Düğün Müziği İndirimleri

Tek bir tıkla, Düğün.com kullanıcılarına özel indirimli düğün orkestrası fiyatlarını öğren! Müzik firmalarımızın indirimlerinden faydalan!

Lounge Event Orkestrası
%20 İNDİRİM
44 14 79
Lounge Event Orkestrası

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim !...

Djdüğün.net
%37 İNDİRİM
33 38 6
Djdüğün.net

Elit Pakette %37 İndirim! Orkestra + Dj + Trio Ekibi Organizasyonumuza Dair...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
%23 İNDİRİM
14 18 8
Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

2018 Fiyatları Ile %23 indirimi Kaçırmayın!...

Nill Müzik Orkestra Dj Ses&Işık Sistemleri Hiz.
%20 İNDİRİM
82 18 10
Nill Müzik Orkestra Dj Ses&Işık Sistemleri Hiz.

Dj + Ses Işık Ve Truss Sistemi Hizmetinde %20 İndirim!...

Ses Point Music & Sound Event
HEDİYE
11 5 1
Ses Point Music & Sound Event

4+2 Ki̇şi̇li̇k Orkestramizi Seçen Müşteri̇leri̇mi̇ze Ses Işik Sahne Ve Dj H...

Murat Kaynak Orkestrası
%25 İNDİRİM
11 13 5
Murat Kaynak Orkestrası

Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim!...

Djdüğün.net
HEDİYE
33 38 6
Djdüğün.net

Orkestra Anlaşması Yapan Tüm Çiftlerimize Trio Ekibi Hediyemiz!...

Alper Demir Orkestrası
HEDİYE
43 44 10
Alper Demir Orkestrası

Yıl Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarımıza Trio,Bando,Gelin Başı Ve Tırnak ...


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız eğlenceli performanslar sergileyen düğün müzik grupları ya da düğün orkestraları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ekipler genellikle en az dört kişiden oluşur. Orkestranızı ya da müzik grubunuzu seçerken kaç kişilik bir ekiple çalışmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Bu tarz canlı müzik yapan gruplar türlerine göre de ayrışabiliyor. Klasik düğün müzikleri yapan ekipler dışında isterseniz jazz, pop ya da latin müzik yapan ekipler de bulabilirsiniz. Orkestra kiralama fiyatları ekibin genişliğine, performans süresine ve tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Ekiplerin size özel olarak sunduğu indirimler ve hediye kampanyaları sayesinde düğününüzde uygun fiyatlara canlı müzik performansı sergiletebilirsiniz.

Bir düğün orkestrası ya da müzik grubu ile çalışmayı düşünüyorsanız önceden repertuarlarını inceleyip sizin istediğiniz parçaların müzik listelerinde olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu tarz ekiplerin genellikle belli bir müzik repertuarı olduğu için istediğiniz her parça için hazırlıklı olmayabilirler. Sizin için özel olan şarkılar repertuarlarında yer almıyorsa, düğünden önce bildirerek o parçalar için prova yapmalarını isteyebilirsiniz.

Düğün bandosu, düğünleri renklendirmek için harika yöntemlerden biridir. Siz salona giriş yaparken bando ekibi hareketli müzikler çalarak ortamı neşelendirir ve düğünün keyifli bir şekilde başlamasını sağlar. “Evet” diyeceğiniz o büyük günde eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız düğün bandolarının kampanyalarını inceleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün orkestralarının, bandolarının ve müzik gruplarının Düğün.com çiftlerine özel olarak hazırladığı kampanya ve indirimlere bu sayfa üzerinden ulaşabilir, indirimlerden faydalanarak düğün hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.