Victoria'nın Meleği Gelin Olma Yolunda

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:48 dakika

29.06.2020

Victoria’s Secret melekleri birer birer dünya evine giriyor. Düzenlenen son Victoria's Secret defilesinde siyah kanatlı bir melek olan Behati Prinsloo, geçtiğimiz yıl Jay Leno Show’da evlenmeyi düşünmediğini açıklayan Adam Levine’i nikah masasına oturtmaya hazırlanıyor. 2014 yazında evlenecek olan çiftin düğün hazırlıklarını sizler için planladık.

victoria'nın meleği gelin olma yolunda

Sexy Gelin, Cool Damat

Uzun ve ince yapısına uygun dantel işlemeli gelinlik giyeceğini düşündüğümüz 24 yaşındaki model, renkli kişiliğini aksesuarlarına yansıtacak. Yaşayan en seksi erkeklerden olan Adam Levine'in ise standart damatlardan olmayacağını aşikar. Smokinini papyon yerine şapka ve fular ile kombinleyebilir.

victoria'nın meleği gelin olma yolunda

Düğün Davetlileri

Haziran ayında resmen nişanlanan çiftin düğünlerinin kalabalık olacağı biliniyor.Sanat dünyasının tanınmış isimlerinden oluşan düğün davetlilerinin kostümleri kırmızı halı geçidini aratmayacaktır. En çok ilgi ise Victoria's Secret'ın baş melekleri olan Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel'in üzerinde olacak. Ayrıca törende Maroon 5'ın mini bir konser vereceği konuşulan dedikodular arasında olmasına rağmen asıl merak edilen Adam Levine'in Behati için şarkı besteleyip bestelemeyeceği.

Meleklikten Nedimeliğe

Behati Victoria's Secret meleği olduğu için nedimelerinin de melek olması kaçınılmaz. Victoria's Secret mankenleri olan en iyi arkadaşları Candice, Erin ve Lily’den hangisinin baş nedime olacağı henüz bilinmiyor. Fakat bilinen bir gerçek elbise renkleri konusunda özgür olmayacakları. Pastel renklerde olacağını düşündüğümüz kostümlerini kim bilir belki de bir melek kanadı ile taçlandırırlar.

victoria'nın meleği gelin olma yolunda

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

BT

B&T

Düğün Tarihi: 15.10.2014


İkisinin de çok şık ve seksi olacağı kesin ;)