Muhittin Yıldız Sunshine Band

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Muhittin Yıldız Sunshine Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Muhittin Yıldız Sunshine Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Muhittin Yıldız Sunshine Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Muhittin Yıldız Sunshine Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Muhittin Yıldız Sunshine Band Hakkında

Şahane bir düğünün sırrı, muhteşem bir orkestra ile çalışmaktan geçiyor. Muhittin Yıldız Sunshine Band ailesi olarak en mutlu günlerinizde size hizmet vermeye hazırız.

Ülkemizin önde gelen müzik gruplarından biriyiz. İzmir merkezli bir orkestra olmamıza karşın Türkiye’nin pek çok ilinde memnuniyetle hizmet veriyoruz. Deneyimli bir solist ve müzisyen kadrosuna sahibiz. 2007 yılında kurulan ve o günden itibaren çalışmalarına deva eden bir ekibiz. İşimizi severek yapıyor, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. Düğünlerin yanı sıra konserlerde, kurumsal davetlerde, şirket yemeklerinde, açılışlarda, festivallerde ve kongre organizasyonlarında da görev alıyoruz.

Evrensel müziği kendimize ilke ediniyoruz. 8 kişiden 70 kişiye kadar çıkabilen bir orkestra hizmeti sunuyoruz. Tamamen etkinliğinizin içeriğine ve konseptine göre hizmet sunuyoruz. Bizimle çalışırken bilmelisiniz ki her şey baştan sona istediğiniz gibi olacak. Üç ayrı formatta performans sunuyoruz. Combo ile 8 ila 15 kişilik, Bigband ile 15 ila 30 kişilik ve Senfonik Orkestra ile 30 ila 70 kişilik bir hizmet almanıza olanak sağlıyoruz.

Repertuvarımız oldukça geniş. İstediğiniz tüm şarkıları düğünlerinizde çalabiliyoruz. Hatta istek şarkılarınıza da eğlence anınızda bol bol yer veriyoruz. Düğünden önce yapacağımız ön görüşme esnasında detayları netleştiriyoruz. Repertuvarımızda napolitenler, jazz, Latin, pop, oldies, soul, rock ve Türk popunun öne çıkan parçalarına yer veriyoruz. Her performansımızın şölen havasında geçtiğine emin olabilirsiniz. Size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşayacağımızı şimdiden garanti ediyoruz. Üstelik tüm etkinliklerde kendi ses ve ışık sistemlerimizi kullanıyoruz. Sahne platformumuzu ise teknik ekibimiz kuruyor.

İstanbul müzik grupları arasında düğününüzde hizmet alacağınız bir orkestra arıyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz. Muhittin Yıldız Sunshine Band’a ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  1379 SK No:11 D-4 Alsancak

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Muhittin Yıldız Sunshine Band Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.