Buca Atlı Spor Kulübü

0232 335 54 04

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atlı Spor Kır Düğün Salon
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 147 - Maks. 1500
Kapalı Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Buca Atlı Spor Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Buca Atlı Spor Kulübü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Buca Atlı Spor Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Buca Atlı Spor Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Buca Atlı Spor Kulübü 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Buca Atlı Spor Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Buca Atlı Spor Kulübü düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Buca Atlı Spor Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlı Spor Davet düğün dışında davet ve resepsiyon, piknik, parti, sünnet düğünü, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Buca Atlı Spor Kulübü Hakkında

Kır düğünü yapmak istiyor ve İzmir Buca kır düğün salonları hakkında araştırma yapıyorsanız Buca Atlı Spor Kulübü size yardımcı olabilir. Kulübümüz size gözlerden uzak bir bahçede düğününüzü gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Bununla beraber mekanımızda kapalı alan alternatifi de mevcut. Şehrin içindeyken bile dağ esintilerini hissetmek ve doğayla iç içe olmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

Buca Atlı Spor Kulübü’nde 3 adet davet alanı bulunuyor.
●Açık hava düğünleri için kır bahçemizi kullanıyoruz. Gerçek çimlerle kaplı kır bahçemizde 750 ila 1.000 kişilik kapasiteye sahibiz. Bahçemizde çocuk oyun alanı ve dans pisti de yer alıyor.
●Kapalı alan tercih ederseniz sizi Manej Salon’a bekliyoruz. 400 kişilik kapasiteye sahip olan Manej Salon daha samimi düğünler için uygun.
●Daha az katılımlı butik davetler veya söz/nişan törenleriniz içinse Alakart restoran 120 kişilik kapasitesiyle biçilmiş kaftan.

Dekorasyon

İzmir Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu’nda çiftleri ağaçlarla ve doğal güzelliklerle çevrili kır bahçemizde, bohem bir atmosferde ağırlıyoruz. Kır bahçemizde oturma düzenini 10 ila 12 kişiyi ağırlayabilen yuvarlak banket masalarının yardımıyla hazırlıyoruz. Masalarımızda beyaz renkli örtüler kullanıyor, düğünlere yakışan sade ve şık bir görünüm elde ediyoruz. Masa üstlerinde çiçek süslemeleri, kristallerle dekore edilmiş şamdanlar ve vazolar da sizi bekliyor.

Sandalye tercihimizse açılır kapanır beyaz sandalyelerden veya yine beyaz renkli tiffany sandalyelerden yana oluyor. Sandalyelerimizi seçtiğiniz renk temasına uygun olarak tüllerle süslüyor ve mekanımızın bohem havasını güçlendiriyoruz. Gelin yolunda orta boy beyaz sütunlar kullanıyor, sütunlarımızı renkli çiçeklerle süslüyoruz. Nikah masanızı da dans pistinin yanında yer alan platforma yerleştiriyor ve bu platformu tüllerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Buca Atlı Spor Kulübü’nde çiftlere yemek servisi hizmeti sunuyoruz. Çiftlerimiz servis edilecek menüleri önceden tadabilir ve isterlerse değişiklik yapabilirler. Işık-ses sistemleri de davet alanlarımızda bulunuyor. Sahne hazırlığı da ekibimizce tamamlanıyor. Mekanımızda hazırlık odası, otopark ve vale hizmeti de mevcut. Ayrıca yağışlı havalar için de gerekli önlemleri alıyor ve düğüne hızla devam ediyoruz.

Düğününüz için doğayla baş başa kalabileceğiniz huzurlu bir mekan arıyorsanız sizi Buca Atlı Spor Kulübü’ne davet ediyoruz. Mekanımız açık ve kapalı davet alanı seçeneklerinin yanında yağış durumunda aldığı önlemler ve geniş kapasitesiyle de öne çıkıyor. İzmir Atlı Spor Kulübü Buca kır düğünü fiyatları için sayfada yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 54 04
 • Adres:

  Kozağaç Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:126, 35380 Buca/İzmir

 • Nasıl gelinir?

  Eski Kaymakamlık çaprazı, Buca Belediyesi Spor Tesisleri karşısındayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Buca Atlı Spor Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.