Grand Ege Düğün Salonu

0232 335 5219

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

₺8.000 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Çiğli, İzmir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 4 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

E&S

Ece & Sercan

Düğün Tarihi: 23.09.2017


Kına organizasyonumu grand ege yaptı tahtımdan kaftanıma yanımdaki cariyelere kadar herşey mükemmeldi.düğünümde de grand egede oldu okadar muhteşemdiki bize sundukları konseptlerle farklı ışık sistemleriyle ortamı adete farklı kıldılar. orkestra öyle güzeldiki düğün boyunca kimse oturmadı desem... devamı 

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Yemeksiz, Paket
₺8.000 Fiyat Al
Son gün 15/09/2022

Grand Ege Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Grand Ege Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Grand Ege Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Grand Ege Düğün Salonu düğün dışında hizmeti vermektedir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand Ege Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizde adeta bir misafir gibi ağırlanmak istiyorsanız Grand Ege Düğün Salonu’na davetlisiniz. Davetinizin tüm ayrıntılarını sizin yerinize planlıyor, yorulmanıza gerek kalmadan tüm dileklerinizi gerçekleştiriyoruz. Grand Ege Düğün Salonu Çiğli kına geceleri için kına tepsisinden bereket testisine her aksesuarı hazırlıyor. Misafirlerinizi kapıda karşılıyor, özel şovlarla gecenize keyif katıyor, üstelik tüm bu hizmetleri her bütçeye uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Davet Alanları

Grand Ege Düğün Salonu, yüksek tavanlı yapısı sayesinde renkli kına geceleri için gereken ferah ortama kavuşuyor. 300 ila 400 kişilik bir misafir kapasitesiyle çalışıyoruz. Geniş aralıklarla rahat bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Tüm eğlencenin merkezi olan dans pisti için ayırdığımız alanın oldukça büyük olması mekanımızın önemli özelliklerinden. Salonumuzun iklimlendirmesini mevsim şartlarına uygun şekilde kaliteli donanımla yapıyoruz.

Dekorasyon

Grand Ege Düğün Salonu’nda zamansız şıklık için beyaz ve altın rengine ağırlık veriyoruz. Dikdörtgen masalarımıza beyaz örtüler seriyor, beyaz kumaş giydirmeli sandalyelerimizi altın rengi kuşaklar ve taşlı tokalarla süslüyoruz. Masa süslemesi kurdeleler ve tealight mumlarla yapılıyor. Kırmızı halı kaplı gelin yolunu çiçeklerle bezeli ayaklı şamdanlar çevreliyor. Kına tahtımız altın rengi ve kırmızı.

Hizmetler

İzmir Grand Ege Düğün Salonu olarak kına gecenizin her ayrıntısını üstleniyor, davetinizi dakikası dakikasına planlıyoruz. Dilekleriniz doğrultusunda mekan süslemesi yapıyor, merasim için gereken tüm aksesuarları biz temin ediyoruz. Nedime ekibimiz gece boyu yanınızda da oluyor. Salonumuzda hazırlık odası ve bebek bakım odası mevcut. Bunun dışında kalan hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

●Lokum ve kolonya ile misafir karşılama
●Kına sunum masası, kına tahtı hazırlama
●Kına tepsisi ve sepeti
●Gelin için kaftan, yüz örtüsü, el gülü, özel tef
●Damat için omuz örtüsü, fes, cepken
●Arkadaşlar için bindallı, nedime tacı, halay mendili, tef, LED mum, konuşma balonları
●Geleneksel kına çıkışı ve kına merasimi
●Testi ve bereket paraları, kına şekeri
●Şeker kırma, testi kırma, gül döken tef şov, rengarenk kemer şov

Kına geceniz için Grand Ege Düğün Salonu’nu seçin, hiçbir ayrıntıya kafa yormanıza gerek kalmasın. Gelenekleri hakkıyla yerine getirebilmeniz için tüm aksesuarları temin ediyor, nedimelerimiz eşliğinde pek çok eğlenceli şov düzenliyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için hemen aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak Grand Ege Düğün Salonu fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 5219
 • Adres:

  Anadolu Cad. No:883 Nuri Kahya İş Merkezi Kat:4 Çiğli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Ege Düğün Salonu Yol Haritası

Grand Ege Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&S

Ece & Sercan

Düğün Tarihi: 23.09.2017


Kına organizasyonumu grand ege yaptı tahtımdan kaftanıma yanımdaki cariyelere kadar herşey mükemmeldi.düğünümde de grand egede oldu okadar muhteşemdiki bize sundukları konseptlerle farklı ışık sistemleriyle ortamı adete farklı kıldılar. orkestra öyle güzeldiki düğün boyunca kimse oturmadı desem... devamı 

Grand Ege Düğün Salonu

Grand Ege Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Teşekkür ederiz Ece Demirkıran ve Sercan Şenyüz Grand ege düğün salonu olarak mutluluğunuzun daim olmasını diler o günkü mutluluğunuza bizleri de ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz.Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.