Kır Düğünü İzmir

Buca Atlı Spor Kulübü

Buca Atlı Spor Kulübü

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Özel açık nikah alanı var.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Işık şovuyla renk katıyor.
  • Kolay ulaşılabilir konumda.

Buca Atlı Spor Kulübü Hakkında

Kır düğünü yapmak istiyor ve İzmir Buca kır düğün salonları hakkında araştırma yapıyorsanız Buca Atlı Spor Kulübü size yardımcı olabilir. Kulübümüz size gözlerden uzak bir bahçede düğününüzü gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Bununla beraber mekanımızda kapalı alan alternatifi de mevcut. Şehrin içindeyken bile dağ esintilerini hissetmek ve doğayla iç içe olmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

Buca Atlı Spor Kulübü’nde 3 adet davet alanı bulunuyor.
●Açık hava düğünleri için kır bahçemizi kullanıyoruz. Gerçek çimlerle kaplı kır bahçemizde 750 ila 1.000 kişilik kapasiteye sahibiz. Bahçemizde çocuk oyun alanı ve dans pisti de yer alıyor.
●Kapalı alan tercih ederseniz sizi Manej Salon’a bekliyoruz. 400 kişilik kapasiteye sahip olan Manej Salon daha samimi düğünler için uygun.
●Daha az katılımlı butik davetler veya söz/nişan törenleriniz içinse Alakart restoran 120 kişilik kapasitesiyle biçilmiş kaftan.

Dekorasyon

İzmir Buca Atlı Spor Kulübü Düğün Salonu’nda çiftleri ağaçlarla ve doğal güzelliklerle çevrili kır bahçemizde, bohem bir atmosferde ağırlıyoruz. Kır bahçemizde oturma düzenini 10 ila 12 kişiyi ağırlayabilen yuvarlak banket masalarının yardımıyla hazırlıyoruz. Masalarımızda beyaz renkli örtüler kullanıyor, düğünlere yakışan sade ve şık bir görünüm elde ediyoruz. Masa üstlerinde çiçek süslemeleri, kristallerle dekore edilmiş şamdanlar ve vazolar da sizi bekliyor.

Sandalye tercihimizse açılır kapanır beyaz sandalyelerden veya yine beyaz renkli tiffany sandalyelerden yana oluyor. Sandalyelerimizi seçtiğiniz renk temasına uygun olarak tüllerle süslüyor ve mekanımızın bohem havasını güçlendiriyoruz. Gelin yolunda orta boy beyaz sütunlar kullanıyor, sütunlarımızı renkli çiçeklerle süslüyoruz. Nikah masanızı da dans pistinin yanında yer alan platforma yerleştiriyor ve bu platformu tüllerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Buca Atlı Spor Kulübü’nde çiftlere yemek servisi hizmeti sunuyoruz. Çiftlerimiz servis edilecek menüleri önceden tadabilir ve isterlerse değişiklik yapabilirler. Işık-ses sistemleri de davet alanlarımızda bulunuyor. Sahne hazırlığı da ekibimizce tamamlanıyor. Mekanımızda hazırlık odası, otopark ve vale hizmeti de mevcut. Ayrıca yağışlı havalar için de gerekli önlemleri alıyor ve düğüne hızla devam ediyoruz.

Düğününüz için doğayla baş başa kalabileceğiniz huzurlu bir mekan arıyorsanız sizi Buca Atlı Spor Kulübü’ne davet ediyoruz. Mekanımız açık ve kapalı davet alanı seçeneklerinin yanında yağış durumunda aldığı önlemler ve geniş kapasitesiyle de öne çıkıyor. İzmir Atlı Spor Kulübü Buca kır düğünü fiyatları için sayfada yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu kullanabilirsiniz.

Buca Atlı Spor Kulübü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Buca Atlı Spor Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Buca Atlı Spor Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Buca Atlı Spor Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Buca Atlı Spor Kulübü 100 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Buca Atlı Spor Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Buca Atlı Spor Kulübü düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Buca Atlı Spor Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlı Spor Davet düğün dışında davet ve resepsiyon, piknik, parti, sünnet düğünü, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.