Dj Cenk

Müzik

Kategori

Bayraklı İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Performans Türü DJ
  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Feedback Plus Müzik Organizasyon
73 40

Bayraklı

Feedback Plus Müzik Organizasyon

1.000 TL'den az
Eliz Band
21 18

Konak

Eliz Band

10.000 TL'den fazla
Efes Bandosu
63 21 7

Konak

Efes Bandosu

10.000 TL'den fazla

Hakkında

Ülkemizde düğün sektörü iyice gelişmiş durumda. Her gün farklı konseptler ortaya çıkıyor, farklı ve sıra dışı düğünlere imza atılıyor. Orkestra veya müzisyen ile gerçekleştirilen düğünlerin yanında artık DJ performansının olduğu, dilediğiniz müzik türünün istenildiği gibi çalındığını ve çiftlerin doyasıya eğlendiği düğünler son yıllarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Eğer siz de İzmir’deki düğününüz için DJ hizmetini tercih ederseniz, size profesyonel ve kaliteli bir gece yaşatmaya hazırım!

Kendimi kısaca tanıtmak gerekirse; 15 yılı aşkın bir süredir müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyorum. Sağladığım hizmetin kalitesini ilk günden itibaren sürekli artırdım. Kendimi devamlı geliştirdim ve her gün yeni bir şey öğrendim. İzmir’de düğün DJ hizmeti almak isteyen çiftlerin aklına gelen ilk DJ olmak için en iyi olma yolunda durmadan çalışıyorum. Kullandığım set ve ekipmanların en iyi markalardan oluştuğu belirtmek istiyorum. Küçük ya da büyük salon fark etmeden ses hizmetini tüm konukların rahat bir şekilde alabilmelerini sağlıyorum.

Tüm bu ekipmanlarımı kurabilmek için düğünden 3 saat önce salonda olmam yeterli olacaktır. Tecrübelerimden yararlanıyor ve hızlı bir kurulum gerçekleştiriyorum.

Sadece düğününüzde değil, nişan, bekârlığa veda geceleri, after partiler, mezuniyetler, iş yemekleri ve şirket toplantılarında da profesyonel bir hizmet sağlayacağımdan emin olabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkabiliyor, farklı müzik türlerini organizasyonlarınızda çalabiliyorum. Tüm davetlerinizde ortak olacak tek bir şey var; kaliteli müzik hizmeti!

İzmir dışında tüm Türkiye’ye hizmet verebiliyorum. Bunun için benimle 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hazırlıklarımı yaparak eksiksiz bir hizmeti sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyorum.

Verdiğim bu bilgiler doğrultusunda, düğününüz için DJ tercihini benden yana kullanmak ve düğün DJ fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Bayraklı/ İzmir


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Dj Cenk firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!