Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri

51 Yorum

0232 335 58 20

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

110.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Karşıyaka, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 10 yıldır üye

En Popüler Yorum

Ayse & Muharrem

Düğün Tarihi: 13.08.2021Kir dugun bahcesu olarak Karsiyaka tarafina cok yakin

Bütün Yorumlar (51)
Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Kokteyl, Paket
110.000 TL Fiyat Al
Son gün 30/10/2023

Kapasite Bilgileri

ARENA BAHÇESİ
Açık Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1000
HAYAL BAHÇESİ
Açık Alan
Yemekli
Min. 350 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 350 - Maks. 500
MASAL BAHÇESİ
Açık Alan
Yemekli
Min. 250 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 450

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınıyor mu?
Hayır

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Sık Sorulan Sorular

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri 250 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 250 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri düğün dışında açılışlar, piknik, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Hakkında

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri İzmir, Çiğli’de çiftleri bekliyor. Bünyesinde farklı kır düğünü bahçeleri bulunduran mekanımız çiftlere davetli sayısına göre uygun alanı seçme olanağı tanıyor. Orijinal bir düğün konsepti istiyorsanız size düğün paketlerimizle yardımcı olabiliriz. Mekanımızın sevilen özellikleri arasında çiftlerin beğenisine göre birden fazla yemek menüsü çıkarabilmesi de yer alıyor.

Davet Alanları

Etrafı ağaçlarla kaplı olan, şehrin hareketliliğinden uzakta sakin bir ortam sunan mekanımızda 3 adet kır bahçesiyle hizmet veriyoruz:

●En büyük bahçemiz Beyaz Orkide Arena adıyla kapılarını açıyor. Bu bahçede 1.000 kişilik kapasitemiz bulunuyor.
●Hayal isimli bahçemizse 500 kişi kapasitesiyle çiftleri bekliyor.
●Son bahçemiz Masal ismiyle 350 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Bahçelerimizde after party de düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Beyaz Orkide Kır Düğün Salonu İzmir’de kır bahçelerimizi rustik, bohem veya istediğiniz başka bir tarzda dekore edebiliyoruz.

●Beyaz Orkide Arena Bahçe’de sizi şato girişi şeklindeki kapımızla karşılıyoruz. Çiftler ve misafirleri beyaz sütunlarla dekore edilmiş bir yoldan geçerek bahçemizde ulaşıyor. Burada sizi yuvarlak banket masalarıyla hazırlanmış ziyafet tarzı masa düzenimiz bekliyor. Masalarımızı beyaz sandalyelerle birleştiriyor, sandalyeleri isteğinize göre tüllerle dekore ediyoruz. Masa üstlerinde aynalı suplalar kullanıyor ve şık sunumlar gerçekleştiriyoruz. Mumluk ve çiçek dekorlarından da faydalanıyoruz. Nikah masası kurulumu ve konsepte uygun arka plan için de özel bir platformumuz bulunuyor. Gelin yolundaysa tüllerle süslü kemerlerden destek alıyoruz.

●Sade dekoruyla öne çıkan Hayal’de sizi yuvarlak masalarla ve beyaz sandalyelerle misafir ediyoruz. Masalarımızı çiçek ve mum gibi romantik, şık detaylarla süslüyoruz. Gelin yolundaysa beyaz sütunlardan yararlanıyoruz.

●Masal Bahçe’ye taş bir kemerden geçilerek giriliyor. Burada çiftleri beyaz sütunlar ve kırmızı halıyla hazırlanmış gelin yolumuz bekliyor. Oturma planında yuvarlak davet masalarından yardım alıyor ve beyaz renkli zarif sandalyelerimizi masalarımızla birleştiriyoruz. Masalarımızı aynalı suplalarla zenginleştiriyor, mumlarla dekore ediyoruz. Çiçek detayları da masalarımızı süslüyor.

Hizmetler

Mekanımız VIP araç, jeneratör, güvenlik görevlisi, oyun parkı ve mescit imkanlarıyla faaliyet gösteriyor. 2.000 kişiye aynı anda hizmet verebilen mutfağımız size lezzetli menüler çıkarıyor. Menülerimizi tadabilir ve dilerseniz değişiklik yapabilirsiniz. Mekanımızda çifte hazırlık odası da veriyoruz. Misafirlerinizse otopark alanımızdan faydalanabilirler. Kır bahçemizde ışık ve ses sistemleriyle beraber sahne de yer alıyor.

Yiyecek / İçecek

Kır bahçemizde kokteyl menüsü veya kırmızı/beyaz etli ana yemek menüleri çıkarabiliyoruz:

●Birinci kokteyl menümüzde mevsim meyvesi, yaş pasta ve meşrubat yer alıyor. İkinci kokteyl menüsünde de peynir küpleri, krudite, yeşil zeytin, soğuk kanepeler ve sıcak kanepeler sizi bekliyor.

●Beyaz et menülerimiz fırında tavuk göğsü, piliç topkapı, piliç roti ve piliç şinitzel menüsü olmak üzere 4 tane. Beyaz etli menülerimizde beyaz peynir, haydari ve yaprak sarma gibi lezzetler içeren ordövr tabağı ve ara sıcaklarda börek da servis ediliyor.

●Kırmızı et menüsü isterseniz fırında kuzu tandır ve dana rosto arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kırmızı et menülerinde de rus salatası, acılı ezme, İzmir tulum ve domates gibi mezelerin yer aldığı ordövr tabağı ve ara sıcakta börek servisi gerçekleştiriliyor.

Bahçemize İzmir merkezden kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Bununla beraber salonumuz VIP ulaşım gibi özel hizmetleriyle de çiftlerin dikkatini çekiyor. Kır bahçemizin farklı davet alanı opsiyonlarına sahip olması da mekanımızı öne çıkarıyor. Beyaz Orkide Kır Düğün fiyatları için sayfada paylaştığımız telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını isterseniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 58 20
 • Adres:

  Ahmet Piriştina Cad. 2.Anajet Üssü Komutanlığı Yanı Sasalı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Yol Haritası

Beyaz Orkide Kır Düğün Bahçeleri Düğün Yorumları (51)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ayse & Muharrem

Düğün Tarihi: 13.08.2021Kir dugun bahcesu olarak Karsiyaka tarafina cok yakin

Gulay & Ufuk

Düğün Tarihi: 23.07.2016


Hem mekan hem konsept olarak çok güzel. Hic bir konuda sorun yaşamadığımız gibi gecemiz de mükemmel geçti. Mekan sahiplerine çok teşekkür ederiz

Gülay & Ufuk

Düğün Tarihi: 23.07.2016


Hem mekan hem konsept olarak çok güzel. Hic bir konuda sorun yaşamadığımız gibi gecemiz de mükemmel geçti. Mekan sahiplerine çok teşekkür ederiz

Cansu & Altuğ

Düğün Tarihi: 09.09.20239 eylülde düğünümüz vardı , hava şansımıza çok güzeldi sinek koruyucu olması büyük bir avantaj çünkü Sasalı bölgesi sinek sıkıntısı yaşanan bir yer, 3 düğün salonu yan yana olmasına rağmen sesler kesinlikle birbirine karışmadı , neslihan hanım düğün boyunca aktifti , ulaşım kolay ve park sıkıntısı... devam 

Ayşe & Seçkin

Düğün Tarihi: 18.05.2022Bir yakınımızın düğününe katıldık. Çok başarılılar, ortam, personel ve müzikler çok iyiydi.

Ece & Gökay

Düğün Tarihi: 22.08.2020Çok kaliteli insanlarla birebir ilgilenilen bir mekan gerçekten çok memnun kaldık herkese kesinlikle tavsiye ediyorum Selahattin bey ve Hasan beye ilgilerinden dolayı minnettarız.Organizasyon , hizmet , ilgi arıyorsanız kesinlikle burası :)

Sinem & Fatih

Düğün Tarihi: 12.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıHarika, calisanlar cok tatlilar bize kendi evimizdeymis gibi hissettirdiler. Tanistigimiz gunden dugun gunune kadar bi an tereddutum olmadi dugun salonuyla ilgli

Ecem & Görkem

Düğün Tarihi: 04.09.201904.09.2019 da burada Nişanımız oldu ilgi alaka saygı sevgi gerçekten mükemmeldi.. Herşey en ince ayrıntısına kadar ince düşünülmüştü :) herşeyi ile çok güzel bir mekan gerçekten kesinlikle tavsiye ediyorum :) tercih ettiğinizde pişman olmayacağınız tek yer olduğunu söyleyebilirim :) 08.08.2020... devam 

Pelin & İdris

Düğün Tarihi: 09.08.2019Beyaz orkide de abimin düğünü olmuştu çok memnun kaldık ailecek ve bende düğünümü 9 agustosta nasipse beyaz orkide de yapıcam 😊 herşey mükemmel orkestra özellikle öncelikle Hasan Adıyamana ve çalışanlarına çok çok teşekkür ediyorum

Zeynep & Ozan

Düğün Tarihi: 09.07.201909.07.2019’da düğünümüzü burada yaptık her şey çooookkk güzeldi orkestra muhteşem çalıyor gerçekten işlerini iyi biliyorlar. Çalışanlar çok ilgili ne istesek oldu çok da güzel oldu teşekkürlerrrrr

Ebru & Olcay

Düğün Tarihi: 15.06.2019Ebru&Olcay çifti olarak 15.06.2019 tarihinde hayalimizdeki düğünü Beyaz Orkide Kır Düğün bahçelerinde gerçekleştirdik. Tek kelime ile mükemmeldi. Kamera çekimi kusursuz,Fotoğraflar kaliteli, personeli güler yüzlü ve ilgili organizasyonları süper kesinlikle herkese tavsiye ederim hele Hasan Adıyaman... devam 

Gamze

Düğün Tarihi: 06.11.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünümüz beyaz orkide kır düğün salonunda oldu. Biz verilen hizmetten çok memnun kaldık . Herşey tam istediğimiz gibi oldu. Neslihan ablam canım ne zaman arasam benimle güler yüzlülükle ilgilendi. Hasan abimde ayni sekilde iyiki beyaz orkide ailesinden biri olmusuz. Düğünümüzden sonra da gidip... devam 

Güler & Mert

Düğün Tarihi: 24.07.2018


Merhaba
Her gelinin hayalidir kusursuz güzel bir düğün ve her damadin hayalidir gelininin hallerinini gerçekleştirmek. Biz bu felsefe ile gittik Beyaz Orkideye. 5 ay önceden yaptik anlaşmamızı ama ne almaşma herşey düğün sahibin mutluluğu için adeta. Sonuç 24 temmuz 2018 gece sonu herkesin...
devam 

Hilal & Emre

Düğün Tarihi: 04.07.2018


30.06.2018 kizimin kina,dugunu yapildi,herseyle ,her konuda ilgilendikleri icin tesekkur ederiz,cok memnun kaldik.

Bahri

Düğün Tarihi: 05.12.2017


Masa süslemeleri,ikramlar,hizmet anlayışı süper.Sahne ışıkları biraz azaltılmalı.

Muhittin

Düğün Tarihi: 05.12.2017


Çiğli bölgesinde ikamet eden birey olarak bölgemizde böyle profesyonel mekanları görmek mutluluk verici.Ayrıca ulaşımı çok rahat park sounu yok.

Tuğçe & Nurettin

Düğün Tarihi: 05.12.2017


12 Mayıs tarihinde katıldığımız düğünde en arka masada olmamıza rağmen sahneyi çok net görebildik.Muntazam bir çalışma düzeni vardı.Bütün ikramlar gayet taze ve lezzetliydi.Emeği geçen herkese çok teşekürler.

Ayşegül & Emre

Düğün Tarihi: 05.12.2017


Yazın gerçekleşen düğünümüz için bir çok mekan gezdik.Fakat hem fiyatları çok uygun.Hemde çok başarılı bir ekip ve çalışma düzeni var.Bu güzel geceyi bizlere sağladıkları için çok teşekür ederiz.

Aslıhan & Zafer

Düğün Tarihi: 30.09.2017


Hayvan sever olmaları çok iyi.Orkestraları muhteşem.

Aslı & Mükerrem

Düğün Tarihi: 14.09.2017


Sinek sorunu yok mükemmel.Her şey için teşekür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.