Alaturka Band

E-posta Gönder

 • Bornova, İzmir.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Alaturka Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Alaturka Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues

Alaturka Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Alaturka Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Alaturka Band Hakkında

Organizasyonları güzelleştiren en önemli unsurlardan biri müziktir. Bu nedenle organizasyonlarınız için gerekli olan programlar hazırlanırken Ala Turkaband Orkestrası olarak size yardımcı olmaya hazırız. Organizasyon temaları ve diğer tüm isteklerinizi en iyi şekilde dikkate alıyoruz.

Müşterilerimizin istedikleri türlerde müzik hizmetleri sunuyoruz. Tamamen kişilere özel olarak değişen özelliklerde müzik hizmetleri ve programları hazırlıyoruz. Sanatçı destekleri ve profesyonel ekipler eşliğinde size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Ekipmanlarımızla gerekli olan her türlü müzik hizmetlerini rahatlıkla veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan, söz, kına geceleri, mezuniyet geceleri, kutlamalar, açılışlar, törenler, partiler ve diğer davet organizasyonlarda gerekli olan müzik programlarını bizimle detaylandırabilirsiniz. İstediğiniz programları kolayca hazırlayabiliyoruz. Hatta dilerseniz bünyemizde yer alan hazır programlardan da yararlanabilirsiniz.

Unutulmaz davetlere imza atmak ve davetlilerinize hoşça vakit geçirmenizi sağlamak için size hizmet vermeye her zaman hazırız. Bizim için önemli olan daima mutluluğunuzu en iyi şekilde sağlayabilmek. Bunun için de mutlaka sizinle ön görüşme yapıyoruz. Beklentilerinizi ve isteklerinizi güzelce öğreniyoruz. Tamamen tarzınıza uygun olacak şekilde size yardımcı oluyoruz.

Aklınıza gelen tüm müzikal hizmetleri bizde bulabilirsiniz. İşimiz sizi memnun etmek. Ekibimizle birlikte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgileniyoruz. Müzikal anlamda geniş bir repertuvara sahip olduğumuz için bizimle çalışırken istediğiniz tüm şarkıları dinleyebilirsiniz. Hem sizi hem de misafirlerinizi eğlendireceğimize eminiz. Sahne sistemleri konusunda da düğün mekanınıza elimizden geldiğinde destek oluyoruz. Çünkü baştan sona sorunsuz bir hizmet almanızı istiyoruz.

İzmir canlı müzik grupları arasında dikkat çeken bir hizmet kalitesine sahibiz. Siz de düğününüzde bizi sahnede görmek isterseniz sayfada yer alan irtibat kanallarını kullanabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.