enerjilerine ve samimi sahne performanslarına güveniyoruz. Sevdiklerinizle birlikte kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Herkese kaliteli hizmeti sunmak amacıyla kurulan bir oluşumuz. Şef Necati Gönüldaş tarafından oluşturulan sahne ve sanat topluluğumuz dilerseniz sizin özel günlerinizi de memnuniyetle renklendirebilir. Forte Sahne Sanat bünyesinde çok sayıda sanatçı bulunuyor. Tüm sanatçılarımız birbiriyle bağlantılı 8 ayrı alt gruptan oluşan orkestralar bütünü halinde hizmet veriyor.

Forte King’s & Forte Passaport bünyesinde salon ve açık hava konserlerinde sahne alıyor, dans gösterileri düzenleyebiliyoruz. Festivaller de katılım gösterdiğimiz bir diğer eğlence organizasyonları. Geleneksel ve modern düğün konseptlerini size rahatlıkla sağlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında konser turneleri düzenliyoruz. Türk gecelerine uygun repertuvarımızla çok eğlenceli bir atmosferi sizin için oluşturuyoruz. Aklınıza gelen tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz. Konsept partiler ve DJ performans hizmetleri sağlayarak size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız.

Forte Akusti & Forte 80's - 90's orkestra grubumuz ise daha çok canlı performans istenilen aktivelerde sahne alıyor. Sahne şovlarıyla öne çıkan bu grubumuzla eğlencenizin oldukça hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Seyahat gemileri, yat eğlenceleri, tiyatrolar, müzikaller, ev toplantıları, okul mezuniyetleri ve müsamerelerinde sahne alan grubumuzla düğününüzün parti havasında geçeceğini garanti ediyoruz.

Forte Fasıl ise isminden de anlaşılacağı üzere fasıl eğlencesi isteyen çiftlerimize hitap ediyor. Koro çalışmaları, konserler, ramazan etkinlikleri gibi çok sayıda davete katılım gösteren orkestramız sizin de eğlencenizde nostalji rüzgarı estirebilir.

Forte Blue & Forte Pink & Forte Balkan ise açılışlar, kokteyller, karşılamalar, kortejler ve enstrümantal dinletilerde sahne alan grubumuz. Siz de eğlencenizin konseptinin nasıl olması gerektiğine karar verdiyseniz bize isteklerinizi anlatmanız halinde size en uygun olacak grubumuzu memnuniyetle geceniz için ayarlayabiliriz.

İzmir orkestra grupları arasında bir karar verecekseniz mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Forte Sahne Sanat’a ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 53 47

 • Adres::

  1428 Sk. No:1/1 K:1 D:3 Alsancak

 • Haritadaki Konumu

  Forte Sahne Sanat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.