Eliz Band

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Mutlu bir geleceğe “Evet!” diyeceğiniz düğün gününüzde, şahane müzikler eşliğinde gönlünüzce eğlenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Eliz Band olarak uzun zamandır müzik alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Yıllara dayanan tecrübemiz, kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle birlikte hep düşlediğiniz o değerli günü kusursuz hale dönüştürüyoruz.

İzmir canlı müzik grupları içerisinde çok farklı ve özel imkanlara sahip olduğumuzu söylemeliyiz. Bizimle tanıştığınızda da dediklerimizin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Hayallerinizdeki düğün eğlencesini gerçeğe dönüştürerek size unutulmaz dakikalar yaşatabilmek bizim işimiz. Adeta bir müzik şöleni yaşatıyor, düğününüzü karnavala dönüştürüyoruz.

Düğün organizasyonları planlanırken en önem verilmesi gereken detaylardan biri de tabii ki müzik seçimi. Müzik ekibin profesyonelliği bu noktada oldukça kıymetli bir bilgi. Biz de Eliz Band ekibi olarak şimdiye kadar pek çok çiftin memnuniyetini kazanmış, işini severek yapan bir ekibiz. Sizin de en mutlu gününüzü yıllar geçse de unutulmayacak anılara dönüştürmek istiyoruz. Bunun için bize güvenebilirsiniz. Ekibimizle birlikte organizasyonlarınızın içeriğine ve konseptine göre uygun bir müzik listesi oluşturuyoruz. Eğer dilerseniz kendi müzik listenizi de oluşturabilirsiniz. Özel günleriniz için özenle hazırlanıyoruz. Etkinliklerinize uygun olacak, üstümüze yakışacak kostüm ve aksesuarlarımızla sahne alıyoruz. Gerek görsel gerek de işitsel olarak unutulmaz bir eğlence yaşamaya hazır olun!

Sahne kurulumu için gereken tüm ekipmanları temin ediyoruz. İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. İzmir düğün orkestraları arasında yer alıyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Tek isteğimiz dans etmekten yorulacağınız, keyifli bir organizasyon süreci geçirmeniz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.