aykut durman

E-posta Gönder

aykut durman

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Brass Latin Music

...

Hakkında

Düğün gecenize hazırlanıyor ve profesyonel bir müzik hizmeti almak istiyorsanız Aykut Durman sizlerle. Düğün gecenizi unutulmaz hale getirmek için sizlerle buluşuyoruz. Düğün gecenizde standart düğün mekanlarının size sunduğu müziklerle konuklarınızı ağırlamak istemiyorsanız bizleri aramanız yeterli. Düğünden birkaç hafta bizi arayan çiftlerimiz için unutulmaz bir gece hazırlıyor ve dilediğiniz müziklerle eğlenmenizi sağlıyoruz. Orkestramız her dalda müziği sizler için seslendiriyor. Repertuvar açısından oldukça zengin bir olanak sunan müzik ekibimiz ister yerli ister yabancı müzik seçenekleriyle sizlerle buluşuyor. Pop, slov, Türk sanat müziği veya rock tarzında en güzel şarkılarla sizlerin hizmetinizdeyiz. Unutulmaz bir gece yaşamanız için düğün eğlencenizi sizler için organize ediyor, unutulmaz dakikalar yaşatıyoruz.

İletişim

Aykut Durman

  • Adres: Acibadem



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.