Ünlüler Müjdelerini Verdi!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

29.06.2020

Ünlüler 2014 yılında evli olacaklarının müjdesini verdi. Nasıl birer düğünle evlenecekleri ise merak konusu. İşte yeni bir yıla yepyeni bir hayatla merhaba diyecek ünlü yüzler.

Beren Saat & Kenan Doğulu

Evlilikleri merakla beklenen Beren Saat Kenan Doğulu çifti artık müjdeyi verdi. Evlilik yolunda ilk resmi adım, Beren Saat'in doğum gününün de olduğu, Şubat 2014'te atılacak. Aileleri halihazırda tanışan çift Şubat ayında düzenlenecek bir organizasyonla nişan yüzüklerini takacak. Çift, Kenan Doğulu'nun 40 yaşına gireceği mayıs ayında ise çok konuşulacağı şimdiden tahmin edilebilen bir düğünle evlenecek. Doğulu - Saat çiftinin balayını ABD'de geçireceği söylentiler arasında. Beren Saat'in hayal ettiğimizden daha güzel bir gelin olacağından eminiz.

beren_saat

Sinem Kobal & Arda Turan

A Milli Futbol Takımı oyuncusu Arda Turan ve güzel oyuncu Sinem Kobal da 2014'te evlenecek ünlüler arasında yer alıyor. 2014 yılının yaz aylarında evlenmeye karar veren çift, geçen yıl 24 Aralık'ta Kobal'ın Acıbadem'deki baba evinde nişan yüzüklerini takmış, nişan merasiminin ardından aynı akşam biri Kumkapı'da, diğeri Balmumcu'daki Renaissance Hotel'de iki görkemli kutlama yapmıştı.

sinem_kobal

Buse Terim & Volkan Bahçekapılı

Ünlü teknik direktör Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim evleniyor! Adından çokça söz ettiren moda tasarımcısı Buse Terim, Fenerbahçe'li futbolcu Emre Belözoğlu'nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile nişanlandı. Ünlü moda blogger'ı Buse Terim, nişan töreninde kullanılan tepsiden pastaya pek çok hizmete para ödemedi. Firmalar Terim'in nişanına ürün verebilmek için birbirleriyle yarıştı. Türkiye'nin en iyi moda-güzellik blogger'larından olan Terim'in, firmalarla barter anlaşması yaptığı ortaya çıktı. Çiftin dünya evine 2014'te Çırağan Sarayı'nda gireceği söyleniyor.

buse_terim

Hatice Şendil & Burak Sağyaşar

Hatice Şendil evlendi mi evlenmedi haberlerine kulak asmayın. Çünkü dizilerin beğenilen yüzü Hatice Şendil ve oyuncu sevgilisi Burak Sağyaşar 2014'te evlenecek. "Dila Hanım" adlı televizyon dizisinde başrol oyuncusu olan Şendil, "Zaten sürpriz bir evlilik yapmayacağız. Planlı, programlı ve herkesi davet ettiğimiz bir düğün olacak. 6 ay sonra böyle bir düşüncemiz var. Şimdiden plan yapmaya başladık" dedi. Burak Sağyaşar Hatice Şendil çiftinin nasıl bir düğün yapacakları merakla bekleniyor.

hatice_sendil

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

fahriye nurdan

Düğün Tarihi: 27.10.2014


sinemle arda boşanmadı mı