DJ Şevki Göktuna

1 Yorum

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

DJ Şevki Göktuna Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

DJ Şevki Göktuna Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Rock, Elektronik, Funk

DJ Şevki Göktuna Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

DJ Şevki Göktuna Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saatten fazla


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Tüm Sorular

DJ Şevki Göktuna Hakkında

14 yılı aşkın bir süredir düğün organizasyonlarınızda müzik hizmeti sağlıyoruz. İzmir’de başladığımız çalışmalarımızı bugün Türkiye’nin istenilen her noktasında gerçekleştiriyoruz. DJ Şevki Göktuna markamızla ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz.

Düğün günü çiftlerin eğlenmek için başvurdukları en temel hizmetlerden biri de müzik. Çiftler yıllar sonra dahi kutlamalarından söz ettirecek bir eğlence organize etmek istiyor. Bunu hem kendileri hem de konukları için elbette talep ediyorlar. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Düğün gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız organizasyonlarınıza profesyonel müzik hizmeti sağlıyoruz.

Sürecimizin nasıl ilerlediğinden bahsedecek olursak; çiftlerle yaptığımız telefon görüşmesi sonrası mutlaka yüz yüze de bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Görüşmeye sunum dosyamızla birlikte geliyoruz. Çiftlerimize sahne sisteminin büyüklüğü, ışık-ses sistemlerimiz, enstrümantal ekipmanlarımız hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Bu aşamada eğer bizden farklı ekipmanlar talep edilirse bunların da tedarikini sağladığımızı da bilmelisiniz. Daha sonra ise çiftle birlikte düğün mekanına gidiyoruz. Mekanda sahne kurulumunun nereye yapılacağı, mekanın atmosferinin ne tarz müziklere uygun olacağı noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Çalışmalarımız esnasında en özen gösterdiğimiz detay ise çiftlerimizin talepleri. Tamamen istekleriniz doğrultunda bir repertuar oluşturuyoruz. Takvimler düğün tarihinizi gösterdiğinde ise saatler öncesinde eğlencenizin yapılacağı mekana ulaşıyoruz. Sahne, ses ve ışık ekipmanlarımızı kuruyoruz. Düğün gecesi en önemli şeyin çiftin gönlünce eğlenebilmesi olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda da hem zevklerinize uygun müzik listesini oluşturuyor hem de son teknolojik ses ekipmanlarımızla en kaliteli şekilde belirlenen müzikleri çalıyoruz. Organizasyon bittikten sonra da sizinle mutlu bir şekilde vedalaşıyoruz.

Açık ve kapalı alan fark etmeden hizmet veriyoruz. Markamız bünyesinde aynı zamanda ekipman kiralama hizmeti de veriyoruz. Siz de bu özel gece de istediğiniz şarkılardan meydana gelen bir düğün müziği listesi oluşturmak, profesyonel ses ve ışık sistemlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle çalışmak.

İzmir düğün DJ’ı arayışınızı burada sonlandırdığınızı düşünerek sizinle bir an evvel tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

DJ Şevki Göktuna Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

T&T

Tuğçe & Timo

Düğün Tarihi: 07.09.2019Bircok farkli ulkeden, kulturden gelen herkesi dans pistinde bulusturup, hepbirlikte dans ettirdin ya! Bu zamana kadar katildigim en guzel parti kendi dugunum oldu⭐️ Tekrar tekrar tesekkurler, Tugce&Timo

DJ Şevki Göktuna

DJ Şevki Göktuna

Müzik

Sevgili Tuğçe okuduğum her cümle benim için mutluluk verici. Çokça keyif aldığım organizasyonlardan biriydi ve tüm bunlar için teşekkür ederim. ??

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.