EgeTayf Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

EgeTayf Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

EgeTayf Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

EgeTayf Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

EgeTayf Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

EgeTayf Orkestrası Hakkında

Eğlenceli ve profesyonel bir orkestrasıyla düğününüzde eğlenmek istiyorsanız, EgeTayf Orkestrası olarak size hizmet vermeye her zaman hazırız!

Gerek sahne performanslarımız gerek de modern ile klasiği en eğlenceli şekilde harmanlayan tarzımızla beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunuyoruz. Geniş bir repertuvara sahibiz. İstediğiniz tüm parçaları memnuniyetle çalışıyoruz. Düğün esnasında sizden gelen istek şarkı talepleriniz de seslendiriyoruz. En mutlu günlerinizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.

Orkestramız bünyesinde birbirinden yetenekli müzisyenler bulunuyor. Hepsi alanında oldukça iyi. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Her detayı ayrıntılı biçimde ele alıyoruz. Tamamen içinize sinen bir düğün akışı planlıyoruz. Herhangi kötü bir sürprizle karşılaşmanıza en ufak bir ihtimal bile bırakmıyoruz.

Genel olarak pop, yöresel oyun havaları, rock, elektronik, Türk Halk Müziği, klasik, jazz, blues, hip hop, funk, nostaljik, Latin, Balkan, Grek ve Flamenko müzikleri seslendiriyoruz. Türkçe dışında farklı dillerde de parçaların şarkılarını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Davetinizden saatler önce mekana gelerek gereken ses ve sahne kurulumlarını yapıyoruz. Prova alıyoruz. Ortalama performansımız iki saati buluyor. Orkestra hizmeti sunmamızın yanı sıra isteğinize bağlı olarak DJ performansı sergiliyor, davul ve perküsyon şovları da yapabiliyoruz. Enstrümanlarımız eşliğinde icra ettiğimiz solo performanslarımız da davetinizi güzelleştiriyoruz. Tabii ki tüm bunları ve daha fazlasını sizinle yapacağımız görüşme esnasında netleştiriyoruz. Amacımız sizi ve konuklarınızı en iyi şekilde memnun etmek. Eğlenceniz bittikten sonra EgeTayf ile çalıştığınız için “İyi ki” demenizi istiyoruz.

Siz de Menemen canlı müzik grupları arasında yer alan orkestramızla düğününüzü renklendirmek isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.