Zeytinburnu Kulüpler ve Davet Alanları

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinin kokteyl şeklinde bir düğün veya nikah daveti vermek için en ideal davet mekanlarını keşfet ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Le Parc De Mariage Salon Sedef

Zeytinburnu

Le Parc De Mariage Salon Sedef

Düğün organizasyonu konusunda profesyonel bir işletmede sevdiğinizle hayatınızı birleştirmek isterseniz Le Parc De Mariage Salon Sedef’te buluşalım. 280 yıllık tarihi bir mekânda, asırlık ağaçların...

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%10 indirim 50 1 3 2
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Eğer düğün, nikah ya da kokteyl gibi bir davet düzenlemek istiyorsan Zeytinburnu’nda tam sana göre davet alanları var. Avrupa yakasının gözde ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nun Topkapı, Çırpıcı, Telsiz ve Seyitnizam gibi güzide semtlerinde istediğin her özelliğe sahip bir davet alanı bulabilirsin. Zeytinburnu çok uzun zamandan beri kullanılan bir yerleşim yeri ve dolayısıyla şehir yapılanması da buna göre gelişmiş. Davet alanı arayan herkesin ihtiyacına karşılık bulabileceği bir mekan mutlaka var. Tek yapmanız gereken sizin için listelediğimiz davet alanları içerisinden beğendiklerinizden fiyat teklifi istemek. Daha sonra firma sizi arayacak ve detayları konuşup her şey sizin için uygunsa davetinizi vereceksiniz.