Müzik İzmir

Bandorkestra

Bandorkestra

Bandorkestra Hakkında

Kuşadası düğün müzik sektörüne 2012 yılında atılan Bandorkestra, davetinize neşe katmak için hazırda bekliyor! Tecrübeli ekip, profesyonel sanatçılardan ve müzisyenlerden oluşuyor. Düğününüzde oluşturmak istediğiniz havayı en doğru noktasından yakalıyor, gününüzü güzelleştiriyorlar. Hayalinizdeki düğünü canlandırmanız için size sonuna kadar yardımcı oluyorlar. Siz de davetinize renk katmak istiyorsanız Bandorkestra oldukça doğru bir seçenek!

Deneyim

Sektöre yıllarını veren bu ekip, işini aşkla yaparak bugünlere kadar geldi. En başta eğlence mekanlarında çalan Bandorkestra, zaman içinde ekibi geliştirerek düğün sektöründe kendine has bir yer edinmeyi başardı. Zaman geçtikçe başarısına başarı katan bu müzisyenler, çıkarttıkları albümlerle ve aldıkları sahnelerle kendilerini birçok defa ispat ettiler. Üstelik ünlü isimlerle de birlikte çalışıp kendilerini devamlı olarak geliştirme fırsatı elde ettiler.

Hizmetler

6 kişilik deneyimli bir kemik kadro ile çalışıyorlar fakat düğün konseptinize uygun olacak şekilde müzisyen sayısını 20 kişiye kadar arttırabiliyorlar. Kuşadası düğün DJ, perküsyon, bando, orkestra, trio, sanatçı getirme ve konser planlaması gibi birçok farklı hizmeti sizin için bir arada sunuyorlar. Sundukları düğün paketi, geniş hizmet yelpazesiyle ön plana çıkmakta.

Müzik Türleri

Pop şarkılardan oyun havalarına, Türk sanat müziğinden hip hop ve funk’a kadar birçok farklı müzik türünü çalabiliyorlar. Repertuvarlarında sadece Türkçe değil, farklı dillerde şarkılar da mevcut. Bandorkestra ile ilerseniz popüler trendleri takip ettiğiniz modern bir düğün, dilerseniz nostaljik konseptte bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Bu profesyonel ekip sayesinde müzik ve eğlence konusunda emin ellerdesiniz.

Ek Hizmetler

Dans ekibi ve dansözler gibi davetinize neşe katacak çeşitli ek hizmetler de sunuyorlar. Dilerseniz interaktif bir sahne performansı gerçekleştirerek sizi ve sevdiklerinizi de eğlenceye birebir dahil edebiliyorlar. Şarkı listesini sizinle birlikte hazırlıyor, öneri ve istekleriniz doğrultusunda bir liste ortaya çıkartıyorlar. Üstelik İzmir başta olmak üzere birçok farklı şehirde de çalışabiliyorlar.

Kendinize göre bir Kuşadası düğün orkestra ekibi arıyorsanız Bandorkestra sizin için en doğru tercihlerden bir tanesi diyebiliriz. Davetinize eğlenceyi buyur etmek için tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim adreslerini kullanarak Bandorkestra’ya ulaşmak. Dilerseniz yan taraftaki iletişim formu sayesinde de bu müzik grubuna hızlıca erişebilirsiniz. Böylece verdikleri hizmetler konusunda daha detaylı bilgi edinebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bandorkestra Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Bandorkestra Sıkça Sorulan Sorular

Bandorkestra düğün müziği fiyatları ne kadar?

Bandorkestra düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Bandorkestra fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Bandorkestra fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Bandorkestra performans süresi ne kadar?

Bandorkestra performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

Bandorkestra performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Bandorkestra performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Bandorkestra ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Bandorkestra ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Bandorkestra hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Bandorkestra doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, piknik, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Bandorkestra kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Bandorkestra düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Bandorkestra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bandorkestra şehir dışında hizmet veriyor.

Bandorkestra hangi ek hizmetleri sunuyor?

Bandorkestra şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste, ekipman, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Demet & Ahmet

Düğün Tarihi: 14.11.2023

Tam zamanında geldiler ekstra hizmet verdiler anlaşılandan daha uzun çaldılar çok güzeldi kendilerine teşekkür ediyorum

Selen & Murat

Düğün Tarihi: 13.06.2023

Çok profesyonel bir ekipti çok memnun kaldık
Çok yardımcı oldular sayelerinde çok güzel geçti düğünümüz

Betül & Kaan

Düğün Tarihi: 20.05.2023

Emir beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum düğün gününe kadar bizi yalnız bırakmadı çok memnun kaldık iyiki onlarla çalıştık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.