Albatros Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Albatros Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Albatros Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Caz/Blues

Albatros Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Albatros Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Albatros Orkestrası Hakkında

Düğünlerde, kına gecelerinde, bekarlığa veda partilerinde, doğum günlerinde, etkinliklerde, kurumsal günlerde, açılışlarda ve içinde müziğin olduğu çeşitli özel partilerde Albatros Orkestrası olarak memnuniyetle hizmet veriyoruz. Siz de rüya gibi bir düğünle dünyaevine girmek istiyorsanız, orkestra seçiminde doğru kararı vermelisiniz.

Mutlu anlarınızda gereken tüm müzikal desteği Albatros Orkestrası İzmir’de eksiksiz şekilde bulabilirsiniz. İstenilen konseptlerle size yardımcı oluyor, eğlencenizin müziklerini başarıyla seslendiriyoruz. Taleplerinizi karşılayan keyifli bir program akışı hazırlıyoruz. Tamamen beklentileriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarzınıza uygun müzikler yapıyoruz.

Bünyemizde profesyonel ve yetenekli sanatçılarla bulunuyor. Çeşitli sahne şovlarını özenle düzenliyoruz. İsteklerinize bağlı olarak davetlerinizde özel gösteriler yapabiliyoruz. Bizim amacımız gecenin başından sonuna kadar sizi memnun etmek. Sevdiklerinizle birlikte hoş ve benzersiz dakikalar yaşamak istiyorsanız, siz de bizimle çalışabilirsiniz.

Organizasyonunuz için gereken tüm müzikal desteği size büyük bir keyifle sunuyoruz. Mekana girişten ilk dans müziğinize kadar tüm detaylarda mutlaka fikrinizi alıyoruz. İsteklerinize göre şekillenen bir müzik listesi oluşturuyoruz. Bize sadece nasıl bir düğün istediğinizi detaylı olarak anlatmanız yeterli. Beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunacağımıza şimdiden emin olabilirsiniz. Aklınıza gelen tüm şarkıları başarıyla seslendiriyoruz. Düğün esnasında sizden ve konuklarınızdan gelen istek parça taleplerini de zevkle yerine getiriyoruz. Hatta davetinizde bir müziğin çok daha fazla konuklarınızı eğlendirdiğini fark edersek o parçayı tekrar seslendirerek eğlencenizin doruk noktasına ulaşmasını sağlıyoruz.

Eğer siz de İzmir orkestra grupları arasında yer alan firmamızla düğününüzde eğlenmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Peki bizimle nasıl irtibata geçeceksiniz? Hemen açıklayalım… Sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle kolayca görüşme sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.