Müzik İzmir

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Hakkında

İzmir düğün müzik grupları arasında seçim yapmakta zorlanıyor ve aradığınız tarzı bulamıyorsanız, 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet tam size göre! 15 yıldır eğlence sektöründeyiz. Türkçe pop müziğinin en değerli sanatçılarının menajerliğini yapıyor ve büyülü organizasyonlar üstleniyoruz. Efsane sanatçılarımızla düğün davetinizde adeta bir müzik ziyafeti sunmaya geliyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Düğününüz hiç bitmesin isteyecek, her anın tadını eğlenerek çıkartacaksınız.

Deneyim

Düğününüzün müzik organizasyonunu 15 kişilik deneyimli ekibimizle üstleniyoruz. Her daim profesyonel ve yenilikçi çözümler sunabiliriz. Anlaşma yaptığımız çiftlerimiz Yonca Evcimik, Ferda Anıl Yarkın, Nez, Mansur Ark ve Ragga Oktay gibi sanatçılarımız arasında seçim yapabilir. Ayrıca DJ Hakan Küfündür ile DJ Fikret Kocamaz gibi üstün performanslı isimlerle de çalışıyoruz. Yılların eskitemediği birbirinden güzel şarkılarla size ve misafirlerinize özel bir eğlence sunuyoruz.

Hizmetler

İzmir düğün müzik organizasyonlarımızda sanatçılarımız geniş bir repertuarla karşınıza çıkıyor. Orkestra ve DJ hizmetlerimizle kalplerimizde yer etmiş şarkıları dinleyebilir, düğün gecenizde muhteşem bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Düğün davetinizin ihtiyaçları doğrultusunda size teknik ekipman desteği de verebiliyoruz. Bu alanda ses, truss sistemleri, ışık ve sahne sistemleri gibi gereksinimlerinizi bize yönlendirebilirsiniz. Düğününüzü en iyi şekilde planlamamız için 2 hafta önce bize ulaşabilirsiniz.

Müzik Türleri

Katıldığımız düğün davetlerinde çoğunlukla Türkçe nostaljik şarkılara ve 90’lar pop eserlere yer veriyoruz. Sanatçılarımız hepimizin uzun yıllardır büyük bir aşkla dinlediği ve hafızalarımızdan silinmemiş şarkıların mimarı. Düğün davetinizde en hareketli şarkıları Yonca Evcimik’ten dinleyip, Nez’in şarkılarıyla yerinizde duramayabilirsiniz. İlk dansınızı romantik prens sıfatıyla kalplerimizi fethetmiş Ferda Anıl Yarkın’dan dinlemeye ne dersiniz? Tüm sanatçı ve DJ performanslarımız o gece size özel.

Ek Hizmetler

Hayatlarının bu en değerli gecesinde çiftlerimize düğün temalarına ve zevklerine hitap edecek çok özel şarkı listeleri hazırlayabiliriz. Dilerseniz sanatçılarımız arasından seçim yaparak sahnede kimleri görmek istediğinize siz karar verebilirsiniz. 90’lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet çatısı altında muhteşem dans gruplarımız ve dans şovlarımız olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Müziğin unutulmaz isimleriyle düğün davetinize damgamızı vuruyor, adeta bir müzik şöleniyle misafirlerinizin kulaklarının pasını siliyoruz.

90’lar sanatçılarıyla nostaljik bir düğün ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu biliyoruz. O halde hemen sayfanın alt kısmında bulunan iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçin ve ön görüşmemizi ayarlayalım. En romantik ve eğlenceli şarkılarda buluşup hem eğlenelim, hem de muhteşem bir gece yaşayalım. Erken anlaşmalardaki avantajlarımız ve İzmir düğün müzik fiyatlarımız için sayfanın yanında yer alan formumuzu doldurabilirsiniz. Çiftlerimize şimdiden mutluluklar dileriz.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Konsept Müzikler

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği fiyatları ne kadar?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans süresi ne kadar?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, piknik, sünnet düğünü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şehir dışında hizmet veriyor.

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet hangi ek hizmetleri sunuyor?

90'lar Sanatçılarıyla Düğün & Davet şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.