Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

E-posta Gönder

0232 335 5042

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Güzelbahçe, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

Kına Organizasyonlarında İstediğiniz Menü Üzerinden %15 İndirim Sağlıyoruz !

Detaylı bilgi ve menü detayları için hemen arayın.

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Düğün, davet ve özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız tesisimiz Gürleyen Otel Güzelbahçe’de merkezi bir konumda bulunuyor. Uzun yıllardır davet sektöründe yer alıyoruz ve şimdiye dek farklı türlerde çok sayıda organizasyonu düzenleyerek inanılmaz tecrübeler elde ettik. Düğünlerin yanı sıra kına gecelerinde de gelin ve damatların yanında olduk ve hayallerini gerçekleştirdik.

Davet Alanları

Otelimizde kına gecesi, düğün, söz ve nişan merasimi gibi özel gün kutlamalarını gerçekleştirdiğimiz ve her biri kendine has özelliklere sahip davet alanı alternatiflerimiz mevcut. Buralarda yaz ve ilkbahar ağırlıklı olmak üzere yılın her dönemi etkinlik düzenleyebiliyoruz. İlk olarak aile arasında butik çaplı kutlamalar ve bekarlığa veda partileri için uygun 60 kişilik kapalı salonumuz bulunuyor.

Büyük çaptaki organizasyonlara uygun diğer iki seçeneğimiz ise kır bahçemiz veya havuz başımız. Kır bahçemiz doğal çimlerle kaplı oldukça geniş bir alan ve burada 100 kişiden 750 kişiye varan sayılarda konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Büyük ve şık bir havuz etrafına kurduğumuz davetlerde ise en az 100, en fazla 500 kişiyi kabul edebiliyoruz.

Dekorasyon

Gürleyen Otel olarak günümüz modasına uygun ve çiftlerin estetik zevklerini göz önünde bulunduran son derece şık dekorasyonlar ortaya koyuyoruz. Seçilen davet alanı ve konuk sayısına göre mekanı hazırlıyor, kına gecesi ruhuna uygun şekilde süslemelerini yapıyoruz. Havuz başında bistro masalar, geri kalanında ise 8’er kişilik uzun masalar ve tiffany model sandalyeler kullanıyoruz.

Hizmetler

Çiftler ve tüm konuklar için sunduğumuz geniş çapta hizmetler şu şekilde; DJ performansı ve canlı müzik grubu, karşılama ve servis, video ve fotoğraf çekimi, 20 kişilik konaklama, ses ve sahne sistemleri, aydınlatma, otopark ve vale gibi. Kına gecelerine özel olaraksa; geline bindallı veya kaftan, nedimeler, dans şovları, kına tahtı, süsleme ve aksesuarları gibi hizmetleri sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecesi organizasyonunu seçkin bir davete dönüştürmek ve tüm konuklarına lezzetli bir ziyafet hediye etmek isteyen çiftlere benzersiz bir servis sunuyoruz. Otelimizin şefleri tarafından özenle hazırlanan lezzetli tabakları, servis ekibimiz ile konuklara dağıtıyoruz. Çift dilerse menü tadımı organize ederek kınadan önce tadım yaptırıyor ve diledikleri menüye karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

Güzelbahçe Davet organizasyon mekanları arasında size hayal ettiğinizin de ötesinde bir kına gecesi yaşatabilecek ekiple tanışmak ister misiniz? Gürleyen Otel olarak düzenlediğimiz dillere destan kına gecelerinde ne gibi hizmetler sunduğumuzu seve seve anlatırız. Fiyatlar da dahil konu ile ilgili detayları öğrenmek için bize hemen ulaşın. Yandaki formu doldurabilir veya aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

İletişim

Savaş Gürleyen

 • Telefon: 0232 335 5042
 • Adres: Kahraman Dere Mahallesi 821/1 Sokak NO:11 Güzelbahçe/İZMİR

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!