ALA-TURKABAND

E-posta Gönder

ALA-TURKABAND

Müzik

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Pergamon Band
17 3 4

Bergama

Pergamon Band

İzmir düğün müziği firmalarından Pergamon Band, 2005 yılında bir araya geld...

Ege Life Orkestrası
16 23 17

Gaziemir

Ege Life Orkestrası

Sizin için "en önemli" günü bir düşünün... Bir düğün, bir açılış, bir davet...

Konak

Çılgın Cemal Ve Orkestrası

1985 izmir gözde sanatçısı olarak doğumlu.6 yaşında müziğe başlamış, piyasa...

Hakkında

Organizasyonlar içerisinde en önemli unsurlardan biri müziktir. Bu nedenle organizasyonlar için gerekli olan programlar hazırlanırken organizasyon temaları ve diğer istekler iyice dikkate alınmalıdır. Ala Turkaband ile müşteriler istedikleri türlerde müzik hizmetlerini alabilmektedir. Burada kişilere özel olarak değişen özelliklerde müzik hizmetleri ve programları hazırlanmaktadır. Sanatçı destekleri ve profesyonel ekipler, ekipmanlar ile gerekli olan her türlü müzik hizmetleri rahatlıkla verilmektedir. Düğünler, nişan, söz, kına geceleri, mezuniyet geceleri, kutlamalar, açılışlar, törenler, partiler ve diğer davet organizasyonlarda gerekli olan müzik programlarını burada yaptırabilmektesiniz. İstediğiniz programları hazırlatabileceğiniz gibi, yer alan programlardan da yararlanabilirsiniz. Unutulmaz davetlere imza atmak ve davetlilerinize hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için iletişime bizimle geçebilirsiniz.

İletişim

Engin KaradagYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.