Müzik İstanbul

Tiryaki Organizasyon ve Müzik

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Karadeniz
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Oyun Havaları Türk Halk Müziği

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Tiryaki Organizasyon ve Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü, parti organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tiryaki Organizasyon ve Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Tiryaki Organizasyon ve Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Tiryaki Organizasyon ve Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, konsepte uygun kostüm, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, ses, işık, truss ve sahne sistemleri".

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Hakkında

Tiryaki Organizasyon ve Müzik firması olarak en özel anlarınızı kaliteli müzik hizmeti sunarak unutulmaz bir hale getiriyoruz. Düğün, kına gecesi, söz, nişan, özel gün ve davetlerinizde orkestramızı tercih ederseniz, sevdiklerinizle birlikte müzik dolu bir gece yaşayabilirsiniz.

İstanbul müzik grupları arasında yer alıyoruz. Başarılı bir ekibiz. İddialı sahne performanslarımızla ismimizden söz ettiriyoruz. Konuklarınızın aklında farklılık yaratacak anların yaşanmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üstelik sadece müzik hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Düğün organizasyonlarınızı tamamlamak adına folklor ekibi de getirerek eğlencenizi renklendiriyoruz.

20 yılı aşkın bir süredir müzik ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Pek çok farklı organizasyon türünde hizmet sunuyoruz. Hayallerinizi memnuniyetle gerçekleştiriyoruz. İsteyenler için düğün organizasyonlarınıza horon ekibi getiriyoruz. Horon enstrümansız olmaz. Tabii ki tulum ve kemençe ile unutulmaz şovlar sergilenmesini sağlıyoruz. İstediğiniz tarzda müziği sizinle buluşturuyoruz. Tiryaki Organizasyon ve Müzik markamızın çatısı altında geniş müzik repertuvarını ve halk dansı gösterilerini bulabilirsiniz. Böylelikle hem kendinize hem de konuklarınıza çok özel dakikalar yaşatabilirsiniz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda bir organizasyon konsepti oluşturuyoruz. Müzik zevkinize göre şarkı repertuvarımızı oluşturuyoruz. Düğün esnasında sizden ya da misafirlerinizden gelecek tüm şarkı isteklerini de memnuniyetle kabul ediyoruz. Baştan sona eğlenceli bir gece yaşatmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz çiftlerimizden hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de bizimle çalışmaktan keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz sayfada bulunan telefon, mail ya da bilgi formunu kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Güzeltepe Mah. Namazgah Cad. No:18 Çengelköy istanbul

  • Haritadaki Konumu

    Tiryaki Organizasyon ve Müzik Yol Haritası

Tiryaki Organizasyon ve Müzik Yorumları (1)

Bahar & Orkun

Düğün Tarihi: 16.12.2018

Bir Karadenizli olarak elbette düğünümde kemençe olacaktı internette araştırırken Hasan Bey ile karşılaştık gidip görüştük son derecede donanımlı birisi. Her şey tam istediğim gibi oldu muhteşem bir horon ekibi ve kemençeci gönderdi bize son derece dakik bir ekipti :) Hasan Bey ve ekibine çok... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.