Dünya Barış Anıtı

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Emine

Düğün Tarihi: 09.08.2015


kır düğünü konsepti oldu. süslemeler için seçilen renkleri bize sundular aralarından seçtik ve istediğimiz gibide oldu. bildiğimiz bir yerdi ,açık alan düşündüğümüz için ve yapılanlar verdiğimiz paraya değdiği için burayı tercih ettik. ulaşımda yakın bir yer ve ucret konusunda da uygun olduğu için... devam 

Bütün Yorumlar (6)

Kapasite Bilgileri

Dünya Barış Anıtı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Dünya Barış Anıtı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Dünya Barış Anıtı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dünya Barış Anıtı Sık Sorulan Sorular

Dünya Barış Anıtı düğün fiyatları ne kadar?

Dünya Barış Anıtı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Dünya Barış Anıtı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Dünya Barış Anıtı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dünya Barış Anıtı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dünya Barış Anıtı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dünya Barış Anıtı düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Dünya Barış Anıtı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dünya Barış Anıtı düğün dışında açılışlar, parti, kına, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dünya Barış Anıtı Hakkında

İzmir Bayraklı Belediyesi kuruluşu olarak faaliyet gösteren olan Dünya Barış Anıtı kır düğün alanı 2 kapalı restaurantı ve 1 kır düğün alanı olarak hizmet vermektedir. Kır düğünlerinizin gerçekleştirildiği Dünya Barış Anıtı Kır Düğün Salonu 500 kişi kapasitesi ile geniş çaptaki düğün organizasyonlarınız için de vazgeçilmez bir adres oluyor.

Belediye kuruluşu olmamızdan ötürü benimsemiş olduğumuz uygun fiyat politikamız ile genç çiftlerimizin yüzünü güldürürken kaliteli hizmet vizyonumuz ile size keyifli bir düğün gecesi yaşatıyoruz. İzmir Körfezi’ne karşı kurulmuş olan Dünya Barış Anıtı harika manzarası ile size kucak açıyor.

Merkezi bir konumda yer alan işletmemize davetlileriniz ister kendi araçları ile isterlerse de toplu taşıma araçları ile kolay bir şekilde ulaşabilecekler. Geniş otopark alanımızda kendi araçları ile gelen misafirleriniz araçları için rahatlıkla yer bulabilecekler.

Restaurantımızın mutfak ekibinde yer alan profesyonel aşçılarımız düğününüz için en güzel lezzetleri hazırlayacak, davetlileriniz için bir ziyafet sofrası oluşturacak. İçecek seçiminizi ise alkollü veya alkolsüz olacak şekilde yapabilirsiniz. Ordövr tabağı, ara sıcak, salata ve ana yemek ve tatlıdan oluşan menümüz ile davetlilerinize gerçek bir ziyafet yaşatabilirsiniz.

Minik davetlileriniz için çocuk oyun alanını da bünyesinde bulunduran işletmemiz her yaştan misafiri mutlu ediyor.

İşletmemizde düğününüz için yaş pasta, 20 poz fotoğraf çekimi, 2 saat süren video çekimi, gece boyu şarkıları ile sizi eğlendirecek özel orkestra ekibimiz, fotoğraf ve video sunumu yapabileceğiniz barkovizyon ve 6 adet yer volkanı hizmeti veriyoruz.

Harika bir manzara eşliğinde siz de dünya evine girmek isterseniz işletmemizi tercih etmek sizin için kaçınılmaz olacak. Eğer işletmemiz Dünya Barış Anıtı düğün fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın
  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Org.Nafiz Gürman Mah. 7171 Sok. No:203 Bayraklı, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dünya Barış Anıtı Yol Haritası

Dünya Barış Anıtı Düğün Yorumları (6)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Emine

Düğün Tarihi: 09.08.2015


kır düğünü konsepti oldu. süslemeler için seçilen renkleri bize sundular aralarından seçtik ve istediğimiz gibide oldu. bildiğimiz bir yerdi ,açık alan düşündüğümüz için ve yapılanlar verdiğimiz paraya değdiği için burayı tercih ettik. ulaşımda yakın bir yer ve ucret konusunda da uygun olduğu için... devam 

Sedef

Düğün Tarihi: 16.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


manzara muhteşem. ideal bir düğün yeri. hava koşullarının uygun olması gerekir bence. malum rüzgarlı bir yer

Doğan

Düğün Tarihi: 26.07.2015


hizmeti iyiydi elemanlar çoktu bi sıkıntı yaşanmadı, yeterli sayıda personel vardı, hiç bir şeyde gecikme olmadı,eksik olmadı.memnun ayrıldık konuklarda memnun ayrıldıklarını söylediler. fiyat olarakta uygun bir mekan.

Onur

Düğün Tarihi: 26.07.2015


Mekanın bulundugu lokasyon evime çok yakındı ve deniz manzaralı bir mekan oluşu çok güzeldi mekanın manzarası kadar görelliği açık alanda oluşu ve o masa sandalye süslemeleri çok güzel ayarlanmıştı mekanın dizayn ve dekorasyonu harikaydı.Kır düğünü konseptliydi ve bütün kır düğünü mekanalrı şehir... devam 

Yasemi̇n

Düğün Tarihi: 19.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Burası izmir bayraklı belediyesine ait bir mekan dağın tepesinde etrafı gayet güzel dizayn edilmiş.Kır düğünü olarak tercih meselesi keyifli bir düğün gerçekleştirdik.Kır düğünüydü ikramlıydı ve 500 kişilik bir düğündü.Bilmeyenler için mekan ulaşımı biraz zor bilenler için ise bir sorun yoktu kolay... devam 

Fikrikaya

Düğün Tarihi: 22.06.2014


Muhteşem bir yer. manzara harika. kendinizi evinde gibi hissetmek istiyorsanız tam aradığınız yer. biz hiç yabancılık çekmedik. tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.