Kır Düğünü İzmir

Veranda Garden Kır Bahçesi

Veranda Garden Kır Bahçesi

Veranda Garden Kır Bahçesi Hakkında

İzmir Buca kır düğün salonları arasında yer alan Veranda Garden Kır Bahçesi, doğal çim alanı ve orman manzarasıyla düğün yapacak çiftlere ve misafirlerine şık bir düğün vadediyor. Sektördeki yenilikleri takip eden genç ekibiyle özel davetler hevesle ve özenle hazırlanıyor. İşletme 2 farklı davet alanıyla mekanı tercih eden çiftlerin özel günlerine ev sahipliği yapıyor.

Davet Alanları

Veranda Garden, açık ve kapalı alana sahip. Açık alan 1.500 misafire kadar çıkabilen davet listeli, geniş aile ve arkadaş çevresine sahip çiftleri rahatlıkla konuk edebiliyor. Büyük dans pisti sayesinde doyasıya eğlence alanına sahip mekan zevkli bir düğün günü vadediyor. Kapalı alanında daha butik davetlere yer verebiliyor. 200 misafirlik listeyi ağırlayabilen alan ise yüksek pencereli sayesinde bahçe manzarasına sahip.

Dekorasyon

Buca kır düğünü mevsimini açar açmaz Veranda Garden Kır Bahçesi de yuvarlak masalarına bembeyaz örtülerini atıyor ve tiffany sandalyelerini hazır ediyor. Bahçe düğünü ve bohem havayı sürdürmeyi hedefleyen mekan büyük çiçek aranjmanları, altın rengi mumlar, şamdanlar ve tercihe göre renkli tür bağlamalar kullanıyor. Atmosferi desteklemek için de gün ışığıyla parıldayan rustik ampullerle aydınlatma sağlanıyor.

Hizmetler

Mekan çiftlerin ve konuklarının konforunu düşünerek hareket ediyor. Kır düğününün eğlencesi olarak mekan canlı müzik, orkestra ya da DJ hizmeti sağlıyor. Ses ve ışık gibi teknik sistemlerle de ilgileniliyor. Çiftin rahatlıkla hazırlanabilmesi için gelin odası tahsis ediliyor. 200 araçlık otopark alanı da mevcut. Bu özel günü ölümsüzleştirebilmek için fotoğrafçıyla birlikte video çekimi olanağı da sunuluyor.

Yiyecek / İçecek

Veranda Garden Kır Bahçesi, konuklarının eğlencesini lezzetli ve doyurucu ikramlarla desteklemeyi unutmuyor. Mekan kokteyl ve yemekli olarak 2 farklı seçenek sunuyor. Yemekli menüde ana yemek olarak kırmızı et, pilav, helva ve içecek olarak da ayran servis ediliyor. Kokteyl menüde ise yaş pasta, çerez ve içecek sunumu yapılıyor. Çiftin arzusuna göre de bu menülerde değişiklik sağlanabiliyor.

Orman manzarasına karşı, doğayla bütün ve geniş bir alanda evdiklerinizle birlikte, bohem şıklığın hakim olduğu kır düğünü eğlencesinin tadını çıkarmak istiyorsanız Veranda Garden Kır Bahçesi sizleri bekliyor. Buca Kaynaklar kır düğün salonları fiyatları bakımından farklılık gösterebiliyor fakat Veranda Garden’ın erken rezervasyon fırsatı, kolay ödeme rahatlığı sağlıyor. Siz de fiyat bilgisi almak ve erken rezervasyondan yararlanmak istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Veranda Garden Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Çim alan Orman içinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Veranda Garden Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Veranda Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Veranda Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Veranda Garden Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Veranda Garden Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Veranda Garden Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ayşe & Fırat

Düğün Tarihi: 31.07.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Salonun büyük olması bi arti olmuş hele hele şamdanliklar harika olmuş ayrı bir hava katmış bence güzel bir salon

Merve & Osman

Düğün Tarihi: 14.08.2022

Gerçekten harika Bir salon hele hele o pisti yokmu 300 kişi birden oyun oynadık tüm çalışanlara teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.