Müzik İzmir

Cenk Telkıvıran Orkestrası

Cenk Telkıvıran Orkestrası

Cenk Telkıvıran Orkestrası Hakkında

Cenk Telkıvıran Orkestrası İzmir’de en güzel ve mutlu anılarınızda biz varız! Kurucumuz Cenk Telkıvıran’la size eğlenceli tınılar ve eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatabiliriz. Hayatımızda tekrarı olmayacak ve her zaman mutlulukla hatırlamak isteyeceğiniz düğün gecenizde sahnede biz olacağız. Zengin müzik repertuarımız ve deneyimli sanatçılardan oluşan kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğinizde misafirlerinizden övgüler duymaya hazır olun!

Deneyim

Orkestramızın şefi ve piyanisti olan Cenk Telkıvıran, müzik sektöründe 1987’den bu yana yer almaktadır. Bugüne dek pek çok değerli müzisyen ve sanatçıyla renkli sahne performanslarına imza atmış olan Telkıvıran, severek yaptığı işini kurduğu 3 farklı orkestrayla taçlandırdı. Bugün, özel günlerinizde size hem tecrübeli hem de işini aşkla yapan ekibimizle siz değerli çiftlerimize ve davetlilerine keyifli bir müzik şöleni sunuyoruz.

Hizmetler

En çok talep gören İzmir düğün orkestralarından biri olarak size muhteşem bir gece vadediyoruz. Geniş bir repertuarımız var. Orkestramızla verdiğimiz kaliteli canlı müzik hizmetinin hiç şüphesiz işinin ehli müzisyenlerin elinden çıkacağının altını çizebiliriz. Müzik tecrübemizle size pek çok farklı tarzda ve türde eserler icra edebiliriz. Düğün davetinizde büyüleyici bir ambiyansın mimarı olurken, en sevdiğiniz şarkılarla size renkli bir gece yaşatıyoruz.

Müzik Türleri

Orkestramızda güncel, nostaljik veya dinlemeyi sevdiğiniz tüm şarkıları çalabiliriz. Programımızda yer alacak şarkıların seçimlerimizi çiftlerimizin beklentilerine ve müzik zevklerine göre yapıyoruz. Oyun havalarıyla misafirlerinizi hareketlendirebilir, Karadeniz havalarıyla coşturabiliriz. Türk halk müziği ve Türk sanat müziği eserlerini seslendirebiliriz. Rock, elektronik, caz ve blues gibi tarzlara da hitap ediyoruz. Sizi mutlu eden şarkıları bir de Cenk Telkıvıran Orkestrası’ndan dinlemeye var mısınız?

Ek Hizmetler

Çiftlerimize sunduğumuz muhteşem orkestramızın yanı sıra bandoloji hizmetimiz de bulunuyor. Düğün öncesi planlama toplantısında tüm detayların üzerinden geçiyoruz ve özel isteklerinizi not alıyoruz. Sahne performansları ve dans grupları gibi konularda size yardımcı olabiliriz. Işık, ses ve truss sistemleri gibi teknik ekipmanlarda destek verebiliyoruz. Size özel şarkı listeleri oluşturmamız isterseniz en sevdiğiniz şarkıları bize iletmeniz yeterli olacaktır. Siz isteyin, biz çalalım!

Müziğe aşık bir orkestra olarak düğün davetinizde kaliteli ve özverili bir müzik hizmeti sunmaya hazırız. Sınırsız eğlence, sınırsız müzik, özel ve unutulmaz anlar yaşamak için sayfanın altında yer alan bilgilerimizden bize ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. İzmir düğün orkestra fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formumuzu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz. En güzel anlarınızda buluşmak temennisiyle çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Cenk Telkıvıran Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Flamenko Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

Cenk Telkıvıran Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Cenk Telkıvıran Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Cenk Telkıvıran Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Cenk Telkıvıran Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Cenk Telkıvıran Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Cenk Telkıvıran Orkestrası performans süresi ne kadar?

Cenk Telkıvıran Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Cenk Telkıvıran Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Cenk Telkıvıran Orkestrası performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Cenk Telkıvıran Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Cenk Telkıvıran Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Cenk Telkıvıran Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Cenk Telkıvıran Orkestrası kurumsal etkinlikler, piknik, nişan, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Cenk Telkıvıran Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Cenk Telkıvıran Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Cenk Telkıvıran Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cenk Telkıvıran Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Cenk Telkıvıran Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Cenk Telkıvıran Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, şarkı listesi oluşturma, çifte özel beste, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, konsepte uygun kostüm, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.