Aristocrat Müzik

E-posta Gönder

Aristocrat Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Aristocrat Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Aristocrat Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Aristocrat Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Aristocrat Müzik Hakkında

Mert ve Onur Günaydın olarak uzun yıllar amatör müzik yaptıktan sonra 2002 yılında şan ve piyano eğitimimizi tamamladık ve müzik yaşamımızı profesyonel bir seviyeye taşıdık. Aristocrat Müzik grubumuzla İzmir ve çevresindeki düğünlerde eğlenceli ve renkli sahne performanslarına imza atıyoruz. Bir düğün davetinin en önemli parçası olan müziği işinin ehli sanatçılara bırakmak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Deneyim

İzmir, Kuşadası ve Aydın bölgesindeki sayısız düğünde sahne aldık. Grubumuzda tecrübeli müzisyenler, kaliteli enstrümanlar ve güncelliğini her zaman yenilediğimiz ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Davetlerde gece boyunca çiftlerimize ve misafirlerine adeta bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Her gün yepyeni şarkılar eklediğimiz repertuarımızı son derece zengin. Performanslarımızda sahnede solist, klarnet, klavye, gitar, keman ve ritimle ana bir kadromuz var.

Aristocrat Müzik üyelerimiz kendi alanlarının uzmanı olan profesyonel müzisyenlerden oluşuyor. Dilerseniz sahnemize saksafon, trombon ve trompet gibi bakır üflemeli enstrümanlar, buzuki, bass gitar ve kanun ekleyebiliriz. Düğünlerimizin yanı sıra Pera Organizasyon ve Kültür Merkezi, Korumar Otel, Martı Otel ve Didim Yacht Club gibi çeşitli işletmelerin ve kurumsal firmaların davetlerinde sahne aldık.

Hizmetler

İzmir düğün orkestrası hizmetimizde DJ, orkestra, davul ve perküsyon gibi alternatifler sunuyoruz. Fiyatlandırmamızı sahne performansımızın süresine ve gecenize katılacak olan müzisyenlerimizin sayısına göre belirliyoruz. Ön görüşmemizde program akışı, çiftlerin hoşuna giden şarkılar ve beğendikleri müzik tarzları gibi ayrıntıları ele alıyoruz. Arzu ederseniz size için şarkı listesi oluşturmamız da mümkün oluyor.

Müzik Türleri

Aristocrat Müzik repertuarımızda farklı zevklere uygun olacak ve her misafirinizin hoşuna gidebilecek kadar çok şarkı var. Yerli ve yabancı slow parçalar, enstrümantal eserler, yemek müziği, TSM eserleri, popüler Türk ve yabancı şarkılar, vals ve Latin parçalar, yöresel parçalar ve oyun havaları repertuarımızdan sadece birkaç örnek diyebiliriz. Tüm davetlerimizde belirli bir repertuara bağlı kalmak yerine davetlilerin profiline ve isteklerinize göre hareket ediyoruz.

Ek Hizmetler

Bizi şehir dışındaki düğün davetlerinizde de görebilirsiniz. Sahnemizin ilk dakikasından itibaren yaşayacağınız renkli saatlerin dışında organizasyona dair ihtiyaçlarınız konusunda da destek verebiliriz. Düğün ve diğer davetlerinizin planlaması ve ışık ile ses gibi teknik destekler için bizden destek alabilirsiniz. Mekan süsleme ve temini, açılışlar ve iş yemeği etkinliklerinizde Aristocrat Müzik ayrıcalığıyla size eksiksiz bir hizmet verebiliriz.

Ses sistemimiz, zengin repertuarımız ve kulaklarınızı şenlendirecek şarkılarımızla düğünleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir düğünlerinin aranan isimlerinden biri olmamızı güçlü altyapımıza, eğlenceli orkestramıza ve sizin beğeninize borçluyuz. Geçmişten bugüne kalan en güzel aşk şarkılarını dinleyerek dans etmek için sayfadaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yandaki formumuzu doldurup ücretsiz teklif isteyerek Aristocrat Müzik fiyatlarımız hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.