DJ Şevki Göktuna

1

E-posta Gönder

0232 335 5762

1 yorum

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Çeşme, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü Rock, Elektronik, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 5 saatten fazla
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti
 • Performans Süresi 4 saatten fazla
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

14 yılı aşkın bir süredir düğün organizasyonlarınızda müzik hizmeti sağlıyoruz. İzmir’de başladığımız çalışmalarımızı bugün Türkiye’nin istenilen her noktasında gerçekleştiriyoruz. DJ Şevki Göktuna markamızla ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz.

Düğün günü çiftlerin eğlenmek için başvurdukları en temel hizmetlerden biri de müzik. Çiftler yıllar sonra dahi kutlamalarından söz ettirecek bir eğlence organize etmek istiyor. Bunu hem kendileri hem de konukları için elbette talep ediyorlar. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Düğün gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız organizasyonlarınıza profesyonel müzik hizmeti sağlıyoruz.

Sürecimizin nasıl ilerlediğinden bahsedecek olursak; çiftlerle yaptığımız telefon görüşmesi sonrası mutlaka yüz yüze de bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Görüşmeye sunum dosyamızla birlikte geliyoruz. Çiftlerimize sahne sisteminin büyüklüğü, ışık-ses sistemlerimiz, enstrümantal ekipmanlarımız hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Bu aşamada eğer bizden farklı ekipmanlar talep edilirse bunların da tedarikini sağladığımızı da bilmelisiniz. Daha sonra ise çiftle birlikte düğün mekanına gidiyoruz. Mekanda sahne kurulumunun nereye yapılacağı, mekanın atmosferinin ne tarz müziklere uygun olacağı noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Çalışmalarımız esnasında en özen gösterdiğimiz detay ise çiftlerimizin talepleri. Tamamen istekleriniz doğrultunda bir repertuar oluşturuyoruz. Takvimler düğün tarihinizi gösterdiğinde ise saatler öncesinde eğlencenizin yapılacağı mekana ulaşıyoruz. Sahne, ses ve ışık ekipmanlarımızı kuruyoruz. Düğün gecesi en önemli şeyin çiftin gönlünce eğlenebilmesi olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda da hem zevklerinize uygun müzik listesini oluşturuyor hem de son teknolojik ses ekipmanlarımızla en kaliteli şekilde belirlenen müzikleri çalıyoruz. Organizasyon bittikten sonra da sizinle mutlu bir şekilde vedalaşıyoruz.

Açık ve kapalı alan fark etmeden hizmet veriyoruz. Markamız bünyesinde aynı zamanda ekipman kiralama hizmeti de veriyoruz. Siz de bu özel gece de istediğiniz şarkılardan meydana gelen bir düğün müziği listesi oluşturmak, profesyonel ses ve ışık sistemlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle çalışmak.

İzmir düğün DJ’ı arayışınızı burada sonlandırdığınızı düşünerek sizinle bir an evvel tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nihan Göktuna

Şevki Göktuna

 • Telefon: 0232 335 5762
 • Adres: Çeşme

DJ Şevki Göktuna Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


T&T

Tuğçe & Timo

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Bircok farkli ulkeden, kulturden gelen herkesi dans pistinde bulusturup, hepbirlikte dans ettirdin ya! Bu zamana kadar katildigim en guzel parti kendi dugunum oldu⭐️ Tekrar tekrar tesekkurler, Tugce&Timo

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!