Kır Düğünü İzmir

Rose Kır Düğün Salonu

Rose Kır Düğün Salonu

Rose Kır Düğün Salonu Hakkında

İzmir kır düğün salonları arasında hizmet veren Rose Wedding Hall Menemen’de kapılarını açıyor. 20 senedir düğün ve davet alanında faaliyet gösteren organizasyon ekibimizle beraber yeni mekanımızda da düğünlere ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Firmamızda hem yemekli hem de kokteyl konseptli düğünlere imza atıyoruz. Düğününüzü zeytin ağaçlarıyla kaplı, yemyeşil bir kır bahçesinde düzenlemek isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

Rose Wedding Hall’da 1 adet açık davet alanı bulunmakta. Buraya hem yemekli hem de kokteyl düzen düğünler için toplam 500 kişi davet edebilirsiniz. Açık davet alanımızın beğenilen özellikleri arasında tüm misafirlerinizin rahatça eğlenebileceği geniş dans pisti de yer alıyor. Kır bahçemizde after party de düzenleyebilirsiniz. Mekanımızda özel tasarlanmış bir yürüyüş yolu da mevcut.

Dekorasyon

Menemen kır düğün salonlarından Rose Wedding Hall’da çiftlere 6 farklı süsleme seçeneği sunuyoruz. Bohem havasıyla dikkat çeken kır bahçemizde ağırlıklı olarak çiçek ve tül gibi romantik süslemelere yer veriyoruz. Davetlilerinizi ağırlamak için yuvarlak banket masalarından ve tiffany model beyaz sandalyelerden yardım alıyoruz. Bahçemizi gezen sarkıt ışıklandırmalar da davet alanımızın bohem atmosferini pekiştiriyor.

Hizmetler

Çiftimize dekorasyon için dışarıdan organizasyon getirme alternatifini de sunuyoruz. Dekorasyon noktasında organizasyon ekibimizden destek alırsanız örnek masa da hazırlıyoruz. Mekanımızda gelin odası ve otopark da bulunuyor. Ayrıca otoparkımızda vale hizmeti de veriliyor. Işık ve ses sistemleri de davet alanımızda sizi bekliyor. Bunlara ek olarak misafirlerinize ikram edilecek olan menüleri önceden deneyebilir ve menüde değişiklik yapabilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda tüm yiyecekleri kendimiz hazırlıyoruz. Yemekli düğünler için 3, kokteyl konseptli düğünler içinse 2 farklı menü seçeneği bulunuyor.
●Ana yemekli organizasyonlarda tavuk, köfte ve kırmızı et arasından istediğinizi ikram ediyoruz.
●Kokteyl menülerimizse ‘içkili’ ve ‘meşrubat servisli’ şeklinde ayrılıyor.

Kır bahçemizde ‘’Sevgiye Açılan Kapınız Rose Wedding Kır Düğün Salonu Olacak.’’ sloganıyla hizmet veriyoruz. Mekanımızda erken anlaşmalara özel bazı avantajlar da sunuyoruz. İndirimlerimizi öğrenmek ve fırsatlardan yararlanmak için sayfada görebileceğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz. Yan tarafta verilen ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak da bizimle iletişime geçebilir ve Rose Wedding İzmir kır düğünü fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Rose Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Rose Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rose Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rose Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rose Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Rose Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rose Kır Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rose Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rose Kır Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Güner & Ömer

Düğün Tarihi: 23.07.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hizmet kalitesi mükemmel sahipleri ile düzgün bir iletişim kurduk hanımla düşünme aşamasındayız kır düğünü için en ideal mekan galiba olacak

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.