Kır Düğünü İzmir

Aydemir Plaza Düğün Salonları

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aydemir Plaza Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Aydemir Plaza Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Aydemir Plaza Düğün Salonları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Doğa manzaralı

Aydemir Plaza Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Aydemir Plaza Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Aydemir Plaza Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aydemir Plaza Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aydemir Plaza Düğün Salonları düğün dışında kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Aydemir Plaza Düğün Salonları Hakkında

Hayalini kurduğunuz düğünün sadece hayallerinizde kalmasını istemiyoruz. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürerek sizi Aydemir Plaza Düğün Salonu olarak bulutların üzerinde uçacak kadar mutlu etmek istiyoruz. Pek çok gelin adayının tercihi genellikle güzel kır düğünü oluyor. Ferah atmosferi, yeşil ve mavinin huzur dolu etkisiyle kır düğünleri neredeyse yeni evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasında uzun yıllardır yer alıyor.

Mükemmel bir atmosferde alacağınız kaliteli hizmet ve birbirinden lezzetli farklı menü alternatiflerimizle rüyalarınızın ötesinde bir gerçekliği size yaşatıyoruz. “Aşkınıza hizmet ediyoruz.” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta bugüne kadar çok sayıda çifte hizmet ederek en özel ânlarını paylaşmaktan hem gurur hem de büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Doğayla iç içe olduğunuz yemyeşil bir bahçe, sarayları andıran görkemli bir balo salonu ve İzmir Körfezi’ne bakan eşsiz bir manzara eşliğinde hayatınızın belki de en özel “Evet!” yanıtını verebilirsiniz. Sizin yerinize her ayrıntıyı en ince detaya kadar tek tek düşünüyoruz. Siz ilk kez böyle bir düğün yaşıyorsunuz ancak biz sayısız çift için aynı hazırlığı defalarca yapmış bir tecrübeyle karşınıza çıkıyoruz. Sizinle birlikte düğününüzü aylar öncesinde karşınıza çıkabilecek en ufak durumlara kadar birlikte planlıyoruz. Sizin sadece çok mutlu olmanızı, keyif almanızı ve davetinize katılan konuklarınızdan gelen tebrikleri sorunsuz bir şekilde kabul etmenizi istiyoruz.

Mekânımız içerisinde sizi kırmızılı halılarla karşılıyoruz. Yuvarlak beyaz masalarımızı şık sandalyelerimizle çevreleyerek misafirleriniz için konforlu oturma alanları oluşturuyoruz. Çeşitli renk ve kumaşlarla beğenileriniz doğrultusunda farklı konseptleri bünyemizde barındırabiliyoruz. Minik sarı ışıklarla aydınlattığımız merdiven ve balkonlarımızla etkileyici bir ambiyans elde ediyoruz. Lezzetli yemeklerimiz ve kaliteli orkestramız eşliğinde adeta bitmesini istemeyeceğiniz bir düğün organize ediyoruz.

Siz de Aydemir Plaza Bayraklı hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formu yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  286/6 Sk. No:1 Mansuroğlu Mh. (Adliye SarayıKarşısı Kırçiçeği Restaurant Üstü) - Bayraklı

 • Haritadaki Konumu

  Aydemir Plaza Düğün Salonları Yol Haritası

Aydemir Plaza Düğün Salonları Düğün Yorumları (1)

Meral & Hamza

Düğün Tarihi: 19.08.2019

Güzel ve sıcak karşılama ve bilgi konusunda çok yardımcılar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.