Copeart Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Copeart Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Copeart Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Copeart Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Copeart Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Copeart Orkestrası Hakkında

Türkiye’nin en seçkin müzisyenleri ve solistlerinden oluşan grubumuz Copeart Orkestrası ile mutlu günlerinizi renklendirmeye hazırız. Geniş repertuvarımız ve sürpriz sahne şovlarımız eşliğinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirmek ister misiniz?

İzmir müzik grupları arasında yer alıyoruz. Kurucumuz Ercan Taşdemir. Kurulduğumuz ilk yıllarda İzmirli ünlü sanatçılar ile Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinde performanslar sergiliyoruz. Yurt içinde çok sayıda ilde ve ilçede hizmet veriyoruz. Konser, halk konseri, festival, bahar şenliği, etkinlikler, gala, parti, düğün organizasyonu, açılış, özel gece, kurumsal davetler ve çeşitli organizasyonlarda performans sergiliyoruz.

Organizasyon içeriğinize göre altı kişiden başlayarak orkestramızı oluşturuyoruz. Farklı müzik tarzına sahip pek çok müzisyen ve vokalistle birlikte çalışıyoruz. Canlı performans sergiliyoruz. Jazz, Latin, dünya müzikleri, Türkçe pop müzik, yabancı pop müzik, rock, etnik müzik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği gibi birçok tarza hakim şekilde eserleri icra ediyoruz.

Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Sürekli olarak kendimizi ve tarzımızı güncelliyoruz. Teknik ve fiziki her türlü imkanı birleştirerek sizin beğeneceğiniz bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. İş birliği içerisinde bulunduğumuz çözüm ortaklarımızla davet mekanınızda düzenlemeler yapıyoruz. İyi bir müzik hizmeti sunmamızın yanı sıra ses, ışık, sahne ve LED ekran hizmetlerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Düğünleri renklendiren en önemli konuların başında orkestra seçimi ve müzik geliyor. Siz de düğününüzü konser ve parti havasına dönüştürmek istiyorsanız hayalinizdeki düğünü bize anlatarak organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. Tamamen isteklerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle güvenebilir, hayalini kurduğunuz etkinliğe ulaşabilirsiniz.

İzmir orkestra grubu Copeart eşliğinde düğününüzde eğlenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Hanı No:8/209 Çankaya İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Copeart Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.