Müzik İzmir

4 Ses Müzik

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

4 Ses Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

4 Ses Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Balkan Grek Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

4 Ses Müzik Sıkça Sorulan Sorular

4 Ses Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

4 Ses Müzik düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

4 Ses Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

4 Ses Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

4 Ses Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

4 Ses Müzik performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

4 Ses Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

4 Ses Müzik ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

4 Ses Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

4 Ses Müzik sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

4 Ses Müzik kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

4 Ses Müzik düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

4 Ses Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 4 Ses Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

4 Ses Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

4 Ses Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, i̇nteraktif sahne performansı, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet".

4 Ses Müzik Hakkında

4 Ses Müzik ailesi olarak hem eğitim veriyor hem de özel günlerde sahne alıyoruz. Kusursuz bir düğün için işini iyi yapan bir orkestra ile çalışmalısınız. Size beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Aydın canlı müzik grupları arasında yer alan bir orkestrayız. “Her yaş için müzik!” sloganıyla hizmet veriyoruz. Aydın’ın yanı sıra İzmir’de de sahne alıyoruz. Tamamen beklentilerinizin içeriğine uygun şekilde sizi eğlendiriyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizi kuruyor, düğün öncesi hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Geniş müzik repertuvarımız sayesinde istediğiniz tüm şarkıları rahatlıkla seslendirebiliyoruz. Akademik eğitmen kadromuzla muhteşem bir geceyi size ve konuklarınıza armağan ediyoruz.

Eğitim alanında ise tıpkı sahnede sergilediğimiz performanslar kadar iyiyiz. İster amatör isterseniz de profesyonel anlamda bizden destek alabilirsiniz. Her yaş grubuna eğitim veriyoruz. Tamamen isteklerinize uygun şekilde çalışıyoruz. Yeni başlayacak kursiyerlerimizi yaş gruplarına ve tercih edilen enstrümana göre sınıflandırıyoruz. Eğer daha önce eğitim almış biriyseniz bilgi seviyenize göre sizi uygun sınıfa yerleştiriyoruz. Az öğrenci ile çalışıyor daha etkin bir öğretim sunuyoruz. Enstrüman sınıflarımız dört kişiden oluşuyor. Eğitmenlerimiz herkesle tek tek ilgileniyor. Bireysel derslerimiz ise özel dersliklerle öğretmenle birebir şekilde yapılıyor.

Düğününüzde enstrüman ya da sahne performansı sergilemek isterseniz bizden alacağınız eğitimle bunu sağlayabilirsiniz. Belki de ilk dans şarkınızı siz seslendirmek istersiniz. Daha ayrıntılı görüşme yapmak için bize ulaşabilir, detayları birlikte konuşabiliriz.

İzmir müzik grupları arasında bir tercih yapmak istediğinizde karşınızda bizi göreceksiniz. Sayfa üzerinde yer alan 4 Ses Müzik iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bizimle en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir organizasyon ancak başarılı bir orkestra ile mümkün olabilir. Siz de işinizi şansa bırakmayın bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.