Bekarlığa Veda Etmek Üzere Olan Güzeller

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:02 dakika

29.06.2020

2013 yazı birçok ünlüye uğurlu geldi; düğünlerin biri gitti diğeri geldi… Bu yılı, sonundan da olsa yakalayacak ve yakında evlenecek olan ünlülere bir göz atalım.

Burcu Esmersoy

Spor haberleri ile adeta bir ekran yüzü haline gelen Burcu Esmersoy da bu yıl bitmeden evlenecek ünlüler arasında yer alıyor. Esmersoy, sevgilisi Sami Krespi ile evlenmeye karar verdiklerini Star TV’de sunduğu En Güzel Bölüm adlı programda duyurdu. Çift evlenmek içinse güzel sunucunun doğum tarihi olan 2 Ekim’i seçmiş. Esmersoy, doğum günü ve evlilik yıldönümünü aynı tarihe denk getirmek konusunda ise, erkeklerin işlerini kolaylaştırmak lazım diye konuştu. Giymeyi planladığı gelinliği ise şöyle anlattı: “Uzun kollu, sırt ve göğüs dekoltesi olan, uzun ve kuyruklu olup, kabarık olmayan çok şık bir gelinlik olacak.”

Burcu Esmersoy

Zeynep Beşerler

Bu yaz sonu evlenecekler arasında yerini alan güzel oyuncu Zeynep Beşerler, işadamı sevgilisi Mert İçgören ile 5 Ekim’de evleneceklerini açıkladı. Bodrum’da bir plajı kapatan İçgören alevlerle “Benimle evlenir misin?” yazdırarak romantik bir evlenme teklifinde bulunmuş, Beşerler’den evet cevabını almayı başarmıştı. Düğünleri için de Bodrum’u seçen çift düğün hazırlıkları için İstanbul – Bodrum arasında gidip gelerek tatlı bir telaş yaşıyor.

Zeynep Beserler

Beren Saat

Sürekli evlenecekleri haberleri ile gündeme gelen ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan artık mutlu haber geldi. Magazin basınında devamlı çıkan asılsız haberlerden bunalan Doğulu’nun Saat’e artık gerçekten evlenme teklifi ettiği ve güzel oyuncunun bu teklifi kabul ettiği sanatçının Bodrum konseri öncesi bu güzel haberi arkadaşlarıyla paylaşması ile ortaya çıktı.

Beren-Kenan

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

Nilgün ÖZKAN

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Ünlü çiftler , çok güzeller çok tatlılar


Reşide Ünlü

Düğün Tarihi: 20.10.2014


beren saat ve kenan doğulu çok yakışıyor onlar benim çiftim :)