Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel

E-posta Gönder

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200 - 350 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  350 - 500 TL

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


 • Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Hakkında

2011 yılının temmuz ayı içerisinde turizm sektöründe hizmet vermeye başlayan otelimiz Dört Mevsim, Ege’nin turizm konusunda yüksek sükseli beldesi olan Alaçatı’da yer alıyor. Alaçatı’nın merkezine kısa bir mesafesi olan otelimizde nişan, kına, bekarlığa veda ve düğün gibi hayatınızın en özel günlerini kutlamak eşsiz bir deneyim olacaktır. Yemyeşil bahçemizde çimenlerin üzerinde doyasıya eğlenebileceğiniz kır konseptleri ile yaz organizasyonlarınız için harika bir tercih oluyoruz.

300 kişi kapasitesine kadar çıkabildiğimiz bahçemizde ilkbahar – yaz ve sonbahar organizasyonlarınız için hizmet verebiliyoruz. Eğer kış mevsiminde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz ve bu 30 – 40 kişilik butik bir kına organizasyonu olacak ise otelimiz içerisinde kapalı bir mekânda da sizlere hizmet verebiliriz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonunuz için bir organizasyon firması ile anlaşarak zevkinizi yansıtacak bir organizasyon hayata geçirebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış şık kına süsleri için pek çok alternatif arasından en beğendikleriniz ile bahçemizi veya otelimizin kapalı alanını organizasyonunuz için hazırlayabiliriz.

Kutlamanıza rahatça hazırlanabilmeniz için otel odalarımızdan birini kullanmanız için size tahsis ediyoruz. Dilerseniz kuaförünüzü ve makyözünüzü de otelimize davet edebilir hazırlıklarınızın tamamını otelimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Kız kıza keyifli bir kına veya bekarlığa veda organizasyonu gerçekleştirdiğiniz akşamın sonunda, eminiz ki tatlı bir yorgunluk gelecek üzerinize. Bu aşamada otel olarak faaliyet göstermemizin avantajından yararlanarak geceyi otelimizde sonlandırabilirsiniz. 30 – 40 kişi kapasiteli konaklama kapasitemiz ile sizi ve davetlilerinizin bir kısmını otelimizde ağırlayabiliriz. Sabahında tadına doyum olmayan lezzetli kahvaltımız ile güne başlayabilirsiniz ve günün devamında Alaçatı’nın renkli sokaklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için size bir dost sıcaklığı ile yaklaşacak işletme yöneticilerimiz ile organizasyonunu planlayabilirsiniz. Planlamalara bir an önce başlamak ve fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı mah, 2055 Sok. No:26, 35930 Çeşme/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.