Dj Cenk

Dj Cenk

Müzik

Kategori

Bayraklı, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat1.000 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Özellikler Açık Havada Performans, Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Saat/Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Ülkemizde düğün sektörü iyice gelişmiş durumda. Her gün farklı konseptler ortaya çıkıyor, farklı ve sıra dışı düğünlere imza atılıyor. Orkestra veya müzisyen ile gerçekleştirilen düğünlerin yanında artık DJ performansının olduğu, dilediğiniz müzik türünün istenildiği gibi çalındığını ve çiftlerin doyasıya eğlendiği düğünler son yıllarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Eğer siz de İzmir’deki düğününüz için DJ hizmetini tercih ederseniz, size profesyonel ve kaliteli bir gece yaşatmaya hazırım!

Kendimi kısaca tanıtmak gerekirse; 15 yılı aşkın bir süredir müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyorum. Sağladığım hizmetin kalitesini ilk günden itibaren sürekli artırdım. Kendimi devamlı geliştirdim ve her gün yeni bir şey öğrendim. İzmir’de düğün DJ hizmeti almak isteyen çiftlerin aklına gelen ilk DJ olmak için en iyi olma yolunda durmadan çalışıyorum. Kullandığım set ve ekipmanların en iyi markalardan oluştuğu belirtmek istiyorum. Küçük ya da büyük salon fark etmeden ses hizmetini tüm konukların rahat bir şekilde alabilmelerini sağlıyorum.

Tüm bu ekipmanlarımı kurabilmek için düğünden 3 saat önce salonda olmam yeterli olacaktır. Tecrübelerimden yararlanıyor ve hızlı bir kurulum gerçekleştiriyorum.

Sadece düğününüzde değil, nişan, bekârlığa veda geceleri, after partiler, mezuniyetler, iş yemekleri ve şirket toplantılarında da profesyonel bir hizmet sağlayacağımdan emin olabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkabiliyor, farklı müzik türlerini organizasyonlarınızda çalabiliyorum. Tüm davetlerinizde ortak olacak tek bir şey var; kaliteli müzik hizmeti!

İzmir dışında tüm Türkiye’ye hizmet verebiliyorum. Bunun için benimle 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hazırlıklarımı yaparak eksiksiz bir hizmeti sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyorum.

Verdiğim bu bilgiler doğrultusunda, düğününüz için DJ tercihini benden yana kullanmak ve düğün DJ fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Bayraklı/ İzmir

Dj Cenk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Dj Cenk firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!