Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Çeşme, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Vilayetler Evi Karşıyaka
128 3 5

Karşıyaka

Vilayetler Evi Karşıyaka

500-750
100-150 TL

Hakkında

2011 yılının temmuz ayı içerisinde turizm sektöründe hizmet vermeye başlayan otelimiz Dört Mevsim, Ege’nin turizm konusunda yüksek sükseli beldesi olan Alaçatı’da yer alıyor. Alaçatı’nın merkezine kısa bir mesafesi olan otelimizde nişan, kına, bekarlığa veda ve düğün gibi hayatınızın en özel günlerini kutlamak eşsiz bir deneyim olacaktır. Yemyeşil bahçemizde çimenlerin üzerinde doyasıya eğlenebileceğiniz kır konseptleri ile yaz organizasyonlarınız için harika bir tercih oluyoruz.

300 kişi kapasitesine kadar çıkabildiğimiz bahçemizde ilkbahar – yaz ve sonbahar organizasyonlarınız için hizmet verebiliyoruz. Eğer kış mevsiminde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz ve bu 30 – 40 kişilik butik bir kına organizasyonu olacak ise otelimiz içerisinde kapalı bir mekânda da sizlere hizmet verebiliriz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonunuz için bir organizasyon firması ile anlaşarak zevkinizi yansıtacak bir organizasyon hayata geçirebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış şık kına süsleri için pek çok alternatif arasından en beğendikleriniz ile bahçemizi veya otelimizin kapalı alanını organizasyonunuz için hazırlayabiliriz.

Kutlamanıza rahatça hazırlanabilmeniz için otel odalarımızdan birini kullanmanız için size tahsis ediyoruz. Dilerseniz kuaförünüzü ve makyözünüzü de otelimize davet edebilir hazırlıklarınızın tamamını otelimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Kız kıza keyifli bir kına veya bekarlığa veda organizasyonu gerçekleştirdiğiniz akşamın sonunda, eminiz ki tatlı bir yorgunluk gelecek üzerinize. Bu aşamada otel olarak faaliyet göstermemizin avantajından yararlanarak geceyi otelimizde sonlandırabilirsiniz. 30 – 40 kişi kapasiteli konaklama kapasitemiz ile sizi ve davetlilerinizin bir kısmını otelimizde ağırlayabiliriz. Sabahında tadına doyum olmayan lezzetli kahvaltımız ile güne başlayabilirsiniz ve günün devamında Alaçatı’nın renkli sokaklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için size bir dost sıcaklığı ile yaklaşacak işletme yöneticilerimiz ile organizasyonunu planlayabilirsiniz. Planlamalara bir an önce başlamak ve fiyat teklifi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Rahmi Güllü

  • Adres: Alaçatı mah, 2055 Sok. No:26, 35930 Çeşme/İzmir

Dört Mevsim Alaçatı Butik Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!