Sancaktepe Kulüpler ve Davet Alanları

Düğünün için şık bir mekan arıyorsan veya nikah kokteyli düzenleyeceksen Sancaktepe'de hizmet veren davet mekanlarını incele ve düğününü planla!

Esnek sözleşme Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu

Sancaktepe

Sancak Palas Davet Ve Balo Salonu

Modern tasarımın en güzel örneği göreceğiniz zarif dekorasyonumuz, Türk ve dünya lezzetlerinden özenle hazırladığımız davet menülerimiz ve profesyonel ekibimiz aracılığıyla muhteşem bir organizasyon..

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

52 1
İncele
Esnek sözleşme Motta

Sancaktepe

Motta

Hayatınızın en unutulmaz günleri arasında yerini alacak olan özel organizasyonlarınız için şık ve bir o kadar da zengin menülü bir mekanda kutlamak yapmak mı istiyorsunuz? Profesyonel ekibimiz ve...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

25
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Eğer düğünündeki detayları firmaya bırakmaktansa tüm sürece hakim olmak istiyorsan düğünün için davet alanlarını tercih etmelisin. Kokteyl ve davet alanları çok farklı konseptlerde etkinliklere ev sahipliği yaptıkları için değişikliğe düğün salonları ya da otellere nazaran daha yatkın olurlar. Eğer tüm bu süreç ile tek başıma ilgilenemem dersen bir organizasyon firması ile anlaşmalısın. Böylece sen detayları onlara iletirsin, onlar da uygularlar. Eğer düğününü Sancaktepe gibi İstanbul’un anadolu yakasının önemli ilçelerinden birinde yapacaksan Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi ve Yenidoğan gibi çok güzel seçeneklerin var demektir. Listedeki kulüp ve davet alanlarından beğendiğin firmaların profiline girip fotoğraflarına göz atabilir, çift yorumlarını okuyabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.