Müzik İzmir

Aristocrat Müzik

  • Min. Fiyat
    50.000-75.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aristocrat Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
50.000-75.000 TL

Aristocrat Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği

Aristocrat Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Aristocrat Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Aristocrat Müzik düğün müziği minimum fiyatı 50.000-75.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aristocrat Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Aristocrat Müzik fiyatlandırmayı performans süresine göre yapmaktadır.

Aristocrat Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Aristocrat Müzik performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Aristocrat Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Aristocrat Müzik ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmeliyiz.

Aristocrat Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Aristocrat Müzik doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, piknik, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Aristocrat Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aristocrat Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Aristocrat Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Aristocrat Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, ekipman, açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı".

Aristocrat Müzik Hakkında

Mert ve Onur Günaydın olarak uzun yıllar amatör müzik yaptıktan sonra 2002 yılında şan ve piyano eğitimimizi tamamladık ve müzik yaşamımızı profesyonel bir seviyeye taşıdık. Aristocrat Müzik grubumuzla İzmir ve çevresindeki düğünlerde eğlenceli ve renkli sahne performanslarına imza atıyoruz. Bir düğün davetinin en önemli parçası olan müziği işinin ehli sanatçılara bırakmak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Deneyim

İzmir, Kuşadası ve Aydın bölgesindeki sayısız düğünde sahne aldık. Grubumuzda tecrübeli müzisyenler, kaliteli enstrümanlar ve güncelliğini her zaman yenilediğimiz ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Davetlerde gece boyunca çiftlerimize ve misafirlerine adeta bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Her gün yepyeni şarkılar eklediğimiz repertuarımızı son derece zengin. Performanslarımızda sahnede solist, klarnet, klavye, gitar, keman ve ritimle ana bir kadromuz var.

Aristocrat Müzik üyelerimiz kendi alanlarının uzmanı olan profesyonel müzisyenlerden oluşuyor. Dilerseniz sahnemize saksafon, trombon ve trompet gibi bakır üflemeli enstrümanlar, buzuki, bass gitar ve kanun ekleyebiliriz. Düğünlerimizin yanı sıra Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi, Korumar Otel, Martı Otel ve Didim Yacht Club gibi çeşitli işletmelerin ve kurumsal firmaların davetlerinde sahne aldık.

Hizmetler

İzmir düğün orkestrası hizmetimizde DJ, orkestra, davul ve perküsyon gibi alternatifler sunuyoruz. Fiyatlandırmamızı sahne performansımızın süresine ve gecenize katılacak olan müzisyenlerimizin sayısına göre belirliyoruz. Ön görüşmemizde program akışı, çiftlerin hoşuna giden şarkılar ve beğendikleri müzik tarzları gibi ayrıntıları ele alıyoruz. Arzu ederseniz size için şarkı listesi oluşturmamız da mümkün oluyor.

Müzik Türleri

Aristocrat Müzik repertuarımızda farklı zevklere uygun olacak ve her misafirinizin hoşuna gidebilecek kadar çok şarkı var. Yerli ve yabancı slow parçalar, enstrümantal eserler, yemek müziği, TSM eserleri, popüler Türk ve yabancı şarkılar, vals ve Latin parçalar, yöresel parçalar ve oyun havaları repertuarımızdan sadece birkaç örnek diyebiliriz. Tüm davetlerimizde belirli bir repertuara bağlı kalmak yerine davetlilerin profiline ve isteklerinize göre hareket ediyoruz.

Ek Hizmetler

Bizi şehir dışındaki düğün davetlerinizde de görebilirsiniz. Sahnemizin ilk dakikasından itibaren yaşayacağınız renkli saatlerin dışında organizasyona dair ihtiyaçlarınız konusunda da destek verebiliriz. Düğün ve diğer davetlerinizin planlaması ve ışık ile ses gibi teknik destekler için bizden destek alabilirsiniz. Mekan süsleme ve temini, açılışlar ve iş yemeği etkinliklerinizde Aristocrat Müzik ayrıcalığıyla size eksiksiz bir hizmet verebiliriz.

Ses sistemimiz, zengin repertuarımız ve kulaklarınızı şenlendirecek şarkılarımızla düğünleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir düğünlerinin aranan isimlerinden biri olmamızı güçlü altyapımıza, eğlenceli orkestramıza ve sizin beğeninize borçluyuz. Geçmişten bugüne kalan en güzel aşk şarkılarını dinleyerek dans etmek için sayfadaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurup ücretsiz teklif isteyerek Aristocrat Müzik fiyatlarımız hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Aristocrat Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.