Kır Düğünü İzmir

Çiçek Garden

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çiçek Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çiçek Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Çiçek Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Çiçek Garden Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Garden düğün fiyatları ne kadar?

Çiçek Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çiçek Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çiçek Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çiçek Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çiçek Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çiçek Garden düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Çiçek Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çiçek Garden düğün dışında piknik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Çiçek Garden Hakkında

Doğayla baş başa kaldığınız bir atmosfer içerisinde hayallerinizi süsleyen bir kır düğünü ise o zaman Çiçek Garden Park Menemen’e hoş geldiniz. Profesyonel bir hizmetle hem kır alanımızda hem de düğün salonumuzda davetlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.


Düğünden nişana okul gecelerinden kınaya kadar birçok organizasyon konusunda hizmet veriyoruz. Yıllardır sektörde verdiğimiz çaba sayesinde tercih ve tavsiye edilen bir mekân haline geldik. 1500 kişiye düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Bir organizasyon şirketi yardımıyla da hayallerinizdeki konsepti yaratabiliyorsunuz.


Düğün süreci uzun bir süreç ve birçok detayla ilgilenmek zorunda kalıyorsunuz. Gelinliğinden damatlığına araba süslemesinden düğün çiçeğine kadar birçok nokta söz konusu. Ama ilk karar vereceğiniz bütçenizden sonra düğün mekânınız. Bu yüzden kendinizi profesyonel ellere teslim ederek, kendiniz için en iyi tercihi yapmak istiyorsunuz. Çiçek Garden olarak bunun için çalışıyor. Özel günlerinizi hatıralarınızda güzel hatırlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Bundan sonra da olacağımıza eminiz. İstiyoruz ki bu yeni maceranızda size ortak olalım. Birlikte heyecanlanıp birlikte güzel anılara ev sahipliği yapalım.


Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz de görüşmeler sırasında istek ve taleplerinizi konuşuyor, bir yol planı çiziyoruz. Geriye size düğün organizasyonunuza misafir gibi gelmek kalıyor. Hatta düğün günü size organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece adım adım programı biliyor, sorularınıza cevap buluyorsunuz. Ayrıca organizasyon esnasında çıkabilecek sorunlara daha siz anlamadan çözüm buluyor hem de programın akışında aksamaları önlüyor. İçiniz rahat bir şekilde düğününüzün tadını çıkarmak da size kalıyor.


Gelelim lezzetli yemeklerimize… Usta ellerden çıkan menülerimizin ürünleri özenle ve taze bir şekilde seçiliyor. Ustalarımız özenle lezzetlendiriyor ve harika sunumlarla tabaklarınıza geliyor. Tadı damağınızda kalacak bu lezzetlere bayılıyorsunuz. Açıkçası hem eğleniyor hem de doyasıya yiyorsunuz.


O zaman sırada bizimle iletişime geçmek var. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıkladığınızda çıkan formu eksiksiz doldurursanız bize ulaşabiliyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çavuş Mahallesi İzmir Çanakkale Asfaltı Mermerli Caddesi Eski Gediz Köprüsü Girişi

 • Haritadaki Konumu

  Çiçek Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.