Eva Garden Bahçeköy

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Eva Garden Bahçeköy Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  8.000 TL ve üzeri

 • Aksesuar Kiralama

Eva Garden Bahçeköy Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Eva Garden Bahçeköy Hakkında

Eva Garden Bahçeköy, doğanın tam kalbinde Belgrad Ormanlarının içinde eşsiz tabiatıyla peri masallarını andıran, hayallerin üzerinde yüksek standartlara sahip eşsiz bir mekan.
Tabiatı sihirli dokunuşlarla daha da eşsiz kılan Eva Garden, Versay Bahçe ve Majorella (havuz) Bahçe olarak 2 ana mekandan oluşmakla birlikte, bir konak, 2 toplantı salonu, 1 villa ve 1 Fabrika (After Parti) Event Hall'den oluşuyor. Ülkemiz dışında Avrupa ve İngiltere'de bir çok organizasyona ev sahipliği yapmış, alanında profesyonel 15 yıldır sektörün içinde olan deneyimli bir ekip tarafından hizmet veriliyor. Dünyanın birçok ülkesinden ilham alınarak, görenleri beklentinin üzerinde alışılmışın dışında konseptler sunuyor. Üstlendiği organizasyonun sorumluluk bilincinde olan, misafir için ne denli önem taşıdığının farkında görevlerini her zaman mükemmelinde ötesinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.
Majorella (havuz) Bahçe, havuz başında, aynı zamanda doğal çim ve tabiatın tüm renkleri doğal güzellikleriyle, gelin konağının da evininde içinde bulunduğu Majorella görenleri kendilerini bir masalın baş kahramanları gibi hissettiriyor.
Gala yemek düzeninde 400 kişi, kokteyl düzenin 1,000 kişi kapasiteli kır düğünü, özel davet, etkinlik, şirket lansmanları, kurumsal davetler, mezuniyet eğlenceleri gibi bir çok organizasyon ve etkinlikler için hizmet veriyor. Hayal gücünde sınır tanımayan, görselliğin ön planda olduğu, fark yaratan mönüleriyle davet yemeklerini bir lezzet şölenine dönüştürüyor.
Versay Bahçe, İstanbul'un oksijen yuvası Belgrad ormanlarının içinde rüya gibi bir kır bahçesi Eva Kır Bahçe, Gala yemek düzeninde 800 kişi, kokteyl düzenin de 1,600 kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.
Mekana girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi çiçeklerle, meyve ağaçları ve doğanın tüm güzellikleriyle iç içe bulacağınız emsali olmayan adeta bir rüya bahçesinde hissedeceksiniz. Hayatınızın en özel anlarında kendinizi özel hissettirecek üstün servis kalitesi ve büyüleyici atmosferiyle kusursuz hizmeti ilke edinmiş olan Eva Garden Bahçeköy siz misafirlerini bekliyor.

İletişim

 • Adres:

  Bahçeköy Yeni Mahallesi, Adnan Menderes Cd. No: 6, 34473 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eva Garden Bahçeköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.