Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Saray Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saray Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Saray Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Saray Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saray Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Saray Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saray Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Saray Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Saray Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saray Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Saray Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Saray Kır Düğün Bahçesi 11 yıldır düğün salonu olarak hizmetlerini, profesyonel ekibi ile en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyor. Salonumuz İzmir Buca kına gecesi mekanları arasında benimsediği misyonu sayesinde öne çıkmayı başarıyor. Tüm özel etkinliklerinizi gerçekleştirme olanağı bulacağınız salonumuzda isteklerinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır. İsteklerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için ekibimiz ile büyük bir çalışma içerisine girerek çalışıyoruz.

Toplamda 3 adet salonda oluşan işletmemiz, çeşitli kapasiteleri ile organizasyonlarınız için alternatif oluşturuyor. Salonlarımız ilki 1.500, ikincisi 1000 ve üçüncüsü ise 500 kişi kapasiteli olup küçükten büyüğe tüm organizasyonlarınızda istediğiniz sayıdaki davetlinizi ağırlayabilme olanağı sağlıyor. Bu üç salonumuzun her birinin ayrı gelin odası bulunuyor. Böylece işletmemiz aynı anda tam 3 organizasyona birden ev sahipliği yapabiliyor. Siz de yer bulma sıkıntısı yaşamayacağınız işletmemizden kına geceniz için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Kına gecenizde davetlileriniz ile birlikte geniş pistimizde doyasıya eğlenebileceksiniz. Oturma düzenini de tüm misafirlerinizin pisti en iyi görebileceği şekilde oluşturuyoruz. Aynı zamanda minik davetlileriniz için oyun alanına da sahip olan işletmemizde, davetlileriniz gecenin keyfini çıkarırken çocukları da eğlenceli zaman geçirme fırsatı bulacaklar. Orkestramız ve sanatçımız kına geceniz için oluşturacakları eğlenceli şarkılardan oluşan repertuarları ile gece boyu müzik keyfi sürmenizi sağlayacaklar.

Kınanız için biraz da detaylardan bahsetmek gerekirse eğer bindallı, kaftan gibi ihtiyacınız olan kıyafetleri seçeneklerimiz arasından seçebilirsiniz. Ayrıca sizi kına ile ilgili hiçbir detay için de koşturtmak istemediğimiz için mumdan tepsiye aklınıza gelen her şeyi sizin için temin ediyoruz.

Kına geceniz için tercih edeceğiniz adres olmayı çok isteriz. Bizimle görüşüp kına gecenizin detaylarını konuşmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mah. 2202 sokak No:34 Saray Düğün Salonları

 • Haritadaki Konumu

  Saray Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.