EgeTayf Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Menemen, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Orkestra, Enstrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Tepecik Senfoni Orkestrası
5 19 22

Konak

Tepecik Senfoni Orkestrası

7.500-10.000 TL

Hakkında

Eğlenceli ve profesyonel bir orkestrasıyla düğününüzde eğlenmek istiyorsanız, EgeTayf Orkestrası olarak size hizmet vermeye her zaman hazırız!

Gerek sahne performanslarımız gerek de modern ile klasiği en eğlenceli şekilde harmanlayan tarzımızla beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunuyoruz. Geniş bir repertuvara sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları memnuniyetle çalışıyoruz. Düğün esnasında sizden gelen istek şarkı talepleriniz de seslendiriyoruz. En mutlu günlerinizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.

Orkestramız bünyesinde birbirinden yetenekli müzisyenler bulunuyor. Hepsi alanında oldukça iyi. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Her detayı ayrıntılı biçimde ele alıyoruz. Tamamen içinize sinen bir düğün akışı planlıyoruz. Herhangi kötü bir sürprizle karşılaşmanıza en ufak bir ihtimal bile bırakmıyoruz.

Genel olarak pop, yöresel oyun havaları, rock, elektronik, Türk Halk Müziği, klasik, jazz, blues, hip hop, funk, nostaljik, Latin, Balkan, Grek ve Flamenko müzikleri seslendiriyoruz. Türkçe dışında farklı dillerde de parçaların şarkılarını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Davetinizden saatler önce mekana gelerek gereken ses ve sahne kurulumlarını yapıyoruz. Prova alıyoruz. Ortalama performansımız iki saati buluyor. Orkestra hizmeti sunmamızın yanı sıra isteğinize bağlı olarak DJ performansı sergiliyor, davul ve perküsyon şovları da yapabiliyoruz. Enstrümanlarımız eşliğinde icra ettiğimiz solo performanslarımız da davetinizi güzelleştiriyoruz. Tabii ki tüm bunları ve daha fazlasını sizinle yapacağımız görüşme esnasında netleştiriyoruz. Amacımız sizi ve konuklarınızı en iyi şekilde memnun etmek. Eğlenceniz bittikten sonra EgeTayf ile çalıştığınız için “İyi ki” demenizi istiyoruz.

Siz de Menemen canlı müzik grupları arasında yer alan orkestramızla düğününüzü renklendirmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Umut Emre Günüç

 • Adres: karşıyaka

EgeTayf Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!