Borel Ajans

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Feedback Plus Müzik Organizasyon
73 40

Bayraklı

Feedback Plus Müzik Organizasyon

1.000 TL'den az

Hakkında

Borel Ajans olarak düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi kutlamalarınızda müzikal bir hizmet vermeye hazırız. Siz de unutulmaz bir eğlencenin baş kahramanı olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İzmir müzik grupları arasında yer alıyoruz. Uzun yıllardır Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin önde gelen otel ve prestijli eğlence mekanlarında sahne alıyoruz. Göstermiş olduğumuz başarılı sahne performanslarımızdan edindiğimiz tecrübemizle düğününüze bambaşka bir boyut kazandırmak istiyoruz. Kurumsal etkinlikleriniz, düğün ve nişan gibi tüm özel davetlerinizde beklentilerinize en uygun müzikal çözümleri tek çatı altında sunuyoruz. Her zevke uygun geniş müzik repertuvarımızla daima hizmetinizdeyiz!

Düğününüzden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Hem sizi yakından tanıyor hem de hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Tamamen beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz. Davetinizde çalacak müzik listenizi sizi ve konuklarınızı düşünerek oluşturuyoruz. Bazı düğünlerde oyun havası bazılarında ise halaylar daha öne çıkıyor. Sizin yakınlarınız en çok hangi müziklerde eğlenir? Bize fikir verirseniz, size daha rahat yardımcı olabiliriz.

Daha önce sahne aldığımız düğünlerden de bazı görüntüler gösteriyoruz. Sahne kurulumundan ses ayarlarına kadar pek çok detayla biz ilgileniyoruz. Ekipman konusunda düğün mekanınıza gereken desteği rahatlıkla sağlayabiliyoruz. Kaliteli enstrümanlar kullanıyoruz. Düğününüzden saatler önce davet yerinize geliyor, gereken kontrolleri ve provaları yapıyoruz. Hizmet ücretlendirmemiz sahnedeki performans süremize göre değişkenlik gösteriyoruz. Bu gibi daha pek çok ayrıntıyı düğünden önce yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz. Başından sonuna kadar sizi mest edecek bir eğlenceyi Borel Ajans farkıyla yaşayabilirsiniz.

İzmir canlı müzik grupları arasında yer alan orkestramız Borel Ajans’ı düğününüzde görmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Bahadir Erel

 • Adres: Manavkuyu Mah. Ziyam İş Mrk. 282 Sokak No:1 Kat:1 Bayraklı

Borel Ajans Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!