2013'te Evlenen Ünlüler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:04 dakika

29.06.2020

Koca bir seneyi geride bırakırken geçtiğimiz senenin ünlü düğünlerinden en güzellerine bir göz atalım. İşte Düğün.com'da gerçek düğün hikayelerini gördüğümüz ünlülerden bir kaçı. Bakalım bu sene hangi ünlüler nerede nasıl ve kimle evlenmişler...

Nur Fettahoğlu

2013'te Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultan'ı olarak bilinen Nur Fettahoğlu evlendi. Dream'in CEO'su Levent Veziroğlu ile Rumelihisarı'ndaki evlerinde hayatını birleştiren Nur Fettahoğlu, 70 kişilik sade düğününde Tuana Büyükçınar imzalı bir gelinlik tercih ederken damatlık ise Gucci imzasını taşıyordu.

2013'te evlenen ünlüler

İsveç Prensesi Madeleine

2013'te düğünüyle ses getiren bir diğer ünlü de, İngiliz asıllı Amerikalı iş adamı Chris O'Neill ile evlenen İsveç Prensesi Madeleine. Dünyanın farklı kraliyet ailelerinin de katılımda bulunduğu düğün Stockholm'de gerçekleşse de, çift düğünen sonra Amerika'da yaşayacaklarını açıkladı.

2013'te evlenen ünlüler

Zeynep Beşerler

Ünlülüler dünyasından bir başka evlilik haberi de "Zeynep Başerler evlendi" şeklindeydi. 2013'te Mert İçgören ile hayatını Bodrum'da birleştiren Zeynep Başerler, davetlileriyle düğünün tadını çıkarmak için İzmir Expres Orkestrası'nı tercih etti.

2013'te evlenen ünlüler

Tina Turner

2013 ylının en çok ilgi çeken düğünlerinden biri de İsviçre'de gerçekleşti. 73 yaşındaki dünyaca ünlü rock şarkıcısı Tina Turner uzun senelerdir birlikte olduğu sevgilisi Erwin Bach ile jet sosyetenin katıldığı bir partiyle evlendi.

2013'te evlenen ünlüler

Çağla Kubat

Bu senenin en güzel düğün haberlerinden biri de Alaçatı'dan Çağla Kubat'ın evlendiği yönünde geldi. Oyunculuk ve modellik kariyerinin yanı sıra uluslararası seviyede söfrçü de olan Çağla Kubat, yine bir sörfçü olan Jimmy Diaz ile hayatını birleştirdi.

2013'te evlenen ünlüler

Hasan Yılmaz

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın küçük oğlu Hasan Yılmaz, Çırağan'da yapılan görkemli bir törenle evlendi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından kıyılan nikahın organizasyounu A46 yaptı.

2013'te evlenen ünlüler

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

çiğdem deniz

Düğün Tarihi: 13.10.2014


mutlukluklarr


çiçek öz

Düğün Tarihi: 13.10.2014


zeynep beşerler çok güzel kadın ya