Pırıltı Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Pırıltı Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Pırıltı Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pırıltı Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pırıltı Kına Organizasyon Hakkında

Uzun yıllar önce kurduğumuz Pırıltı Kına Organizasyon birçok kına gecesini organize ettik, başarıyla tüm organizasyonların altından kalktı. İstanbul’da gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirmek için hummalı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Trendleri takip ediyor, profesyonel ekip arkadaşlarımızın bilgi ve deneyimi sayesinde de kusursuz organizasyonlar düzenliyoruz.

Ekip arkadaşlarımızın sayısı organizasyonun büyüklüğüne göre değişiyor. Davetlilerle birebir ilgilenmeye yetecek kadar ekip arkadaşımız gecede yerini alıyor. Böylece kına sahiplerinin memnuniyetini kazandığımız gibi davetlilerinde gönlünü fethediyoruz.

Kına gecesi ilgili talep ettiğiniz her konuda yardımcı olabiliyoruz. Organizasyonun baştan sonuna kadar yanınızda oluyoruz. Bu tatlı telaşta ekip arkadaşlarımız omuzlarınızdaki yükü alıyor, arkadaşlarınızla eğlenmenizi istiyoruz.

Kına ekibimizle birlikte organizasyon akışını yürütüyoruz. Kına mumu ve süslemeleriyle mekânın atmosferini istediğiniz konsepte göre değiştiriyoruz. Bizden talep ettiğimiz özel renklere sahip masa ve sandalye giydirmelerine eşlik eden dekor ve aksesuarlar kullanıyoruz. Arzu ederseniz kına tahtını da dilediğiniz mekâna getirebiliyoruz. Tahtın etrafında bulunan kına sehpası ve tepsisi de istediğiniz konsepte uygun olarak dizayn ediliyor.

Gecenin unutulmaz olmasını istiyorsanız sağladığımız özel bir hizmetten bahsetmek isteriz. Dans ekibimizle birlikte geceye damga vurmak için belirli bir koreografi çalışıyorsunuz. Böylece görsel açıdan zengin bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Gece boyunca sergilediğimiz dans şovlarıyla da efsane bir gece ortaya çıkarıyoruz. Siz de ekibimizle anlaşmak isterseniz önceden iletişime geçmeli ve derslere başlamalısınız.

Sağladığımız hizmetler oldukça fazla. Müzik, fotoğraf, video, kına masası, hediyelikler ve bindallı başta olmak üzere kına geceniz için gerekli tüm aşamaları beraber planlıyor, isteklerini hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Siz de gecenizi bize emanet etmek isterseniz Pırıltı Organizasyon olarak gecenizi güzelleştirmeye hazırız. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız bize ulaşmak için yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Bayrampaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pırıltı Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.