Tiryaki Organizasyon ve Müzik

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Karadeniz
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Oyun Havaları, Türk Halk Müziği

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Hakkında

Tiryaki Organizasyon ve Müzik firması olarak en özel anlarınızı kaliteli müzik hizmeti sunarak unutulmaz bir hale getiriyoruz. Düğün, kına gecesi, söz, nişan, özel gün ve davetlerinizde orkestramızı tercih ederseniz, sevdiklerinizle birlikte müzik dolu bir gece yaşayabilirsiniz.

İstanbul müzik grupları arasında yer alıyoruz. Başarılı bir ekibiz. İddialı sahne performanslarımızla ismimizden söz ettiriyoruz. Konuklarınızın aklında farklılık yaratacak anların yaşanmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üstelik sadece müzik hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Düğün organizasyonlarınızı tamamlamak adına folklor ekibi de getirerek eğlencenizi renklendiriyoruz.

20 yılı aşkın bir süredir müzik ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Pek çok farklı organizasyon türünde hizmet sunuyoruz. Hayallerinizi memnuniyetle gerçekleştiriyoruz. İsteyenler için düğün organizasyonlarınıza horon ekibi getiriyoruz. Horon enstrümansız olmaz. Tabii ki tulum ve kemençe ile unutulmaz şovlar sergilenmesini sağlıyoruz. İstediğiniz tarzda müziği sizinle buluşturuyoruz. Tiryaki Organizasyon ve Müzik markamızın çatısı altında geniş müzik repertuvarını ve halk dansı gösterilerini bulabilirsiniz. Böylelikle hem kendinize hem de konuklarınıza çok özel dakikalar yaşatabilirsiniz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda bir organizasyon konsepti oluşturuyoruz. Müzik zevkinize göre şarkı repertuvarımızı oluşturuyoruz. Düğün esnasında sizden ya da misafirlerinizden gelecek tüm şarkı isteklerini de memnuniyetle kabul ediyoruz. Baştan sona eğlenceli bir gece yaşatmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz çiftlerimizden hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de bizimle çalışmaktan keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz sayfada bulunan telefon, mail ya da bilgi formunu kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güzeltepe Mah. Namazgah Cad. No:18 Çengelköy istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tiryaki Organizasyon ve Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.