Havuzbaşı Erol'un Yeri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
38

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

İzmir Buca’da hizmet veren işletmemiz, uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermesi ile en bilindik mekânlardan biri olmakta. Nişan, kına gecesi ve düğün törenleri için öncelikli olarak hizmet veren işletmemizde mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler gibi pek çok özel organizasyon türleri de gerçekleştirilebiliyor. Siz de düğünününüz öncesinde gerçekleştirilecek en eğlenceli âdetlerimizden biri olan kına gecesi için mekân arayışından girdi iseniz gelin bizimle tanışın:

Sizlere yılın her sezonunda hizmet verebildiğimizden bahsedelim öncelikle: 400 kişi kapasiteli ve 750 kişi kapasiteli 2 adet kır bahçemiz ile ilkbahar – yaz ve son baharda; 300 kişi kapasiteli kapalı salonumuz ile de kış sezonun da hizmet verebiliyoruz. Mevsim şartları ne olursa olsun organizasyonunuz için uygun bir alan bulabileceğiniz işletmemizde profesyonel hizmetlerimizden faydalanacaksınız. Alanında son derece profesyonel servis ve hizmet ekibimiz ile profesyonel işletmecilerimiz tarafından en iyi şekilde ağırlanacaksınız. Sizin ve davetlilerinizin her türlü konforunuzun düşünüldüğü işletmemizde kına geceniz süresince keyifli saatler geçireceksiniz.

İsterseniz yemekli isterseniz de kokteyl olarak kına gecenizi düzenleyebilirsiniz. Yemeksiz organizasyonlarınız için davetlileriniz çerez ve meşrubat gibi çeşitli ikramlarda bulunabileceğimizi belirtmek isteriz.

Kına geceniz için hayal ettiğiniz, gerçekleşmesini beklediğiniz her konu için bizimle özel olarak görüşebilirsiniz. Yenilenen trendlerin yakın takipçisi olarak size birçok fikir sunacağız. Piyasada yer alan tüm süsleme çeşitlerini temin edebildiğimiz için bu konuda sizin istek ve arzularınız çok önemli oluyor. Ne tür renkler, ne tür süslemeler kullanmak istediğiniz konusunu uzun uzadıya görüşerek karar vererek bir an önce hazırlıklara başlıyoruz.

İhtişamlı kına tahtları ve onu tamamlayan dekorasyon detayları… Daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz formu doldurarak kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilir; kına gece ritüellerinizi beraber planlayabiliriz.

İletişim

Barış Sönmez

  • Adres: 29 Ekim Mahallesi 2202 Sokak No:7 Kaynaklar - Buca - İZMİR

Havuzbaşı Erol'un Yeri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!