Kır Düğünü İzmir

Allesta Plus

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Allesta Plus Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Allesta Plus Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Allesta Plus Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir dışında Teras After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Allesta Plus Sıkça Sorulan Sorular

Allesta Plus düğün fiyatları ne kadar?

Allesta Plus düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Allesta Plus düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Allesta Plus kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Allesta Plus 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Allesta Plus düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Allesta Plus düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Allesta Plus düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Allesta Plus düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, piknik, nişan, parti, mezuniyet törenleri, kına, baby shower, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Allesta Plus Hakkında

Düğün töreniniz için nasıl bir konsept tasarlamak istersiniz? Denizden esen tatlı meltemlerle soğumaya başlayan kumlarda plaj düğünü ya da yeşilin zarafetiyle çim alanda bir kır düğünü… Gelin, Allesta Plus Beach Club’ta birlikte fark yaratan bir gece düzenleyelim.

Benzeri olmayan bir konsept ve tamamen size özel bir gece için hazırlıklarımıza başlıyoruz! Ancak düğün öncesi yaptığımız görüşmeler gecenizin tasarlanması için büyük önem arz ediyor. Düşlediğiniz tören için tüm detaylar üzerinde duruyor, her ayrıntıyla ilgili bir planlama yapıyoruz. Bu sayede kusursuz bir merasim tasarlayabiliyoruz.

Sahilde gerçekleşecek bir organizasyon için kilise düğünü düzeninde bir davet alanı dekore ediyoruz. Beyaz napolyon sandalyeleri gün batımına karşı diziyor, çiçeklerle kaplı bir yoldan geçerek denizin hemen önünde yer alan nikâh takının altında yerinizi aldığınız ânı tasarlıyoruz. Konseptinize uygun çiçekler ve tüllerle dekorasyonu tamamlıyoruz. Nikâh merasimi sonrası gecenin nasıl devam edeceği de önemli! Eğer bir kokteyl olacaksa plajda veya kır bahçemizde geceye devam edebiliriz. Ancak yemekli bir davet için kır bahçemizde yuvarlak masalarla oturma düzeni oluşturmak daha konforlu olacaktır! Yine burada da farklı süsleme ve düzenleme çalışmaları tercih ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte tarzınıza uygun dokunuşlar yapıyoruz. Kapalı bir davet alanı da bulunan Allesta Plus’ta kış aylarında butik davetlere de ev sahipliği yapabiliriz.

Gecenizi taçlandıran ise davet menüleri, müzik ve eğlence oluyor! Benzeri olmayan tüm detaylar gibi davet menüleri de isteklerinize göre tercih ediliyor. Hatta özel yeme alışkanlıkları olan konuklarınız için de menü seçenekleri sunuyoruz. Eğlence tarzınızı gece boyunca yansıtacak olan geniş bir repertuvarla müzik ziyafeti de başlıyor… En özel anılarınızı unutulmaz kılmak için doğru adrestesiniz.

Bizimle irtibata geçerek İzmir plaj düğünü mekânları denildiğinde akla gelen Urla’da profesyonel ekibimizle gecenizi tasarlayın! Allesta Plus iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kalabak Mah. Mareşal Fevz Çakmak Cad. No:50/1

 • Adres tarifi:

  Rahat ve şık kıyafetler ile gelinebilir , Kumsal alanımızda rahat ve konforlu kıyafetler ile gelinebilir.

 • Haritadaki Konumu

  Allesta Plus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.