Çekmeköy Davet Mekanları, Nikah Kokteyli

Çekmeköy'de yapacağın düğün ve nişan törenleri için en güzel davet alanları burada. Hmen ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçeni oluştur!

3 firma

Şahzen Balo & Davet / Çekmeköy

Çekmeköy

Şahzen Balo & Davet / Çekmeköy

Çam ormanları eteğinde, Anadolu Yakası'nın en modern yerleşim merkezi Çekmeköy'deyiz...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

Hediye 37 3 26
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Nikah törenin için sade bir davet düzenlemek istiyorsan veya düğünün için zarif mekan arayışındaysan İstanbul'da tercih edebileceğin birçok mekan bulunmakta. Kokteylli düğün düzenlemek için de oldukça ideal olan bu mekanlar aradığın sadeliği ve zarafeti sana sunabilirler. Çekmeköy'de bulunan davet mekanları Anadolu Yakası'nda yaşıyorsan mutlaka değerlendirmen gereken işletmeler arasında yer alıyor. Taşdelen, Ömerli ve Alemdağ gibi nezih semtlerde hizmet veren firmalarla ilgili merak ettiğin detayları firma profil sayfalarında bulabilirsin. Hizmet içeriği, kapasite ve fiyat aralığının yanı sıra mekanda daha önceden düğün gerçekleştirmiş çiftlerin yorumlarına da rahatlıkla ulaşabilirsin. Bilmek istediğin daha fazla ayrıntı varsa ve sabırsızlanıyorsan iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsin.