Grand Ege Düğün Salonu

3

E-posta Gönder

0232 335 5219

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çiğli, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 300-400
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Grand Ege Düğün Salonu

Kına Gecesi Yapacak Çiftlere Özel Ekstra %30 Düğün Organizasyonu İndirimli!

Tüm detayları göster

Son gün 31/12/2021


Hakkında

Kına gecenizde adeta bir misafir gibi ağırlanmak istiyorsanız Grand Ege Düğün Salonu’na davetlisiniz. Davetinizin tüm ayrıntılarını sizin yerinize planlıyor, yorulmanıza gerek kalmadan tüm dileklerinizi gerçekleştiriyoruz. Grand Ege Düğün Salonu Çiğli kına geceleri için kına tepsisinden bereket testisine her aksesuarı hazırlıyor. Misafirlerinizi kapıda karşılıyor, özel şovlarla gecenize keyif katıyor, üstelik tüm bu hizmetleri her bütçeye uygun fiyatlarla sunuyoruz.
Davet Alanları Grand Ege Düğün Salonu, yüksek tavanlı yapısı sayesinde renkli kına geceleri için gereken ferah ortama kavuşuyor. 300 ila 400 kişilik bir misafir kapasitesiyle çalışıyoruz. Geniş aralıklarla rahat bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Tüm eğlencenin merkezi olan dans pisti için ayırdığımız alanın oldukça büyük olması mekanımızın önemli özelliklerinden. Salonumuzun iklimlendirmesini mevsim şartlarına uygun şekilde kaliteli donanımla yapıyoruz.
Dekorasyon Grand Ege Düğün Salonu’nda zamansız şıklık için beyaz ve altın rengine ağırlık veriyoruz. Dikdörtgen masalarımıza beyaz örtüler seriyor, beyaz kumaş giydirmeli sandalyelerimizi altın rengi kuşaklar ve taşlı tokalarla süslüyoruz. Masa süslemesi kurdeleler ve tealight mumlarla yapılıyor. Kırmızı halı kaplı gelin yolunu çiçeklerle bezeli ayaklı şamdanlar çevreliyor. Kına tahtımız altın rengi ve kırmızı.
Hizmetler İzmir Grand Ege Düğün Salonu olarak kına gecenizin her ayrıntısını üstleniyor, davetinizi dakikası dakikasına planlıyoruz. Dilekleriniz doğrultusunda mekan süslemesi yapıyor, merasim için gereken tüm aksesuarları biz temin ediyoruz. Nedime ekibimiz gece boyu yanınızda da oluyor. Salonumuzda hazırlık odası ve bebek bakım odası mevcut. Bunun dışında kalan hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

●Lokum ve kolonya ile misafir karşılama
●Kına sunum masası, kına tahtı hazırlama
●Kına tepsisi ve sepeti
●Gelin için kaftan, yüz örtüsü, el gülü, özel tef
●Damat için omuz örtüsü, fes, cepken
●Arkadaşlar için bindallı, nedime tacı, halay mendili, tef, LED mum, konuşma balonları
●Geleneksel kına çıkışı ve kına merasimi
●Testi ve bereket paraları, kına şekeri
●Şeker kırma, testi kırma, gül döken tef şov, rengarenk kemer şov
Kına geceniz için Grand Ege Düğün Salonu’nu seçin, hiçbir ayrıntıya kafa yormanıza gerek kalmasın. Gelenekleri hakkıyla yerine getirebilmeniz için tüm aksesuarları temin ediyor, nedimelerimiz eşliğinde pek çok eğlenceli şov düzenliyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için hemen aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak Grand Ege Düğün Salonu fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

Emrah Şenyüz

 • Telefon: 0232 335 5219
 • Adres: Anadolu Cad. No:883 Nuri Kahya İş Merkezi Kat:4 Çiğli

Grand Ege Düğün Salonu Yol Haritası

Grand Ege Düğün Salonu Yorumları


E&S

Ece & Sercan

Düğün Tarihi: 23.09.2017

Kına organizasyonumu grand ege yaptı tahtımdan kaftanıma yanımdaki cariyelere kadar herşey mükemmeldi.düğünümde de grand egede oldu okadar muhteşemdiki bize sundukları konseptlerle farklı ışık sistemleriyle ortamı adete farklı kıldılar. orkestra öyle güzeldiki düğün boyunca kimse oturmadı desem... devamı 
Grand Ege Düğün Salonu

Grand Ege Düğün Salonu
Teşekkür ederiz Ece Demirkıran ve Sercan Şenyüz Grand ege düğün salonu olarak mutluluğunuzun daim olmasını diler o günkü mutluluğunuza bizleri de ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz.Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Grand Ege Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Grand Ege Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Ege Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!