Urza / İstinye

Hızlı Dönüş
Urza / İstinye


YORUMLAR (24)

+ Yorum Yaz
ME Melis Düğün Tarihi: 13/06/2015

Bizim düğün organizasyonunu çok beğenmiştim. Çalışanların ilgisi, hizmeti çok güzel. Düğünümüzü kır düğünü olarak yaptık. Açık havada 200 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Yağmur vs. yağması ihtimaline karşın mekanda önlem olarak bir çadır var. 200 kişilik bir çadır ve kötü hava durumlarında orayı kullanabiliyorsunuz. Yaz mevsimlerinde tercih edilebilir bir mekan. Bahar aylarında değil de, yaz aylarında düğün düşünenlere tavsiye ederim. Bizim düğünümüz kokteyyli bir düğündü, açık büfe vardı. Herkes kendi yemeğini kendi alıyordu. Sadece 6-7 kişilik yaşlı misafirlerimizin olduğu bir masamız vardı. Onlar kendi yemeğini alamaz diye onlara servis yapılmasını istedik. Mekanda localar ve standlar var. Süslemeleri çok güzeldi. Orgaizasyon tam istediğimiz gibi gerçekleşti. Misafirlerim de her şeyden memnun kaldı. Biz yemeklerden yiyemesek de konuklar çok güzel olduğunu söylediler.
Mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçısı var ve onunla çalıştık ve ondan da çok memnun kaldım.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Urza / İstinye sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 200-300 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Şehir merkezinde, Orman içinde
 • Manzara Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Orman manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 500-750
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi 750-1.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 300-400
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Bahçemiz sizin zevkinize göre süslenip, dekore ediliyor ve düğününüzün kusursuz olması için her şey sizden önce düşünülüyor. Kır düğünlerinin en gözde mekanı olan Urza'da kendinizi evinizin bahçesindeymiş gibi rahat hissediyorsunuz.

Biz işimizi çok seven ve zevkle yapan bir ekibiz. Hepimiz bu sektörde uzun yıllardır çalışıyoruz. 6 yıldır da birlikteyiz. Yaz aylarında çok daha kalabalık bir ekip oluyoruz.

Her düğünde gelin ve damadın isteklerini, sevdiklerini ekip olarak biliriz. Ve ona göre çalışırız. Davetin konseptine uyarız, gerekirse hep birlikte şekilden şekle gireriz.

Hepimiz her işi yaparız. ‘Bu benim işim değil’ demeyiz. Bizim için her davetin güzel geçmesi, davet sahiplerinin memnuniyeti ‘başarımızdır.’

Davetlerde, hiçbir şeye yok demeyiz. Alakamız olmayan konularda da hep yardımcı olmaya çalışırız. Çünkü biliriz ki davet sahipleri, çok önemli bir günlerini, akşamlarını bize emanet ettiler. Onların davetlileri, bizim misafirimizdir. Hepsini ‘evlerinde’ gibi hissettirmekten memnun oluruz.

Tüm bunları yaparken, kendimiz de eğleniriz. Severek çalışırız.

Tekrarları çok sevmeyiz. Hep değişiklikler yapmaya çalışır, her yıl sunumlarımızı geliştirir, dekora farklılaştırır, yeni malzemeler alır, sempatik ve beğenilecek yenilikler araştırırız.

İnsanları severiz, içimiz iyidir, hayvanları da çok severiz. Ekibimizde Galatasaraylı'da vardır, Fenerbahçeli'de, Beşiktaşlı'da… Film seyretmeyi severiz, sosyal medyayı da takip ederiz. Vaktimiz oldukça da gezeriz.

İLETİŞİM

0212 963 3961
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Sirel Coşar, Ilyas Albayrak Adres Poligon Cad No:1 İstinye
Sarıyer,

YORUMLAR (24)

+ Yorum Yaz
IP Ipek Düğün Tarihi: 02/09/2018

Düğünümüzü hayallerimizin de ötesine taşıyan, organizasyonla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ve bize her adımda yol gösteren başta İlyas Bey olmak üzere tüm Urza ekibine çok teşekkür ederiz. Özellikle yemekler ve servisle ilgili hala davetlilerden övgüler almaya devam ediyoruz :) Hep böyle kalın!

C&B Ceyda & Barkın Düğün Tarihi: 10/08/2018

Ağustos ayında İstinye Urza'da hayallerimizdeki düğünü gerçekleştirdik. Öncelikle ilk görüşmeden itibaren çok profesyonel ama bir o kadarda ilgili ve samimi bir yaklaşımları vardı ve bize çok güven verdiler. Sorumlusu Sirel hanım baştan sona düğünümüzdeki tüm detaylarla birebir ilgilendi, bize çok doğru yönlendirmeler yaptılar. Ciddi bir tecrübeye sahip olduklarından sizi çok iyi anlayıp buna göre size her konuda yardımcı oluyor ve çözüm sunuyorlar. Biz hayal ettiğimizi anlattık ve gerçekten hayal ettiğimiz gibi bir düğün yapmamızı sağladılar.

Mekan çok sevimli, kır düğünlerinde rastlayacağınız cinsten kocaman insanların kaybolduğu bir mekan değil çok samimi yeterli büyüklükte bir mekan. Biz 250 kişilik bir düğün yaptık ve tam aradığımız samimiyette bir yerleşim oldu. İstinye Urza muzik, fotoğraf ve süsleme konularında gerçekten iyi ve kaliteli tedarikçilerle çalışıyor o yüzden gönül rahatlığı ile kendinizi onlara emanet edebilirsiniz. Düğün yemekleri çok lezzetli ve kaliteliydi tüm konuklarımız çok beğendi. Garsonları çok ilgili ve düzgündü, süsleme ve kokteyl konusunda sizlere çok güzel ek önerilerde bulunuyorlar ki bunlar kesinlikle aldığınıza değer. Süslemerimiz çiçeklerimiz çok güzel çok şıktı. Urza'da çok güzel fotoğraf alanları var o yüzden gerek bizim hikaye çekimlerimiz gerek konuklarımızın fotoğrafları harika çıktı.
Biz düğün mekanı bakarken herşeyi tek bir yerden alabileceğimiz nitelikte bir paket arayışındaydık ve gerçekten onu Urza'da bulduk. Konuklarımız düğün mekanına geldiklerinde mekanın güzelliği karşısında çok şaşırdı, her köşede yüzleri gülümsetecek güzellikte detaylar vardı. Düğünden sonra tüm çevremizden ne kadar güzel, şık, eğlenceli, samimi ve özenle düşünülmüş bir düğün yaptığımızı duyduk ve sevdiklerimizden bunları duymak bizi çok mutlu etti.

Hayallerimizdeki düğünü gerçekleştiren Urza ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunar ve tüm kır düğünü hayali kuran çiftlere muhakkak Urza ile görüşmeden karar vermemelerini, çok memnun kalacaklarını paylaşmak isteriz.

B&A Berrak & Aytaç Düğün Tarihi: 28/07/2018

2018 yazına planladığımız düğün için yaklaşık 1 yıl öncesinden Urza İstinye ile iletişime geçtik. Adımımızı attığımız dakikadan itibaren 1 yıl boyunca evlilikle ilgili heyecanımız katlanarak devam etti. 1 yıl öncesinden bile neredeyse tüm tarihleri dolu olan Urza için şansımıza 28 Temmuz gününe organize olabildik. Tabiki Urza'ya gelmeden önce bir çok yer ile görüşmüştük, farklı yerlerde onlarca düğün/nişan organizasyonlarına katılmıştık. İstanbul'daki mekanlara hakimdik. Sirel Hanım, İlyas Bey ve ekibini tecrübeli cerrahlar gibi düşünebiliriz. Sizin için hayati olan bir ameliyat onlar için gayet sakince yapılıp, sorunsuzca bitirilebiliyor. Tüm sorularınızın cevaplarını veriyor, sizin göremediğiniz detayları kendileri tamamlıyorlar. Düğün günü dakika dakika planlanıyor ve her şey yolunda gidiyor. Ambiyans için zaten konuşmaya gerek yok, sadece bir kaç görsele göz atmanız yeterli. Her düğünde daha da iyisini çıkarmak için uğraşıyorlar. Size sadece keyif almak kalıyor. Hizmet kalitesi de bir hayli yüksek. Düğünümüze katılan tüm davetliler hem lezzetten hem çalışanların ilgisinden etkilendiklerini ifade etti. Davetlileri bilirsiniz, ne yaparsanız yapın muhakkak bir şeyi beğenmemezlik yaparlar ve fısıldaşırlar. Fakat öyle bir sunum yapıldıki herkesten olumlu dönüş aldık. Tereddütsüz Urza’yı öneriyorum. Uzun yıllar Urza’dan daha iyi fiyat-performans dengesini sağlayabileceğiniz bir yer bulamayacağınıza eminim.

S&C safiye & cenk Düğün Tarihi: 28/06/2018

Düğün bittikten sonraki düşüncemiz "İyi ki Urza'yı tercih etmişiz" şeklindeydi. Öncelikle İlyas Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Son derece profesyonel bir ekiple bu güzel günümüzde yanımızda oldular.
Düğünümüz Haziran ayındaydı ve son yarım saate kadar yağmur yağdı.Öncelikle masalar kapalı alanda kuruldu (çadır alanı tamamen bahçeye bakan , çok güzel ışıklandırılmış bir mekan,kır düğünü atmosferinden uzaklaşmamış oluyorsunuz) düğünün başlamasına yarım saat kala ekibin göstermiş olduğu özveriyle masalar dışarıya taşındı. Bu süreçte bize moral vererek çok yardımcı oldular. Düğünün başından sonuna kadar gerek servisi,gerekse yemekleri kusursuzdu. Gelen tüm misafirlerimiz mekanın atmosferinden çok etkilendiklerini, servisinden son derece memnun kaldıklarını bizzat ilettiler.
Mekan süslemesi çok zevkli ve ince düşünülmüş.Sunulan paketlerin hepsi birbirinden güzel ve dolu dolu, ekstraya ihtiyaç kalmıyor.
Kısacası hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Urza ekibine güvenin ve anın tadını çıkartın.

B&A Begüm & Anıl Düğün Tarihi: 24/06/2018

Düğünümüz için mekan ayarışına başladığımız zaman ilk gittiğimiz yer Urza olmuştu. Burada gördüğümüz profesyonellik ve herkesin birbiri ile olan uyumundan sonra gittiğimiz hiçbir yer bizi tatmin etmedi. Sirel Hanımın aklımdaki her şeyi ben daha ifade etmeden anlayıp bize sunması bu süreçte çok ciddi bir mesai harcamanız gereken bir çok şeyden sizi kurtarıyor açıkçası. Buraya gittiğinizde sadece düğününüzün yapılacağını düşünmeyin çünkü alakasız bir çok konuda bile inanılmaz yardımcı oluyorlar. Biz en kritik işlerimizi bile sevgili Sirel Hanımın sayesinde hallettik. Herkes inanılmaz ilgili ve bunu severek yaptıklarını hissetmemeniz mümkün değil. Düğünlerde yemekler vasat olur derler fakat Urza da bu yargının kırıldığını anlayacaksınız çünkü yemekler çok başarılı ve inanılmaz lezzetli. Size sunulan seçeneklerin sınırı yok. Hayal gücünüz ne isterse anlatmanız yeterli. Sizin hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirecek bir ekip var karşınızda. Düğününüzü, davetinizi gözünüz kapalı emanet edeceğiniz profesyonel bir ekip var. Fotoğraf konusunda anlaşmalı oldukları Vivent Grubuna gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz. Aşırı tatlı bir ekipleri var özel gününüzde sizin her konuda her şeyinize destek olan bir ekip.
Sadece müzik konusunda pek tatmin olamadık. Önden bir playlist hazırlamanızı tavsiye ederim.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Urza / İstinye ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Urza / İstinye hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap