4 Ses Müzik

E-posta Gönder

 • Diğer, İzmir.

4 Ses Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

4 Ses Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan, Grek, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

4 Ses Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

4 Ses Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

4 Ses Müzik Hakkında

4 Ses Müzik ailesi olarak hem eğitim veriyor hem de özel günlerde sahne alıyoruz. Kusursuz bir düğün için işini iyi yapan bir orkestra ile çalışmalısınız. Size beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Aydın canlı müzik grupları arasında yer alan bir orkestrayız. “Her yaş için müzik!” sloganıyla hizmet veriyoruz. Aydın’ın yanı sıra İzmir’de de sahne alıyoruz. Tamamen beklentilerinizin içeriğine uygun şekilde sizi eğlendiriyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizi kuruyor, düğün öncesi hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Geniş müzik repertuvarımız sayesinde istediğiniz tüm şarkıları rahatlıkla seslendirebiliyoruz. Akademik eğitmen kadromuzla muhteşem bir geceyi size ve konuklarınıza armağan ediyoruz.

Eğitim alanında ise tıpkı sahnede sergilediğimiz performanslar kadar iyiyiz. İster amatör isterseniz de profesyonel anlamda bizden destek alabilirsiniz. Her yaş grubuna eğitim veriyoruz. Tamamen isteklerinize uygun şekilde çalışıyoruz. Yeni başlayacak kursiyerlerimizi yaş gruplarına ve tercih edilen enstrümana göre sınıflandırıyoruz. Eğer daha önce eğitim almış biriyseniz bilgi seviyenize göre sizi uygun sınıfa yerleştiriyoruz. Az öğrenci ile çalışıyor daha etkin bir öğretim sunuyoruz. Enstrüman sınıflarımız dört kişiden oluşuyor. Eğitmenlerimiz herkesle tek tek ilgileniyor. Bireysel derslerimiz ise özel dersliklerle öğretmenle birebir şekilde yapılıyor.

Düğününüzde enstrüman ya da sahne performansı sergilemek isterseniz bizden alacağınız eğitimle bunu sağlayabilirsiniz. Belki de ilk dans şarkınızı siz seslendirmek istersiniz. Daha ayrıntılı görüşme yapmak için bize ulaşabilir, detayları birlikte konuşabiliriz.

İzmir müzik grupları arasında bir tercih yapmak istediğinizde karşınızda bizi göreceksiniz. Sayfa üzerinde yer alan 4 Ses Müzik iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir organizasyon ancak başarılı bir orkestra ile mümkün olabilir. Siz de işinizi şansa bırakmayın bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.