Düğün Müziği İndirimleri

Tek bir tıkla, Düğün.com kullanıcılarına özel indirimli düğün orkestrası fiyatlarını öğren! Müzik firmalarımızın indirimlerinden faydalan!

High Life Orkestrası
HEDİYE
13 15 48
High Life Orkestrası

İlk Dans Şarkınızı Studyo Ortamında Seslendirme Ve Kliplendirmek Hediyemiz...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
%33 İNDİRİM
13 23 11
Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

Düğün.com Çiftlerine Özel Kokteyl Tarzı Düğünlerde %33 İndirim Sizleri Bekl...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
%22 İNDİRİM
13 23 11
Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

2020 Yaz Düğünlerinde Erken Rezervasyonlarda, Klasik Düğün Orkestra Pakette...

Grup Vizyon ( Butik Orkestra )
%20 İNDİRİM
13 23 11
Grup Vizyon ( Butik Orkestra )

Her Şey Dahi̇l %20 İndirimli Yaz Kampanyamız!...

First Band İstanbul
HEDİYE
10 16 9
First Band İstanbul

Düğün.com Üzerinden Yapılacak Anlaşmalarda Trio Müziği Hediye!...

Suit Up
%10 İNDİRİM
12 5 2
Suit Up

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim Sizleri Bekliyor!...


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Düğün Orkestrası ve Müzik Grupları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğününüzde canlı müzik istiyorsanız eğlenceli performanslar sergileyen düğün müzik grupları ya da düğün orkestraları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ekipler genellikle en az dört kişiden oluşur. Orkestranızı ya da müzik grubunuzu seçerken kaç kişilik bir ekiple çalışmak istediğinize göre karar verebilirsiniz. Bu tarz canlı müzik yapan gruplar türlerine göre de ayrışabiliyor. Klasik düğün müzikleri yapan ekipler dışında isterseniz jazz, pop ya da latin müzik yapan ekipler de bulabilirsiniz. Orkestra kiralama fiyatları ekibin genişliğine, performans süresine ve tarihe göre değişiklik gösterebiliyor. Ekiplerin size özel olarak sunduğu indirimler ve hediye kampanyaları sayesinde düğününüzde uygun fiyatlara canlı müzik performansı sergiletebilirsiniz.

Bir düğün orkestrası ya da müzik grubu ile çalışmayı düşünüyorsanız önceden repertuarlarını inceleyip sizin istediğiniz parçaların müzik listelerinde olup olmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Bu tarz ekiplerin genellikle belli bir müzik repertuarı olduğu için istediğiniz her parça için hazırlıklı olmayabilirler. Sizin için özel olan şarkılar repertuarlarında yer almıyorsa, düğünden önce bildirerek o parçalar için prova yapmalarını isteyebilirsiniz.

Düğün bandosu, düğünleri renklendirmek için harika yöntemlerden biridir. Siz salona giriş yaparken bando ekibi hareketli müzikler çalarak ortamı neşelendirir ve düğünün keyifli bir şekilde başlamasını sağlar. “Evet” diyeceğiniz o büyük günde eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorsanız düğün bandolarının kampanyalarını inceleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Düğün orkestralarının, bandolarının ve müzik gruplarının Düğün.com çiftlerine özel olarak hazırladığı kampanya ve indirimlere bu sayfa üzerinden ulaşabilir, indirimlerden faydalanarak düğün hazırlıklarınızda tasarruf edebilirsiniz.