Erzurum Kulüpler ve Davet Alanları

Erzurum'un şık bir düğün daveti için uygun tüm kulüp ve davet alanlarını senin için listeledik. Hemen incele, beğendiğin mekanlardan hızlıca fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Düşler Sarayı

Aziziye

Düşler Sarayı

Erzurum’da aradan yıllar geçse bile aklınıza geldiğinde tebessümle anacağınız bir düğün hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Düşler Sarayı’na bekliyoruz! 1991 yılından beri...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4 yorum

14
2
4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları
Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları


Erzurum Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Aziziye 400 50 TL 20.000 TL
Yakutiye 200 10 TL 2.000 TL

Aile arasında samimi küçük bir kutlama düşünüyorsanız, kalabalık bir düğün ilginizi çekmiyorsa kulüpler ve davet alanlarını mutlaka incelemelisiniz. Eşsiz manzaralar eşliğinde düşündüğünüz kadar küçük olmayan ama samimi vakitler geçirmenizi sağlayacak bu mekanlar hayallerinizdeki kutlamayı gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Ayrıca düşük bütçeli bir düğün töreni için tercih edilecek mekanların başında gelen kulüp ve davet alanları diğer evlilik masraflarınıza da yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken Erzurum’un en özel kulüp ve davet alanlarını bir araya getirdiğimiz bu sayfayı incelemek ve fiyat teklifi alarak doğrudan iletişime geçip kolayca karar vermek. Düğün.com çiftlerine özel indirimli fiyatlardan yararlanmayı da unutmayın!