Ece Sükan Ümit Benan’la Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:54 dakika

30.10.2020

Ece Sükan Ümit Benan ile sade bir törenle evlendi. Ünlü stil danışmanı törende Belle Epoque dönemini anımsatan vintage gelinlik ve aksesuarları tercih etti. Son dönemde moda dünyasını kasıp kavuran vintage akımını oldukça şık, zarif ve romantik bir edada taşıdı. Siz de vintage gelinlik modelleri arasında kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Eski Zaman Prensesi

Bir koleksiyonun veya parçanın “vintage” olabilmesi için tasarlandığı yıldan en az 20 sene geçmiş olması gerekiyor. Tam bir vintage gelini olmak için gelinliğinizin bol dantelli, kırık beyaz renkte ve inci işlemeli olmasına dikkat etmelisiniz. Gerçek bir vintage gelinliğiniz varsa ne ala. Fakat yoksa bu akıma en yakın olan dantel gelinlik modelleri arasından size uygun olan bir gelinlik seçebilirsiniz.

Moda yazarı Ece sükan ve yılın modasına uygun dantel gelinliği

Vintage Aksesuarlar

Vintage tarzını aksesuarlara da taşımaya karar verdiniz. O halde vintage gelin aksesuar seçenekleriniz arasında dantel eldiven, eski görünümlü taç ve saç tokası mutlaka olmalı.Taç yerine duvak tercih edecekseniz yerlere kadar uzanan dantel kenarlı modelde olmalı. Mücevher tercihinizi kesinlikle eski görünümlü takılardan yapmalısınız. Ve eğer babaannenizden kalma bir mücevheriniz varsa saçtığınız ışık tüm geceyi aydınlatacaktır.

Vintage modasına uygun gelinlik aksesuarları, eldivenler,taçlar ve gelin takıları

Eskitilmiş Bir Görünüm

Tüm temanızın vintage trendinin büyüleyici havasında olmasını istiyorsanız mekanınızı Ece'nin seçimi gibi kır düğünü mekanları arasından seçmelisiniz. Pastel tonlar, güller, eskitilmiş görünümlü sandalyeler, dantel masa süslemeleri, eski fotoğraflar ile hafızalar kazınan vintage teması yaratabilirsiniz.

Vintage düğün temanızı tamamlayacak aksesuarlar

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

tülin

Düğün Tarihi: 22.10.2014


ayakabılar beni benden aldı resmen aşık oldum


deniz

Düğün Tarihi: 21.06.2015


Ece Sükan muhteşem bir kadın!