Kır Düğünü İzmir

Bayraklı Elit Garden

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bayraklı Elit Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Bayraklı Elit Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bayraklı Elit Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Bayraklı Elit Garden Sıkça Sorulan Sorular

Bayraklı Elit Garden düğün fiyatları ne kadar?

Bayraklı Elit Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bayraklı Elit Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bayraklı Elit Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bayraklı Elit Garden 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bayraklı Elit Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bayraklı Elit Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Bayraklı Elit Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bayraklı Elit Garden düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına, parti, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Bayraklı Elit Garden Hakkında

Kır düğünlerinin aranılan mekânı Bayraklı Elit Garden, yeşilin her tonunun bulunduğu bahçesi, merkezi lokasyonu, profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanları ile karşınızda! Bir düğünde olması gereken tüm özelliklere sahip olan ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan Elit Garden ile hayal ettiğiniz gibi bir kır düğününe imza atabilirsiniz.

Kır bahçemizin zemini tamamıyla çim ile kaplı. Etrafında büyük ağaçların ve rengarenk çiçeklerle çevrelenen bu bahçemizde şehrin merkezinde olmanıza rağmen şehrin gürültü ve kalabalığından uzaklaşıyorsunuz. Sadece sizin ve sevdiklerinizin olduğu, kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz ve doyasıya eğleneceğiniz bu bahçemizde gecenin sonunun gelmesini istemeyeceksiniz.

Bahçemize uzun bir gelin yolu ile giriş yapıyorsunuz. Çevresinin çiçeklerle süslendiği bu yolumuz ile giriş yaparken tüm hayran bakışlar üzerinizde oluyor. Mutluluğa yürüyorsunuz, e biz de bu yürüyüşünüzün hayatınızın en özel yürüyüşü olması için yer volkanları ve konfetiler patlatıyoruz!

Yuvarlak ve büyük bir dans pistimiz bulunuyor. Çim ile kaplı bahçemizde sadece dans pistimizin mermerle kaplı olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu tercihimizin sebebi; hareket imkânınızı kolaylaştırmak ve dansınızı daha çok gösterebilmenizi sağlamak. Masa ve sandalyelerimiz de bu pisti net bir şekilde görebilecek şekilde yerleştiriliyor.

Bayraklı Elit Garden Düğün Salonu’nun uygun altyapısı, yüksek kapasitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde düğünler dışında da birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, söz ve nişan organizasyonları gibi özel davetlerin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler, kokteyller, lansmanlar ve kokteyller gibi kurumsal etkinlikler için de Bayraklı Elit Garden farkını yaşayabilirsiniz. Tecrübeli bir salonunun sağlayacağı tüm imkân ve avantajlardan yararlanarak kusursuz bir geceye sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de hayatınızın en önemli günlerinden biri için deneyimli ve profesyonel bir işletmeyi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Adalet, Manas Blv. No:60, 35530 Bayraklı/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Bayraklı Elit Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.